Turbo kucyk grupy E (mały koń) do sportu

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2017
  (6 lat)
 • Maść:
  Skarogniada
 • Rasa:
  Zangersheide
 • Wzrost:
  151 cm
 • Ojciec:
  HIPPICA KOH I NOOR
 • Matka:
  POLA
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Kankara Progress Z to 6 letnia klacz z bardzo dobrym rodowodem skokowym. Ma wielkie serce do skoków. Idealna dla doświadczonego dziecka raczej na poziomie minimum brązowej odznaki, jak i zawodnika. Doświadczona w konkursach towarzyskich i regionalnych do L1 (105) włącznie z możliwościami na dużo więcej. Obecnie w ciągłym treningu pod 14-letnią zawodniczką. Aktualna licencja regionalna. Konik z bardzo dużym potencjałem skokowym, certyfikat wzrostu z 01.2022(150 cm). Jest konikiem zdecydowanie idącym do przodu. Idealna na konkursy szybkości.
Grzeczna przy wszelkich zabiegach kosmetycznych, jak i kowalu. Nie jest kuta ze względu na bardzo mocne kopyta i nogi. Regularnie szczepiona, odrobaczana, werkowana, codziennie padokowana, zęby robione w maju.
Niczego się nie boi, skacze podmurówki, baseny itp. W bardzo dobrej kondycji. 3 dniowe zawody wytrzymuje bez problemu. Obyta z zawodami, nowe miejsca nie robią na niej wrażenia. Wchodzi do przyczepy jak do własnego boksu, w transporcie trochę grzebie. Kankara uwielbia towarzystwo człowieka, głaskanie i zabawy z ziemi. Nie przebyła żadnych kontuzji, nie ma żadnych alergii.
Na treningach robi elementy ujeżdżeniowe: lotne zmiany nogi, cofania, wydłużenia. Na treningach skacze parkury do 110cm, z potencjałem na dużo więcej.
Sprzedaż z powodu przesiadki na dużego konia.
Dla zainteresowanych filmiki do wglądu. Koń stoi w Dąbrowie Górniczej Trzebiesławicach. Możliwość jazdy próbnej. Tylko w dobre ręce. Możliwość negocjacji ceny.

Informacje

Ogłoszenie dodane 21 maja 2023 o 23:03
Wyświetlane do 20 czerwca 2023

ID ogłoszenia: 523216
Liczba osób obserwujących: 12
Liczba wyświetleń: ponad 15000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama