Wybitny wałach po Chaccon Blue/ Classe VDL/ Cascavelle

 • Płeć:
  Wałach
 • Data urodzenia:
  2021
  (3 lata)
 • Maść:
  Siwa
 • Rasa:
  Oldenburska
 • Wzrost:
  168 cm
 • Ojciec:
  Chacoon Blue
 • Matka:
  Clasa po Classe VDL / Cascavelle
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Wybitny wałach z znakomitą techniką i potęga skoków.
Ojciec: Chacoon Blue zademonstrował swoje ponadprzeciętne możliwości już w 2014 roku podczas testu ogierów w Schlieckau, który ukończył z wyśmienitym wynikiem 9,4. Za skoki luzem i możliwości w skoku otrzymał perfekcyjne oceny, czyli dwa razy po 10,0. W 2015 wygrał Deister Championship w Dobrock, następnie zajął płatne miejsce w finale koni 6 – letnich na Bundeschampionacie. W 2016 roku po pierwszych sukcesach w międzynarodowych zawodach Youngster Tour, zdobył srebrny medal na Warendorf Youngster Championships dla koni 7-letnich z niewielką stratą do zwycięzcy. Doskonale baskilował, a jego nienaganna technika i wzorowa jezdność zachwyciła przybyłą publiczność.
Chacoon Blue, wraz ze swoim jeźdźcem Philipem Rüpingiem, zajął czołowe miejsca na World Ranking List konkursów skoków przez przeszkody we Frankfurcie/GER, Kronenberg/NED, Lanaken/BEL i Oldenburg/GER przeciwko silnej konkurencji, wcześniej zajmując czołowe miejsca w Youngster Tours of Monachium/GER, Neumünster/GER, Paderborn/GER i Opglabbeek/NED.
Potomstwo Chacoon Blue przyciąga uwagę swoimi osiągnięciami na zawodach dla młodych koni. W tym gronie znalazły się : Chacoon's Fly PS/Ann-Kathrin Brune/GER, który został sprzedany za wysoką cenę na P.S.I. Auction, Chucky PS/Marcel Schneider/GER, Cody/Jan Meves/GER, Chacpillon PS i Billy Hepburn. Pięcioletni Chacoothargos PS OLD/Philip Rüping/GER zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Niemiec i Mistrzostwach Regionalnych Oldenburga. Chacoon vom Eigen CH, również 5-latek, wygrał finał dla młodych koni w Szwajcarii. Coca da Boa/Hendrik Zurich/GER był srebrnym medalistą Mistrzostw Westfalii czteroletnich koni w skokach przez przeszkody. Corazon/Manuel Feige/GER zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Regionu Wirtembergii (4 latek). Wśród 15 licencjonowanych ogierów - synów Chacoon Blue, znajdują się : Chacoolou PS/Eiken Sato JPN/GER, Chacoon's Fly PS/Patrick Stühlmeyer/GER, który zajął trzecie miejsce na Mistrzostwach Niemiec Młodych Koni w Warendorf, seryjny zwycięzca zawodów Cancun/Takashi Haase/GER, Charmane, który również świetnie pokazał się na wielu zawodach. Na wyróżnienie zasługuje także pierwszy wiceczempion kwalifiakcji ogeirówBWP ogier Spitfire V oraz hanowerski ogier Carnegie (m. po Balou du Rouet), zdobywca premii podczas kwalifikacji ogierów hanowerskich.
Chacoon Blue z hanowerską klaczą Hann.Pr.A. Charlize, dał skokową czempionkę pokazu Herwart von der Decken w Verden. Natomiast inna jego córka St.Pr.St. Cranberry G została pierwszą Wiceczempionką Skokowych Klaczy Westfalskich. Chica Bonita D wygrała w grupie czterolatków podczas 24. hanowerskich zawodów w skokach luzem w Verden. Laclaire była czempionką klaczek w skokach przez przeszkody na czempionacie DWN Foals w Danii. Chacoon Blue, wraz ze swoim jeźdźcem Philipem Rüpingiem, zajął czołowe miejsca na World Ranking List konkursów skoków przez przeszkody we Frankfurcie/GER, Kronenberg/NED, Lanaken/BEL i Oldenburg/GER przeciwko silnej konkurencji, wcześniej zajmując czołowe miejsca w Youngster Tours of Monachium/GER, Neumünster/GER, Paderborn/GER i Opglabbeek/NED.
Jego ojciec, elitarny ogier Chacco-Blue, syn holsztyńskiego Chambertin od klaczy po Contender – Godavari xx, zinbredowany na Cor de la Bryere sf, zajął trzecie miejsce w Grand Prix w Akwizgranie i wygrał Grand Prix w Neumünster. Od 2017 roku zajmuje czołowe miejsce w tymże rankingu. Ośmioro jego potomków uczestniczyło w 2018 roku w Światowych Igrzyskach Jeździeckich w Tryon. Ponad 160 synów tego wspaniałego ogiera uzyskało licencje hodowlane, a ponad 170 potomków startuje na poziomie 150 cm!
Matka wałacha Chacco Classic to Clasa matka premiowanego Ogiera Pr.H. Bingo Boy :https://youtu.be/hgkPlY91oPU
Potomstwo Pr.H.Bingo Boya :
Bellido-zdobył licencje AES
Kimber Boy- Mistrz WWKW 4-letnich koni w roku 2023.
Bounce 7 i Begrado Grande- są w kadrze Pana Andreasa Dibowskiego WKKW.
Wałach posiada aktualne badania -TÜV I
Kontakt: 503055508

Informacje

Ogłoszenie dodane 08 grudnia 2023 o 21:11
Odświeżone 18 lutego 2024 o 12:24
Wyświetlane do 19 marca 2024

ID ogłoszenia: 564997
Liczba osób obserwujących: 34
Liczba wyświetleń: ponad 3000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama