To ogłoszenie jest nieaktualne!

Stajnia z pokojami i krytym basenem, na pensjonat dla koni i agroturystykę

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Oferujemy na sprzedaż gospodarstwo rolne z budynkami stajni oraz krytym basenem.
Całość to kompleks kilku bardzo dobrze utrzymanych i przygotowanych do prowadzenia działalności agroturystycznej budynków. Dla tego terenu wydano także warunki zabudowy dopuszczające realizację m.in. hotelu/pensjonatu.

W skład zabudowań wchodzą:
1. budynek stajni, w którym znajduje się 10 boksów oraz część mieszkalną - na piętrze zostały wydzielone 4 pokoje z łazienkami oraz wspólnym, zadaszonym i obszernym tarasem, na parterze znajduje się 2-pokojowe mieszkanie (80 m2) oraz garaż
2. restauracja/bar - samodzielny budynek z czerwonej cegły, umeblowany oraz z pełnym wyposażeniem kuchni. Przygotowany na przyjęcie ok 40 osób, w sali kominek
3. stajnia angielska - samodzielny budynek, 3 boksy
4. hala do ujeżdżenia o wymiarach 21x40 m,
5. kryty basen - samodzielny budynek, niecka o wymiarach 6x12m i głębokości do 2,5m, szatnia oraz pomieszczenie sauny, nowoczesna i bardzo ekonomiczna technologia
6. wiata grillowa na ok 40 osób
7. dodatkowo cały kompleks uzupełniają staw (ok 800 m2), plac do ujeżdżania (z miejscem na trybuny - Właściciel organizował dawniej zawody jeździeckie) oraz wybieg

Istnieje możliwość zwiększenia ilości boksów poprzez wydzielenie w tym celu przestrzeni z hali lub postawienie boksów modułowych.

Całkowita powierzchnia wszystkich budynków wynosi ok 1700 m2 - wszystkie utrzymane są w bardzo dobrym stanie, umożliwiającym wznowienie działalności agroturystycznej oraz pensjonatu dla koni praktycznie od zaraz.

Grunt wchodzący w skład gospodarstwa to łącznie ponad 9,5 ha ziemi. Część działki, na której znajdują się zabudowania graniczy ze ścianą lasu - do którego można wejść bezpośrednio z siedliska.
Nieruchomość położna jest w odległości zaledwie 90 km od Poznania, 140 km od Łodzi i 40 km od Konina. Lokalizacja budynków pośród pól, lasu i nieco dalej od drogi asfaltowej to gwarancja ciszy i spokoju a co za tym idzie udanego odpoczynku dla gości.

Polecam i zapraszam na prezentację na żywo.

UWAGA! Dla tego terenu uzyskano decyzję o warunkach zabudowy, na mocy której cały kompleks można rozbudować o kolejny budynek (łącznik) i stworzyć np. dom spokojnej starości na ok 60 pensjonariuszy, dom weselny z hotelem lub ośrodek rehabilitacji.

Zachęcam do obejrzenia filmów:
prezentacja obiektu: https://www.youtube.com/watch?v=qEVbhie85SA&t=251s
prezentacja z drona: https://www.youtube.com/watch?v=eNNdMVT8Hfo

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem gospodarstwa rolnego lub gruntów rolnych, ale nie posiadasz kwalifikacji i nurtuje Cię pytanie: jak kupić nieruchomość rolną - zadzwoń do nas. Wskażemy procedury, które należy spełnić, aby nabyć taką nieruchomość oraz pomożemy z pozyskaniem niezbędnym dokumentów.

Informacje

Ogłoszenie dodane 07 października 2019 o 14:11
Odświeżone 03 czerwca 2020 o 17:44
Wyświetlane do 03 lipca 2020

ID ogłoszenia: 215667
Liczba osób obserwujących: 32
Liczba wyświetleń: ponad 9000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama