To ogłoszenie jest nieaktualne!

WSPÓŁDZIERŻAWA WAŁACHA ARABSKIEGO

  • Dzierżawa:
    Mam konia do dzierżawy
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Do dzierżawy przepiękny, siwy wałach arabski stacjonujący w Ranczo Zico, możliwość dzierżawy na 2, bądź 3 dni w tygodniu. Koń stacjonuje w Ranczo Zico (Radzymin, Ruda 15), BEZ możliwości przeniesienia.

Daf jest 18 letnim wałachem arabskim, ma około 150cm wzrostu. Niech nikogo nie zmyli wiek - Daf jest średni z matmy i zdecydowanie nie ogarnia, że jest już pełnoletni. Daf jest bardzo grzeczny w obejściu oraz podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Pod siodłem jest zdecydowanie energicznym koniem, czułym na pomoce - dlatego też Daf szuka zdecydowanego i pewnego siebie jeźdźca. Najważniejsze jest, żeby jeździec nie bał się prędkości, był odważny, lubił wyzwania oraz stabilnie trzymał się w siodle. Daf startował w rajdach długodystansowych z dobrymi wynikami, nigdy nie był kontuzjowany. Zdarzyło mu się również wystartować w zawodach skokowych klasy L na czysto. Skoki to zdecydowanie to co Daf lubi :)
Aktualnie Siwek wdrażany jest w bycie koniem skokowym - nie wyłamuje i świetnie sobie radzi na coraz to trudniejszych ćwiczeniach. Jest bardzo zwrotny, dzielny i uważny.

Daf stoi w Ranczo Zico, adres: Ruda 15, koło Radzymina. Nie ma możliwości przeniesienia. Stajnia posiada dwa place, w tym jeden oświetlony. Możliwość wyjazdów w teren - świetne lasy, łąki, ale też blisko jest rzeczka do której można wejść z końmi, a także Zalew Zegrzyński.

Cena współdzierżawy do ustalenia. Możliwość treningów.

Informacje

Ogłoszenie dodane 10 lutego 2020 o 16:41
Odświeżone 27 maja 2020 o 10:50
Wyświetlane do 26 czerwca 2020

ID ogłoszenia: 243499
Liczba osób obserwujących: 6
Liczba wyświetleń: ponad 15000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama