Top klaczka ujeżdżeniowa KWPN Wiceczempionka w Radzionkowie

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2022
  (0 lat)
 • Przeznaczenie:
  Ujeżdżenie
  Skoki
  WKKW
  Rekreacja
  Hodowla
 • Maść:
  Kara
 • Rasa:
  KWPN
 • Ojciec:
  Number Two (Just Wimphof x Ferro)
 • Matka:
  Apache x Wynton
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Na sprzedaż piękna klaczka Wiceczempionka z Czempionatu w Radzionkowie, o pochodzeniu Number Two x Apache x Wynton.

Klaczka jest niezwykle kontaktowa i urocza. Uwielbia być obok człowieka. Zna wszystkie zabiegi pielęgnacyjne oraz transport. Ma wybitną budowę oraz ruch, jest w bardzo nowoczesnym typie. Bardzo obiecujący koń.

Jej ojciec Number Two (Just Wimphof x Ferro) jest młodą gwiazdą ze stacji Van Uytert. Uzyskał bardzo wysokie noty podczas Performance Test, gdzie został doceniony za swoją chęć do pracy, jezdność, mocne chody i bardzo aktywny zad. W tym roku wystartował w Pavo Cap w Ermelo, gdzie zdobył 82 pkt.

Jego ojciec Just Wimphof jest na początku swojej kariery. Jest finalistą Mistrzostw Świata Młodych Koni w Verden, gdzie otrzymał odpowiednio: 9,5 pkt. za kłus, 8,9 pkt. za stęp, 8,3 za galop. W dorobku hodowlanym Just Wimphof pochwalić się może 5 uznanymi ogierami. Ojcem Just Wimphof jest słynny na całym świecie ogier De Niro – wiodący reproduktor ujeżdżeniowy. W 2008 ogłoszono go ogierem roku. W 2018 zajął miejsce pierwsze (po raz piąty w swojej karierze) w WBSH w rankingu ogierów ujeżdżeniowych. Potomstwo De Niro dziedziczy talent ujeżdżeniowy, co widać na arenach na całym świecie. W Niemczech jeden bardzo popularny ogier po De Niro - Desperados FRH wraz z Kristiną Broering-Sprehe, zdobyli złoty metal zespołowy i indywidualny brązowy metal na Olimpiadzie w Rio. De Niro stał się nie tylko legendarnym reproduktorem ujeżdżeniowym, ale również sam odnosił sukcesy w sporcie. Już w wieku siedmiu lat startował na poziomie Grand Prix. Matką Number Two jest fenomenalna klacz Part Two, matka licencjonowanego ogiera Ferdeaux i kolejnych 4 koni rywalizujących na poziomie Św. Jerzego.

Matką Shangri La jest klacz Jersey córka utalentowanego ogiera Apache słynącego z wydajnego ruchu i potężnej pracy zadnich nóg. Apache rywalizował na międzynarodowych czworobokach na poziomie Grand Prix zdobywając noty powyżej 75.00%. Jako ogier hodowlany Apache może pochwalić się sześcioma licencjonowanymi synami: Grand Galaxy Win, Hometown, Intro K, Improver VDT, Indian Rock i Cum Laude. Jest również ojcem Czempiona Źrebiąt KWPN Ferrari STH (obecnie startującego w konkursach małej rundy pod Jeanine Nekeman), Gaudi Vita (rywalizującego na poziomie małej rundy Joyce Heuitink) i wspaniałego Jovian (Andreas Helgstrand) zwycięzcy Mistrzostw Świata Młodych koni w 2019.

Informacje

Ogłoszenie dodane 17 września 2022 o 20:46
Wyświetlane do 17 października 2022

ID ogłoszenia: 469228
Liczba osób obserwujących: 8
Liczba wyświetleń: ponad 500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama