Stanówka Wybitnym Ogierem rasy Oldenburskiej Quinnus II !~~ WYSYŁKA NASIENIA ~~!

 • Przeznaczenie:
  Ujeżdżenie
  Skoki
  WKKW
  Zaprzęgi
  Rekreacja
 • Rasa:
  Oldenburska
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Stajnia Quinnus – Oferuję Stanówkę na Sezon 2022 - Wybitnym Ogierem rasy Oldenburskiej Quinnus II – startującym na arenie międzynarodowej

Na wstępie opowiemy Wam o Samym Quinnus II – jest to ogier o bardzo dobrym charakterze i bardzo spokojnej psychice . Jest to koń który wie kiedy jest praca a kiedy czas wolny . Szanujący człowieka i jego przestrzeń – podczas krycia jest opanowany i nie atakuje klaczy czy innych ekscesów które są nie potrzebne podczas stanówki . Ogiera cechu wybitny spokój i opanowanie chodzi na padoku blisko klaczy i nie robi to na nim wielkiego wrażenia . Przekazuje swojemu potomstwu swój charakter i opanowanie oraz cechę którą uważam za bardzo ważną to skupienie na pracy i oddanie człowiekowi . Jest to koń który nie boi się praktycznie żadnej rzeczy czy strzały czy inne straszaki nie działają na niego .
Quinnus jest ogierem o bardzo dobrej budowie z bardzo mocną pracą zadu i siłą wybicia szanujący przeszkody . Wyróżnia się elastycznością i obszernością w 3 chodach, oddaje sprężyste, bardzo dobre technicznie skoki. Chody są bardzo elastyczne i oddawane z gracją co jest ważne w dyscyplinie ujeżdżenia jak i skoków czy WKKW . W jego budowie trzeba podkreślić bardzo prawidłową szyję umięśnioną przechodzącą równomiernie w linię grzbietu . Wzrost Ogiera to 170 cm w kłębie . Kopyta u konia jest jednym z najważniejszych elementów budowy konia- kopyta Quinnusa są wytrzymałe i nie podatne na różne struktury podłoża . Ogier był kuty oraz aktualnie pracuje boso – kowal współpracujący z Nami powiedział że kopyta tego ogiera są wzorcem jakości .
Jedną z wybitnych cech jest maść ogiera – jest malowany na cztery nogi o pięknej mieniącej się sierści . Ważną kwestią jest to że ogier przekazuje w większości Swoją maść potomstwu . Mało jest spotykane aby ogier o tak wybitnej karierze sportowej był malowany i miał tak bardzo dobry charakter .
Ogier posiada licencje PZHK oraz uznany w księgach BAVAR, OLDBG, OS, RHEIN

Poniżej kilka z wielu osiągnięć ogiera i link do rodowodu i kariery sportowej :

Rodowód :
https://www.horsetelex.com/horses/pedigree/189082/quinnus-ii
https://www.fei.org/horse/103KJ77/Quinnus-II#

CSI2 * - Wiener Neustadt – 2014 – 140 cm Miejsce 1
CSI2* - Eschweiler – 2014 – 135 cm – Miejsc 3
CIS3* - Lanaken- 2015 – 140 cm – Miejsce 4
CSI1* - Schwerin – 2015- 135 cm – Miejsce 4
CSIU25-A – Lamprechtshausen – 2014 – 140 cm – Miejsce 4

Film Ogier : https://www.youtube.com/watch?v=ziG9KWSL0RY
Potomstwo : https://www.youtube.com/watch?v=SY_sDxkBFIA


Cena stanówki wynosi 1000 zł brutto płatna w dwóch ratach:
1 rata 500 zł (bezzwrotna) płatna po pokryciu w pierwszej rui
2 rata 500 zł po potwierdzeniu źrebności klaczy przez właściciela

W przypadku wysyłki nasienia do pierwszej raty należy doliczyć koszt pobrania nasienia 300 zł + kaucja zwrotna 100 zł za pojemnik do transportu nasienia wysyłamy codziennie, bez względu na dni wolne czy święta .

Wysyłka zwrotna pojemnika na Nasz Koszt .

W razie pytań dotyczących stanówki, proszę kontaktować się telefonicznie pod nr tel. 797-693-630 lub e-mailowo: sk-impuls@wp.pl
Koń znajduje się w Stajni Quinnus w miejscowości Stalewo – Województwo Warmińsko-Mazurskie

Informacje

Ogłoszenie dodane 24 października 2021 o 22:14
Odświeżone 30 marca 2022 o 16:48
Wyświetlane do 26 maja 2022

ID ogłoszenia: 395454
Liczba osób obserwujących: 78
Liczba wyświetleń: ponad 14000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama