To ogłoszenie jest nieaktualne!

Szukam pracy jako opiekun koni/luzak na okres wakacyjny z zakw./cała polska

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Witam.
Szukam pracy na okres wakacyjny, jako opiekun koni, pomoc stajenna. Mam 19 lat. Z końmi mam już styczność prawie 11, jeżdżę od 8 z przerwami. Spędzanie z nimi czasu to dla mnie sama przyjemność, dlatego moją wakacyjną pracę chciałabym z nimi powiązać.
Posiadam doświadczenie jeśli chodzi o pracę z końmi, gdyż pomagałam w kilku stajniach, brałam udział w oprowadzankach, lonżowałam konie, jak i prowadziłam lonże, oraz przez pewien czas także byłam luzakiem. Większość czynności to dla mnie żaden problem. Karmienie, czyszczenie, siodłanie, ścielenie, wyprowadzanie na padoki itp. jedynie wyrzucanie gnoju odpada. Czynności w obrządku stajni takie jak zamiatanie, mycie poideł czy czyszczenie sprzętu również potrafię. Jeśli chodzi o lonżowanie musiałabym się troszkę podszkolić, bo miałam sporą przerwę, jednak do tego czasu myślę, że nie powinnam mieć już z tym kłopotu. Chciałabym mieć także możliwość jazdy chociaż raz w tygodniu lub jeśli byłaby możliwość - treningu, jednak nie jest to warunek.
Jestem osobą miłą, odpowiedzialną, bezkonfliktową, samodzielną, uczciwą i wykonuję swoją pracę zawsze starannie i dokładnie. Również chętnie zdobywam nowe doświadczenie, więc gdyby brakowało mi jakiejś umiejętności, chętnie się jej nauczę. Nie posiadam papierów instruktorskich jak i wychowawcy kolonijnego.
Jeśli chodzi o okolice, nie mam ograniczeń, jedynym warunkiem jest wyżywienie oraz nocleg oraz dodatkowym plusem byłaby możliwość dojechania pociągiem/komunikacją miejską.
Na ten moment w grę wchodzi cały sierpień i 2 połowa lipca.
Kontakt poprzez wiadomość prywatną

Informacje

Ogłoszenie dodane 12 stycznia 2022 o 11:14
Odświeżone 20 kwietnia 2022 o 13:07
Wyświetlane do 20 maja 2022

ID ogłoszenia: 412546
Liczba osób obserwujących: 0
Liczba wyświetleń: ponad 250

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama