Urodziwy, wysoki (145 cm) wałaszek huculski - możliwa sprzedaż ze sprzętem

 • Płeć:
  Wałach
 • Data urodzenia:
  2015
  (7 lat)
 • Maść:
  Myszata
 • Rasa:
  Huculska
 • Wzrost:
  145 cm
 • Ojciec:
  Lawirant
 • Matka:
  W-Rozalinda
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Na sprzedaż ładny, łapiący za oko ramowy wałach huculski o miękkich i wygodnych chodach. Pełne obustronne pochodzenie, wysoki jak na hucuła (około 145 cm w kłębie). Posiada paszport. Odrobaczany, suplementowany, pod opieką kowala i weterynarza.

Grzeczny przy czyszczeniu, podaje wszystkie nogi. Odważny i ciekawy świata, przyzwyczajony do towarzystwa psów, kotów, owiec, kóz i dzieci. Zadbany, z prywatnych rąk, trzymany w stajni angielskiej, codziennie wypuszczany na kwaterkę.

Proludzki i szukający kontaktu z człowiekiem. Wprowadzony w podstawy pracy z ziemi, szybko łapie nowe rzeczy. Lonzowany w trzech chodach, reaguje na komendy głosowe.

Późno zajeżdżony (na wiosnę tego roku), niewyeksploatowany. Przyjął jeźdźca, porusza się po placu w stępie i kłusie, ale wymaga dalszej pracy.

Ze względu na niedługi staż pod siodłem na ten moment dla doświadczonego, zaawansowanego jeźdźca. Po podjeżdżeniu ma szansę stać się fajnym koniem do rekreacji, samotnych wyjazdów w teren czy niewielkich skoków (puszczony luzem na placu sam chęnie pokonuje niewielkie przeszkody).

Konia można obejrzeć 20 km pod Warszawą, w okolicach Pruszkowa - osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem podanym w ogłoszeniu. Gdybym nie odebrała proszę o wiadomość SMS z dopiskiem, że to w sprawie hucuła - oddzwonię.

P.S.: Możliwa sprzedaż wraz z całym sprzętem i wyprawką (skórzane siodło Bates Caprilli brązowe 17.5” z systemem CAIR i systemem wymiennych łęków, czaprak, popręg, strzemiona Compositi Premium Light, puśliska Bates, ogłowie COB, 2 kantary, uwiąz, lonża, skrzynka ze szczotkami, suplement mineralny) za dopłatą.

___
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, $1. Kodeksu cywilnego

Informacje

Ogłoszenie dodane 13 maja 2022 o 18:10
Wyświetlane do 12 czerwca 2022

ID ogłoszenia: 441579
Liczba osób obserwujących: 56
Liczba wyświetleń: ponad 2500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama