Wypożyczę FOR RENT wypożyczenie terapia ACTIVOMED, ACCUHORSEMAT, PRYSZNIC LASEROWY MKW, MASAŻER THUMPER ,OCHRANIACZE ICE VIBE S

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Witajcie,

Idziemy z duchem czasu i postępem technologicznym :) - tutaj możecie spokojnie przekonać się, czy dany sprzęt jest dla Waszego konia odpowiedni, czy go akceptuje, czy rzeczywiście następuje poprawa po jego użytkowaniu czy jednak to jakieś mrzonki i gadanie mądrych głów. @Koński.patrol pomoże Ci w tym wyborze.

Dopiero zaczynamy, więc tym bardziej będzie nam miło jak do nas zajrzysz :)
Nasz składzik jest pełny cudów.
Wejdź miły wędrowcu, a Ty i Twój koń odpoczniecie sobie ;)

@koński patrol - serdecznie zaprasza wszystkich właścicieli koni, którzy są w potrzebie sprzętu fizjoterapeutycznego na własny użytek związany z rehabilitacją konia ale i nie tylko, wzmocnieniu i polepszeniu efektów jego pracy ale także w celach prowadzonej działalności fizjoterapeutycznej dla swoich przyszłych pacjentów - wypożyczam sprzęt a Ty pracujesz na nim :)

Wynajem na zasadzie umowy najmu od osoby prywatnej. Wynajmy możliwe od 01.03.2023. Zakres urządzeń możliwych do wynajęcia u nas znajduje się na instagramie: @koński.patrol - tutaj poznacie poszczególne pozycje od szczegółu do ogółu. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem.

Screeny dostępnego sprzętu w załączeniu, szczegóły na instagramie.
Wynajem od 50 zł! Korzystne GRATISY! Zapraszam do kontaktu.

Informacje

Ogłoszenie dodane 30 stycznia 2023 o 11:15
Odświeżone 12 czerwca 2024 o 11:07
Wyświetlane do 12 lipca 2024

ID ogłoszenia: 498402
Liczba osób obserwujących: 3
Liczba wyświetleń: ponad 1000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama