Treningi dla par chcących "więcej".

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Witam wszystkich :) Na moich treningach nie skupiamy się na klepaniu elementów, lecz na budowaniu solidnych podstaw i uzupełnianiu ich braków. Oferta dedykowana jeźdźcom poszukującym harmonii z koniem i stale dążącym do samodoskonalenia. Jak mantrę powtarzam hasło usłyszane w przeszłości - masz jeździć tak, żeby ktoś patrząc z boku nie wiedział co robisz, a jednak widział efekty. Co to oznacza? Dążymy do jak najcichszych pomocy, stabilnego, lecz efektywnego dosiadu oraz maksymalnego zwiększania świadomości własnego ciała. Nie toleruję siłowych metod treningowych wobec konia, na moich lekcjach nie usłyszysz haseł rzędu "zrób półparadę prawo-lewo", "przyciągnij mocniej do siebie wodzę", o kopaniu i tym podobnym nie wspominając. Większość problemów treningowych koni leży w błędach jeźdźca, problemach zdrowotnych i niedopasowanym sprzęcie. Jako że treningi nie są docelowo moim głównym źródłem zarobku, to chcę pracować z podopiecznymi bardzo dbającymi o dobrostan swoich koni, tak żebym i ja mogła pracować w zgodzie ze sobą. Co to oznacza w praktyce? Że jeśli będę podejrzewać, że problemy twojego konia są pochodną niedopasowanego siodła, to zalecę ci konsultację z saddle fitterem, zamiast łudzić cię, że problemy z plecami przepracujemy żuciem z ręki.

Wiedzę czerpałam między innymi od Jerzego Krukowskiego, Natalii Jasickiej Krugiołki, Daniela Kornackiego, Goncalo Soaresa - GM Horses, Izy Jackowskiej - Equi Harmony, Magdy Senderowskiej - Instytut Jazdy Konnej, Pauliny Ferdek oraz innych.
Nie jestem szkoleniowcem żadnego z wymienionych trenerów! Wspomniane nazwiska służą wyłącznie zobrazowaniu metodyki moich treningów.

Dojeżdżam do i w okolice Wołomina, Tłuszcza, Warszawy, Łomianek i Legionowa. Inne lokalizacje do uzgodnienia indywidualnie.
Koszt treningu 100 zł, z wliczonym dojazdem w wymienione okolice, o ile damy radę pokryć treningi z moim grafikiem :)
Kontakt przez wiadomość prywatną na portalu revolta.

Informacje

Ogłoszenie dodane 28 kwietnia 2024 o 21:54
Odświeżone 21 maja 2024 o 16:01
Wyświetlane do 20 czerwca 2024

ID ogłoszenia: 590508
Liczba osób obserwujących: 4
Liczba wyświetleń: ponad 100

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama