Stajnia z pokojami i krytym basenem, na pensjonat dla koni i agroturystykę

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Oferujemy na sprzedaż gospodarstwo rolne z budynkami stajni oraz krytym basenem.
Całość to kompleks kilku bardzo dobrze utrzymanych i przygotowanych do prowadzenia działalności agroturystycznej budynków. Dla tego terenu wydano także warunki zabudowy dopuszczające realizację m.in. hotelu/pensjonatu.

W skład zabudowań wchodzą:
1. budynek stajni, w którym znajduje się 10 boksów. Na piętrze zostały wydzielone 4 pokoje z łazienkami oraz wspólnym, zadaszonym i obszernym tarasem, na parterze znajduje się 2-pokojowe mieszkanie (80 m2) oraz garaż
2. restauracja/bar - samodzielny budynek z czerwonej cegły, umeblowany oraz z pełnym wyposażeniem kuchni. Przygotowany na przyjęcie ok 40 osób, w sali kominek
3. stajnia angielska - samodzielny budynek, 3 boksy
4. hala do ujeżdżenia o wymiarach 21x40 m
5. kryty basen - samodzielny budynek, niecka o wymiarach 6x12m i głębokości do 2,5m, szatnia oraz pomieszczenie sauny, nowoczesna i bardzo ekonomiczna technologia
6. wiata grillowa na ok 40 osób
7. dodatkowo cały kompleks uzupełniają staw (ok 800 m2), plac do ujeżdżania oraz wybieg
Całkowita powierzchnia wszystkich budynków wynosi ok 1700 m2.
Wszystkie budynki w bardzo dobrym stanie, umożliwiającym wznowienie działalności agroturystycznej oraz pensjonatu dla koni praktycznie od zaraz. Na tak dużym terenie istnieje możliwość zwiększenia ilości boksów i optymalizacji dochodu z ich najmu.

Grunt wchodzący w skład gospodarstwa to łącznie ponad 9,5 ha ziemi. Część działki, na której znajdują się zabudowania graniczy ze ścianą lasu - do którego można wejść bezpośrednio z siedliska.
Nieruchomość położna jest w odległości zaledwie 90 km od Poznania, 140 km od Łodzi i 40 km od Konina. Lokalizacja budynków pośród pól, lasu i nieco dalej od drogi asfaltowej to gwarancja ciszy i spokoju a co za tym idzie udanego odpoczynku dla gości.

Polecam i zapraszam na prezentację na żywo.

UWAGA! Dla tego terenu uzyskano decyzję o warunkach zabudowy, na mocy której cały kompleks można rozbudować o kolejny budynek (łącznik) i stworzyć np. dom spokojnej starości na ok 60 pensjonariuszy, dom weselny z hotelem lub ośrodek rehabilitacji.

Zachęcam do obejrzenia filmów:
prezentacja obiektu: https://www.youtube.com/watch?v=qEVbhie85SA&t=251s
prezentacja z drona: https://www.youtube.com/watch?v=eNNdMVT8Hfo

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem gospodarstwa rolnego lub gruntów rolnych, ale nie posiadasz kwalifikacji i nurtuje Cię pytanie: jak kupić nieruchomość rolną - zadzwoń do nas. Wskażemy procedury, które należy spełnić, aby nabyć taką nieruchomość oraz pomożemy z pozyskaniem niezbędnym dokumentów.

Informacje

Ogłoszenie dodane 07 października 2019 o 14:11
Odświeżone 29 listopada 2019 o 22:33
Wyświetlane do 29 grudnia 2019

ID ogłoszenia: 215667
Liczba osób obserwujących: 22
Liczba wyświetleń: ponad 4000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama