Ujeżdżeniowa klacz źrebna Don Deluxe

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2016
  (7 lat)
 • Maść:
  Gniada
 • Rasa:
  Deutsches Sportpferd
 • Wzrost:
  163 cm
 • Ojciec:
  Da Silva
 • Matka:
  Sanssouci
 • Hodowla:
  Klacz źrebna
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Na sprzedaż 6 letnia klacz rasy Deutsches Sport Pferd. Daylight jest bardzo spokojnym i łatwym do jazdy koniem. Nadaje sie dla dziecka lub amatora. Klacz jest zdrowa, chowana w systemie wolnowybiegowym przez caly rok. Ma bardzo dobre zdjęcia rtg nóg i pleców z 2020 roku. Klacz została zajezdzona w wieku 4 lat i była użytkowana pod siodłem przez 1,5 roku z przerwą pod koniec ciąży i po porodzie. W kwietniu dała swojego pierwszego źrebaka- pięknego,karego, duzego ogierka po ogierze Goldfinger. Obecnie źrebna ogierem Don Deluxe z terminem porodu na połowę kwietnia 2023. Obie ciąże są z pierwszej inseminacji! Daylight wyźrebiła sie sama i jest bardzo dobrą, opiekuńczą matką. Jest bardzo grzeczna przy zabiegach pielęgnacyjnych, nie boi sie samochodów, odważna w terenie. Świetnie sprawdzi się jako klacz hodowlana, koń rodzinny, a po powrocie do regularnego treningu, również do sportu. Pomimo, że sama jest niewielkiego wzrostu (163cm), to szacujemy, że jej tegoroczny źrebak bedzie miał powyzej 170cm. Daylight posiada licencję hodowlaną w zwiazku oldenburskim. Jej źrebieta mozna opisac również w DSP, PZHK, AES.
Rodowód klaczy:
Ojciec Da Silva po Desperados
Matka Sanssouci po Santino- Sandro Hit

Sprzedaż z powodu rezygnacji z hodowli. Oferta sprzedaży źrebnej klaczy jest ważna do połowy lutego. Następnie będzie możliwy zakup dopiero po wyźrebieniu.

Więcej informacji pod nr telefonu. Klacz można obejrzeć w każdy weekend w miejscowości Szczytniki nad Kaczawą, woj dolnośląskie.

Informacje

Ogłoszenie dodane 29 sierpnia 2022 o 23:07
Odświeżone 25 stycznia 2023 o 02:33
Wyświetlane do 24 lutego 2023

ID ogłoszenia: 464915
Liczba osób obserwujących: 16
Liczba wyświetleń: ponad 1000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama