Wspaniały D grupowy kuc do sportu

 • Płeć:
  Wałach
 • Data urodzenia:
  2011
  (11 lat)
 • Maść:
  Gniada
 • Rasa:
  Kuc welsh pony
 • Wzrost:
  148 cm
 • Ojciec:
  Leandros Sirik
 • Matka:
  Blakt's Ashly
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Sprzedam kuca D grupowego ze świetnym pochodzeniem po uznanych reproduktorach. Ojciec: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic. Matka: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety. Trzy lata temu sprowadzony z Holandii, od początku u nas. Aktualny TUV.

Koń lubiący treningi i zawody dla zawodnika który chce osiągnąć najlepsze wyniki w zawodach najwyższej rangi a ze względu na wiek i świetny stan zdrowia kuc mogący jeszcze wiele lat startować.

Koń w regularnym treningu sportowym oraz regularnie startują w ZR DiM, ZO DiM, Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski w grupie D-bis plasujący się w czołówce lub wygrywający konkursy. Na treningach skacze kombinacje przeszkód do 130 i może startować w grupie D (córka nie startowała w D bo obawiała się wysokości). Potrafi wykonać podstawowe elementy ujeżdżeniowe (ustępowania, łopatka, lotne zmiany nogi, zwrot na przodzie, zwrot na zadzie, pół piruet) w ramach treningu uzupełniającego do skoków. Chodzi w tereny. Koń dla każdego jeźdźca – zarówno dla A2 jaki i Grand Prix D. Chętnie idzie do przodu i nie wymaga pchania. Pomagający. Bardzo bezpieczny.

Nie lubi gdy dotyka się jego uszu. Przyjazny w stosunku do innych koni, ludzi i zwierząt. Nie kopie i nie gryzie. Niepłochliwy. Bezproblemowy w transporcie i w trakcie zabiegów (kowal, weterynarz, strzyżenie - poza dotykaniem uszu). Aktualny TUV – zdrowy. Regularnie kuty na cztery nogi. Pod stałą opieką weterynarza, fizjoterapeuty i dietetyka.

Z wielkim bólem serca decydujemy się na jego sprzedaż bo córka wyrosła już i musimy przesiąść się na dużego konia.
Cena 82 000 PLN (do negocjacji)
Możliwa sprzedaż ze sprzętem po ustaleniu ceny.
Więcej informacji pod nr telefonu 502 952 913

Informacje

Ogłoszenie dodane 26 kwietnia 2022 o 16:14
Wyświetlane do 13 lipca 2022

ID ogłoszenia: 437754
Liczba osób obserwujących: 26
Liczba wyświetleń: ponad 3500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama