• Matka:
    Stakkato Gold
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Czteroletnia oldenburska klacz, z znakomitą techniką i potęgą skoku. Idealna do wysokiego sportu. Jej pierwsze konkursy klasy L ukończyła z bardzo dobrymi wynikami. W korytarzu skacze bez problemów 150 cm. Nie odmawia nigdy skoków. Bardzo łatwa w obsłudze.W eliminacjach zakwalikowana do MPMK zdobyła 7,9 Pkt.
Półbrat "Seawillow" zajmuje przodkowe miejsca na miedzynarodowych zawodach - W FEI CSI5*(1,50 m) .
W rodowodzie najwybitniejsze linie skokowe Catoki/Cassini I/Stakkato Gold .Catoki startował w najpoważniejszych międzynarodowych zawodach i do 2012 roku wygrał 380.000 €. Cassini I był zawsze mocnym punktem w ekipie niemieckiej, która startowała w konkursach Pucharów Narodów, m.in. w Londynie, Dortmundzie, Paryżu i Lipsku. W 1999 roku para ta wchodziła w skład ekipy, która wygrała konkurs Pucharu Narodów w Modenie, a w konkursie Pucharu Narodów w Aachen zajęła drugie miejsce. Stakkato Gold, odnoszący międzynarodowe sukcesy w skokach przez przeszkody, dał wiele znakomitych koni. Przykładami są – Sansibar, który pod Philippem Weishauptem zwyciężył w Pucharze Narodów w Calgary/CAN, Solero dosiadany przez Jörn Sprehe, wysoko sklasyfikowany na Mistrzostwach Niemiec czy Sam S pod Frederickiem Troschke, trzeci w Grand-Prix w Lier/BEL. W 2015 roku Stakkato Gold uzyskał tytuł "Hanowerskiego Ogiera Roku". Z Matki strony MM: Tosca po Tinius 130cm,Contarina po Cordial Medoc 120 cm.