Współdzierżawa/dzierżawa kuca/kucyka, województwo śląskie, okolice Dąbrowy Górniczej, Zawiercia, Ogrodzieńca, STAJNIA U JULII

  • Dzierżawa:
    Mam konia do dzierżawy
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Witamy!

Posiadamy do współdzierżawy lub pełnej dzierżawy kuca/kucyka. Koń stacjonuje w województwie śląskim na Jurze/Wyżynie Krakowsko–Częstochowskiej w malowniczej miejscowości Łazy (okolice Zawiercia, Dąbrowy Górniczej, Ogrodzieńca) w Stajni u Julii.
Nie ma możliwości przeniesienia konia ani sprzedaży go!

Cena współdzierżawy/dzierżawy:
– 1 raz w tygodniu: 120 złotych za miesiąc,
– 2 razy w tygodniu: 240 złotych za miesiąc,
– 3 razy w tygodniu: 360 złotych za miesiąc,
– 4 razy w tygodniu: 480 złotych za miesiąc,
– 5 razy w tygodniu: 600 złotych za miesiąc,
– 6 razy w tygodniu: 720 złotych za miesiąc.
Podczas współdzierżawy/dzierżawy tego kuca/kucyka jazdy liczone są jedynie po 30 złotych i są NIEOGRANICZONE czasowo, co oznacza, że można jeździć nawet dwie godziny, potem iść z koniem na spacer i tym podobne, bez żadnych dodatkowych kosztów. Koń jest właściwie na wyłączność współdzierżawcy/dzierżawcy w dni współdzierżawy/dzierżawy.

Misiek to wałach rasy: typ kuc. W paszporcie bez udokumentowanego pochodzenia, matka i ojciec są więc nieznani. W każdym razie, jest to wałach w typie kuca/kucyka szetlandzkiego (szetlanda), maści gniadej, z bardzo bujną, długą, ciemną grzywą i równie bujnym, długim, ciemnym ogonem.
Wiemy, że w poprzedniej stajni nazywali go Maciek lub Mietek. U nas pozostał jednak Miśkiem.
Do naszej stajni przybył z Dąbrowy Górniczej w dniu 28 maja 2018 roku. Misiek stoi u nas w stajni wolnowybiegowej, pod wiatami. Jest zdrowy, silny i dobrze zahartowany.
Szuka współdzierżawcy lub dzierżawcy, najchętniej dziecka lub drobnej, dorosłej osoby. Maksymalna waga jeźdźca na Miśka to 55 kilogramów.
Misiek chodzi w tereny i rajdy jednodniowe zarówno sam, jak i z innymi końmi, w zastępie i jako prowadzący, ale najlepiej czuje się w zastępie, jako jeden z ostatnich bądź ostatni. Misiek bez problemu nadąża za innymi końmi. Jest kucem/kucykiem bardzo odważnym, pewnym siebie, absolutnie niepłochliwym, nie bojącym się nowych wyzwań, bez problemu pokonującym wszelkie terenowe przeszkody (no, chyba, że są znacznie większe od niego...). Ciekawy świata, lubiący poznawać i zwiedzać nowe miejsca.
Na ujeżdżalni – koń–profesor. Chodzi poprawnie w trzech podstawowych chodach, będąc na ujeżdżalni zarówno sam, jak i z innymi końmi. Pokonuje drągi, cavaletti, skacze przez przeszkody.
Jeździ na wyjazdy na pławienia nad jezioro, bez problemu wchodzi do wody, pływa.
W obejściu zupełnie bezproblemowy. Nie kopie, nie gryzie, nie przejawia absolutnie żadnej agresji. Jest to prawdziwa stajenna maskotka i ulubieniec wszystkich dzieci (i dorosłych!). Podaje nogi do czyszczenia, toleruje także kąpiele. W stadzie bezkonfliktowy, raczej ustawiony na samym końcu hierarchii.
Misiek bierze udział we wszystkich stajennych zawodach typu pony games, nie boi się publicznych wystąpień, czynnie bierze udział we wszelkich oprowadzankach dla najmłodszych.
Poprawnie chodzi również na lonży i na wolności na lonżowniku. Jest świetnym nauczycielem początkujących jeźdźców.
Pracuje zarówno wędzidłowo, jak i bezwędzidłowo bez żadnej różnicy.
Jego wysokość w kłębie to około 115 centymetrów.

Z ogromną chęcią nawiążemy współpracę z rodzicem (być może instruktorem jazdy konnej), który na własną rękę chce uczyć jazdy konnej swoje dziecko za niewielką opłatą. Współdzierżawa lub dzierżawa to opcja znacznie tańsza niż jazdy z instruktorem – podczas współdzierżawy jazdy liczone są zaledwie po 30 złotych! Dodatkowo, jazdy z instruktorem trwają równą godzinę zegarową, a podczas współdzierżawy lub dzierżawy konia mogą trwać znacznie dłużej w niezmiennej cenie. Dodatkowo, koń jest do dyspozycji współdzierżawcy/dzierżawcy również w kwestii: lonżowania, szeroko pojętej pracy z ziemi, po zakończonej jeździe można iść z koniem na spacer i tak dalej.

Co dodatkowo zyskuje współdzierżawca/dzierżawca w naszej stajni?
– możliwość wypożyczenia innych koni do towarzystwa (35 złotych za jednorazowe wypożyczenie jednego konia; dotyczy to wyłącznie osób pełnoletnich),
– zniżki na treningi indywidualne z instruktorem jazdy konnej (50 złotych za godzinę zamiast 60 złotych za godzinę),
– zniżki na treningi grupowe z instruktorem jazdy konnej (30 złotych za godzinę zamiast 40 złotych za godzinę),
– zniżki na grupowe wyjazdy w tereny z instruktorem jazdy konnej (40 złotych za godzinę zamiast 50 złotych za godzinę),
– zniżki na indywidualne wyjazdy w tereny z instruktorem jazdy konnej (60 złotych za godzinę zamiast 70 złotych za godzinę),
– zniżki na rajdy jedno– i kilkudniowe (cena do ustalenia, w zależności od ilości godzin spędzonych w siodle),
– zniżki na wyjazdy na pławienie koni (50 złotych za trzy godziny zamiast 60 złotych za trzy godziny),
– zniżki na sesje zdjęciowe z końmi i na koniach (50 złotych za godzinę zamiast 60 złotych za godzinę),
– zniżki na pensjonat dla innych koni na czas współdzierżawy/dzierżawy (550 złotych za miesiąc zamiast 650 złotych za miesiąc),
– możliwość wyjazdów na kursy i szkolenia jeździeckie z koniem lub bez konia,
– możliwość wyjazdów na zawody i odznaki jeździeckie z koniem lub bez konia,
– zniżki na wszelkie inne wydarzenia i zajęcia odbywające się w stajni.

Do dyspozycji współdzierżawcy/dzierżawcy oddajemy:
– cały, kompletny sprzęt na konia do użytku (czapraki, siodło, popręg, puśliska, strzemiona, ogłowie, wędzidło, wodze, kantary (zarówno zwykłe, jak i sznurkowe, tak zwane haltery), uwiązy, ochraniacze, liny do pracy z ziemi, baty ujeżdżeniowe, palcaty skokowe, baty do lonżowania i tak dalej... możliwość bezpłatnego wypożyczania toczka/kasku jeździeckiego w dopasowanym rozmiarze, i wiele innych),
– bardzo dużą, ogrodzoną, oświetloną ujeżdżalnię z piaszczystym podłożem, z dostępem do profesjonalnych przeszkód jeździeckich,
– ogrodzony, oświetlony lonżownik z piaszczystym podłożem,
– toaletę,
– siodlarnię z kącikiem wypoczynkowym, gdzie można zjeść, napić się, przebrać się lub odpocząć (do dyspozycji jeźdźców: zimą ogrzewanie, latem wiatrak, czajnik, lodówka, kanapa rozkładana, krzesła, fotele, pufy, stolik, stół, szklanki, kubki, sztućce, talerze, kawa, herbata, cukier, woda, i tym podobne),
– wspaniałe, niezapomniane tereny do jazdy konnej – wyjazd ze stajni prosto w las, cisza, spokój, brak dróg szybkiego ruchu w pobliżu, znajdujemy się na Transjurajskim Szlaku Konnym w sercu Jury Krakowsko–Częstochowskiej, jezioro znajdujące się 10 minut drogi stępem od stajni, w którym pławimy konie, niekończące się lasy, pola, łąki.

Do współdzierżawy mamy również klacz huculską: http://ogloszenia.re-volta.pl/wspoldzierzawa-klaczy-huculskiej-wojewodztwo-slaskie-okolice-dabrowy-gorniczej-zawiercia-ogrodzienca-stajnia-u-julii/o/186818/ – zapraszamy.

Pozdrawiamy i zachęcamy do kontaktu z nami:
– przez Re–voltę,
– telefon kontaktowy: +48501005296,
– adres e–mail: kontakt@stajniaujulii.com,
– witryna internetowa: https://www.stajniaujulii.com/,
– Facebook: Stajnia u Julii (https://www.facebook.com/stajniaujulii/),
– grupa Facebook'owa: Stajnia u Julii (https://www.facebook.com/groups/grupastajniujulii/),
– Instagram: @stajniaujulii (https://www.instagram.com/stajniaujulii/),
– Snapchat: stajniaujulii,
– ASKfm: @stajniaujulii (https://www.ask.fm/stajniaujulii/).

Zachęcamy również do pomocy w leczeniu jednego z naszych koni: https://www.pomagam.pl/pomocdlaadasia/ – PIĘKNIE DZIĘKUJEMY!

Informacje

Ogłoszenie dodane 10 stycznia 2019 o 16:21
Odświeżone 11 września 2019 o 14:51
Wyświetlane do 11 października 2019

ID ogłoszenia: 157073
Liczba osób obserwujących: 2
Liczba wyświetleń: 1607

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama