To ogłoszenie jest nieaktualne!

Wałach profesor ujeżdżeniowy C / CC do dzierżawy | Warszawa ARCHIPP

  • Dzierżawa:
    Mam konia do dzierżawy
  • Przeniesienie:
    Bez możliwości przeniesienia
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
12 letni wałach profesor do dzierżawy. Koń o nieprzeciętnej urodzie i charakterze, świetnie wyszkolony do poziomu C z elementami CC w ujeżdżeniu - ciągi, lotne zmiany nogi co 3 i 4 tempa, piruety w stępie. Ostatnie jego wyniki na zawodach w czerwcu 2024 pod juniorem młodszym to 69% oceny ogólnej i 75% oceny jakościowej.

Poszukuję osoby min. na poziomie srebrnej odznaki, chcącej rozwijać swoje umiejętności. Dzierżawa zakłada 3 treningi w tygodniu oraz dowolne przebywanie z koniem. Udostępniam cały swój sprzęt jeździecki najwyższej klasy (Prestige, Eskadron, Pikeur, Custom, Kentucky). Treningi na miejscu odbywają się z zawodniczką ujeżdżenia i członkinią kadry narodowej Olgą Safronovą.

Idealny towarzysz do sportu lub ambitnej rekreacji, z możliwością startu w zawodach. Codziennie padokowany, jeździ na spacery do lasu, bardzo zadbany i towarzyski. Chciałabym znaleźć osobę, która potraktuje konia jak swojego przyjaciela. Poker jest ze mną już od 10 lat i jest dla mnie jak członek rodziny.

Koszt dzierżawy obejmuje połowę kosztu pensjonatu w prestiżowej stajni ARCHIPP pod Piasecznem, kowala oraz paszy i suplementów - ok. 2750 PLN miesięcznie. Treningi ujeżdżeniowe i starty w zawodach płatne dodatkowo. Brak możliwości przeniesienia konia.

Paula: +48 505 102 008
Gdybym nie odbierała, proszę o SMS, oddzwonię.

Film z ostatnich zawodów mogę przesłać poprzez Whatsapp zainteresowanym.

Informacje

Ogłoszenie dodane 24 czerwca 2024 o 14:21
Odświeżone 13 lipca 2024 o 19:18
Wyświetlane do 12 sierpnia 2024

ID ogłoszenia: 600028
Liczba osób obserwujących: 3
Liczba wyświetleń: ponad 2000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama