To ogłoszenie jest nieaktualne!

Trening koni i jeźdźców - Małopolska

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Witam,
Jestem zawodniczką WKKW, ujeżdżenia oraz skoków przez przeszkody. Posiadam doświadczenie w zawodach rangi krajowej, złotą odznakę jeździecką oraz III klasę sportową w ujeżdżeniu i WKKW.

Szukam pracy jako instruktor jazdy konnej bądź przyjmę w trening pary koń-jeździec. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, nastolatkami i osobami dorosłymi.

Mam doświadczenie w pracy z młodymi końmi. Praca z ziemi, zajazdka oraz pierwsze pokazy na zawodach.
Do tej pory pracowałam głównie z młodymi oraz gorącymi końmi. Nie boję się pracy z końmi, które lubią mieć głupie pomysły.

Mam na koncie kilka sukcesów zawodowych jak i trenerskich. W pracy z końmi stawiam na dobre samopoczucie konia i jeźdźca. Takie podejście pozwala na osiągnięcie zamierzonych efektów w zaskakująco dobrym tępie, bez drogi na skróty.

Trenuje pod okiem wybitnego trenera WKKW - Marcina Michałka. Ze względu na wysokie ambicje stale doszkalam się pod okiem najlepszych jeźdźców i zawodników w Polsce. Mam za sobą między innymi staż u Jana Kamińskiego - uczestnika Igrzysk Olimpijskich w WKKW.

Posiadam wykształcenie na kierunku Hodowla Koni, co jest potwierdzeniem mojej wysokiej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej.

https://youtube.com/shorts/l_Ediw_HXXs?si=1M0cervaLzmYFkkp

Jestem z Zatora, trenuje w KJ Facimiech. Te okolice głównie mnie interesują, ale jestem w stanie dojeżdżać również dalej.
Kontakt telefoniczny +48 661495187 (jeśli nie odbiorę, proszę o SMS - oddzwonię)

Informacje

Ogłoszenie dodane 13 czerwca 2024 o 05:51
Wyświetlane do 13 lipca 2024

ID ogłoszenia: 598433
Liczba osób obserwujących: 1
Liczba wyświetleń: ponad 500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama