PRZYJMĘ KONIE W TRENING/POPROWADZĘ TRENINGI

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Witam serdecznie :)
Zawodniczka z I klasą sportową, członkini Kadry Narodowej Młodych Jeźdźców w ubiegłym roku z doświadczeniem w konkursach 145-150 cm na zawodach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej przyjmie konie w trening. Mam na swoim koncie wiele osiągnięć, w tym Vice Mistrzostwo Polski Młodych Jeźdźców z 2018 r., udział w Mistrzostw Europy Młodych Jeźdźców 2018, 1 miejsce wraz z polską drużyną w Pucharze Narodów Młodych Jeźdźców podczas Baltica Tour, 3 miejsce w Pucharze Narodów w Czechach, brązowy medal Halowego Pucharu Polski w kategorii Młodych Jeźdźców 2017/18. Mam doświadczenie w pracy z wieloma końmi w różnym wieku oraz na różnym poziomie zaawansowania.
Oferuję:
- trening koni w zakresie skoków i ujeżdżenia
- trening koni problematycznych oraz młodych
- przygotowanie oraz starty w zawodach
Aktualnie stacjonuję w stajni Sielanka w Warce pod Warszawą, oferującej świetne warunki - 2 place zewnętrzne, 2 hale, karuzela, padoki, solarium, zawody regionalne i ogólnopolskie na miejscu.

Oferuję trening par koń + jeździec (Warka, Warszawa, Radom i okolice), przygotowanie do odznak, egzaminów i zawodów. Jestem instruktorem szkolenia podstawowego, mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi na różnym poziomie zaawansowania. Możliwość wspólnych wyjazdów na zawody z własnym koniem.

Ceny ustalam indywidualnie z każdym klientem.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznie lub na stronie na facebooku - https://www.facebook.com/weronikaminkiewiczshowjumper/ :)
Weronika Minkiewicz

Informacje

Ogłoszenie dodane 17 maja 2018 o 13:54
Odświeżone 11 lutego 2020 o 11:52
Wyświetlane do 12 marca 2020

ID ogłoszenia: 107668
Liczba osób obserwujących: 10
Liczba wyświetleń: ponad 8000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama