Wałach do dzierżawy

  • Dzierżawa:
    Mam konia do dzierżawy
  • Przeniesienie:
    Bez możliwości przeniesienia
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Oddam do współdzierżawy grzecznego,młodego wałacha SP.Tylko do wyjazdów w tereny,pracy z ziemi metodami naturalnymi oraz praca na małym maneżu w siodle.Żadne zawody,skoki przez przeszkody itp nie wchodzą w grę..Możliwość przeniesienie tylko do stajni małych,przydomowych przy dzierżawie długoterminowej-min.rok.
Koń jest grzeczny pod siodłem,łatwy w prowadzeniu,bezpieczny w obejściu.Nie ponosi,nie bryka,chodzi na luźnej wodzy.Bardzo lubi wyjazdy w teren oraz kontakt z człowiekiem.
Odważny i wytrzymały-idealny kompan do długich terenów.Koń jest dość wysoki i dobrze zbudowany więc nada się również dla osoby o mocniejszej budowie.
Szukam osoby tylko i wyłącznie pełnoletniej,odpowiedzialnej,najlepiej takiej,która lubi każdą chwilę spędzoną z koniem a nie takiej,która będzie tylko żyłować go pod siodłem!
Skoki(nie wliczając pieńków w lesie) odpadają-koń nie ma żadnej kontuzji i dlatego chcę żeby tak pozostało ;)
Hobbyści i rekreanci -mile widziani.Jeśli cenisz kontakt z tymi cudownymi zwierzętami,lubisz wędrówki sam na sam z koniem,zależy Ci na kameralnej stajni i spokojnej atmosferze a może chcesz wrócić do jazdy po dłuższej przerwie?-zapraszam do kontaktu :)
Mile widziane osoby jeżdżące samodzielnie.Najlepiej mocno dorosłe ;)

Informacje

Ogłoszenie dodane 25 sierpnia 2021 o 10:48
Odświeżone 14 października 2021 o 13:47
Wyświetlane do 13 listopada 2021

ID ogłoszenia: 380911
Liczba osób obserwujących: 2
Liczba wyświetleń: ponad 500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama