Zamienię na większego konia. Tinker. 4 lata.

 • Płeć:
  Wałach
 • Data urodzenia:
  2019
  (4 lata)
 • Maść:
  Skarogniada
 • Rasa:
  Tinker
 • Wzrost:
  135 cm
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Skarogniady pięknie malowany wałach Tinker w wieku 4 lat o wzroście ok 135 cm, mocnej budowy. Zajeżdżony w sposób spokojny w 3 chodach. Użytkowany z wielkim szacunkiem dla jego psychiki i fizjologii. Super zadbany, dobrze ułożony metodami naturalnymi. Zna świetne klasyczną pracę z ziemi. Ekstrawertyk, ciekawski, odważny, grzeczny przy obsłudze, szanujący człowieka i do niego lgnący. Pracujący z dziećmi maksymalnie 2h dziennie na placu, na hali, na lonży, luzem, w terenie, w hipoterapii, naturalsem z ziemi. Nie płoszy się, nie bryka. Regularnie szczepiony, werkowany co 7 tygodni, zęby robione we wrześniu zeszłego roku. Filmy z jazd czy obsługi dostępne w każdej chwili. Ma jednak 4 lata nie 14 więc jest końskim dzieckiem, które musi się wiele nauczyć i tym dzieckiem jeszcze pobyć.
Zamienię tylko dlatego, że potrzebujemy wyższego konia o takich samych cechach charakteru, podobnie zadbanego jak nasz o przynajmniej takim samym stopniu wyszkolenia z dobrego domu i dobrych warunków. Płeć wałach lub klacz, wzrost od 147 do 155 cm. Mocnej budowy. Najchętniej także Tinker/Gypsy COB lub wysoki Haflinger lub koń pogrubiany, względnie zimnokrwisty lżejszej budowy sprawdzający się w rekreacji, hipoterapii. Nie Konik Polski ani Hucuł. Wiek do 8-10 lat. W razie potrzeby oczywiście istnieje możliwość dopłaty z naszej strony.
Mamy czas na wymianę więc będziemy szukać najlepszego kandydata na nowego przyjaciela a dla naszego pupila jak najlepszego domu.
Województwo opolskie.

Informacje

Ogłoszenie dodane 24 stycznia 2023 o 11:09
Wyświetlane do 23 lutego 2023

ID ogłoszenia: 497208
Liczba osób obserwujących: 2
Liczba wyświetleń: ponad 250

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama