To ogłoszenie jest nieaktualne!

Wspaniała klacz do dzierżawy

  • Dzierżawa:
    Mam konia do dzierżawy
  • Przeniesienie:
    Bez możliwości przeniesienia
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Piękna, ramowa klacz do dzierżawy. Miss Zagorka jest koniem bardzo spokojnym w obejściu, bezpiecznym i cierpliwym. Do jazdy nieco trudniejsza, ale z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nigdy nie jest złośliwa. To zdecydowanie koń jednego jeźdźca.
Szukam dzierżawcy, który chce jeździć rekreacyjnie, zależy mu nie tylko na jeździe ale i opiece nad koniem;). Klacz jest bardzo specyficzna pod siodłem, a od 6 lat miała jedynie mnie za jeźdźca, z wyjątkiem roku, podczas którego jeżdżona była przez drugą osobę, która była cały czas pod moim okiem.
Miss do dobry nauczyciel. Kilkukrotna medalistka Mistrzostw Małopolski w ujeżdżeniu, ma za sobą również karierę w skokach. Teraz cieszy się spokojnym życiem w genialnym, rodzinnym pensjonacie w Czernichowie. Nie ma opcji wyjazdów na zawody, to warunek niepodlegający negocjacjom. Roszczę prawa do odmówienia dzierżawy po jeździe próbnej. Szukam osoby bez ambicji sportowych, odpowiedzialnej, gotowej zająć się Miss z sercem. Dzierżawa na 2/3 w tygodniu, cena do ustalenia. Kontakt telefoniczny, zapraszam, odpowiem na wszelkie pytania.

Informacje

Ogłoszenie dodane 20 maja 2024 o 21:48
Odświeżone 12 czerwca 2024 o 11:13
Wyświetlane do 12 lipca 2024

ID ogłoszenia: 594416
Liczba osób obserwujących: 2
Liczba wyświetleń: ponad 1000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama