TRENING KONI/PARA JEŹDZIEC + KOŃ

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Chętnie przyjmę w trening:

*konie

*para koń + jeździec na każdym poziomie zaawansowania ( mile widziane dzieci i młodzież )

Treningu udzielę na terenie woj.śląskiego - Radlin, Rybnik i okolice (+80km)

Chętnie przyjmę w trening pary koń + jeździec - treningi ogólnorozwojowe (ukierunkowane raczej w stronę dyscypliny skoki przez przeszkody - które na codzień trenuje)

Chętnie przyjmę również w trening konie - chętnie pomogę w sprzedaży (nagranie filmów/przygotowanie do zdjęć sprzedażowych)

Chętnie również pomogę w rozprężeniu na zawodach (dojazd dodatkowo płatny!)

Posiadam uprawnienia III klasy sportowej, SOJ oraz BOJ, certyfikaty z kursu behawiorystyka koni oraz trening medyczny. Posiadam również kurs instruktorski. Trenuję na codzień skoki przez przeszkody - starty do N klasy (120cm). Swojego konia wraz z pomocą mojego trenera doprowadziłam od pierwszych zawodów do pierwszych wygranych w klasie 120cm. Brałam udział w konsultacjach z Panem Jackiem Zagorem, oraz Panem Msciwojem Kieconiem, a także jako słuchacz w konsultacjach z Panem Tomkiem Miśkiewiczem. Odbylam również treningi skokowe pod okiem Pana Rinaldo Kieconia oraz Pana Antoniego Dahlke. Pracowałam jako luzak w stajni Rodziny Kiecoń oraz stajni Profil Piła przy młodych, jak i bardziej doświadczonych koniach.

W swojej pracy na pierwszy plan stawiam dobro konia, cierpliwie dążąc do celu - przeplatam treningi z siodła treningami z ziemi

Zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę więcej informacji. Zapraszam również na moje social media, gdzie można obejrzeć jak pracuje - @blue_equestrian_center

Informacje

Ogłoszenie dodane 14 listopada 2022 o 07:58
Odświeżone 08 czerwca 2024 o 20:07
Wyświetlane do 08 lipca 2024

ID ogłoszenia: 482799
Liczba osób obserwujących: 8
Liczba wyświetleń: ponad 15000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama