To ogłoszenie jest nieaktualne!

współdzierżawa wałacha 2 razy w tyg. Zaborówek

  • Dzierżawa:
    Mam konia do dzierżawy
  • Przeniesienie:
    Bez możliwości przeniesienia
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Rozważę oddanie we współdzierżawę na 2 dni tygodniowo cudownego wałacha.

Korek to 13 letni arabek, 152 cm w kłębie. Nie przejawia żadnych niebezpiecznych zachowań (brykanie, ponoszenie itd.), jest bardzo odważny. W tereny bez problemu chodzi sam, jest bardzo dobrze ujeżdżony - reaguje na leciutkie sygnały od dosiadu i łydek. Ma przecudowny charakter, uwielbia się przytulać i skupiać na sobie uwagę człowieka. Regularnie odwiedza go kowal i fizjoterapeuta, sprzęt ma dopasowany, sprawdzany przez saddle-fittera.

Szukam osoby powyżej 15 lat, jeżdżącej co najmniej na poziomie BOJ, ważącej do 60 kg. Koniecznie z delikatną ręką i najchętniej lubiącą jeździć na długiej wodzy - Korek wchodzi na kontakt, ale bardzo łatwo się napina przy za mocnej jeździe, więc preferowałabym kogoś, kto da mu luz z głową. Z uśmiechem przyjmiemy ciocię, która poza jazdą będzie chciała też po prostu złapać z koniem więź, pospędzać czas na byciu razem, albo popracować z ziemi. Przede wszystkim ważne jest dla mnie, żeby osoba była zrelaksowana, bez wpojonych toksyczności jeździectwa (uderz batem, koń musi się zawsze słuchać itd.), pełna miłości do koni, a nie ciśnienia i wyścigu z cieniem.

Korek pracuje bardzo dużo na klikerze, chodzi w ogłowiu bezwędzidłowym (do wyboru też halter lub cordeo). Wyjazdy w teren jak najbardziej możliwe po zapoznaniu się z koniem. Skoki (nawet niskie), zawody i przeniesienie do innej stajni nie wchodzą w grę. Wymagam podpisania umowy.

Przez pierwszy miesiąc wymagam jazd pod moim okiem (jestem instruktorką). Jazda próbna płatna 50 zł.

Stoimy w Zaborówku, pod samą stajnię podjeżdża autobus 719. Cena współdzierżawy - 400 zł.

Zapraszam do kontaktu:)

Informacje

Ogłoszenie dodane 03 czerwca 2024 o 16:32
Wyświetlane do 03 lipca 2024

ID ogłoszenia: 596778
Liczba osób obserwujących: 2
Liczba wyświetleń: ponad 100

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama