Źrebię po fenomenalnym Chacfly PS

 • Płeć:
  Ogier
 • Data urodzenia:
  2020
  (0 lat)
 • Maść:
  Kasztanowata
 • Rasa:
  SP szlachetna półkrew
 • Ojciec:
  Chacfly PS (Chacco-Blue)
 • Matka:
  Obsesja (Qumball BWP)
Nie obserwujesz Obserwuj
Przeznaczenie:

Etap edukacji:
Opis ogłoszenia:
Urodziwy, poprawnie zbudowany, grzeczny, bez narowów, pięknie malowany ogierek po Chacfly. Przyszłościowy koń do sportu. Finalista Czempionatu Źrebiąt w KJ Salio

Ojciec ogier Chacfly PS – gwiazda Stacji Shockemöhle - zaliczył świetne wyniki na zawodach międzynarodowych w Lier i Kronenberg.

Chacfly to absolutny rekordzista pod względem wysokich ocen jakie ogier może otrzymać podczas próby dzielności. W czasie testu w Adelheidsdorf w 2017 wzbudził sensację otrzymując końcową notę bliską ideału, wyniosła bowiem ona 9,49. Maksymalne noty, po 10,0 punktów przyznano mu aż za 6 elementów próby (!) - temperament, charakter, chęć do pracy, możliwości, styl skoku i ogólne wrażenie, a 9,5 za jezdność. Ten atletyczny kasztan otrzymał w Verden prestiżową Nagrodę Stakkato przyznawaną przez Związek Hanowerski. W Vechcie ponadprzeciętna jakość jego pierwszego potomstwa została nagrodzona przyznaniem mu tytułu Wiceczempiona głównej nagrody Związku Oldenburskiego.

W 2016 Chacfly PS rozpoczął swoją karierę sportową zdobywając w wieku 4 lat brązowy medal na Czempionacie Hanowerskim w Verden. Dosiadany przez Patricka Stühlmeyera wygrał sporą liczbę konkursów dla młodych koni, włącznie z dwunastoma zwycięstwami w 2018 roku. Wygrał również kwalifikacje do Niemieckiego Czempionatu dla Młodych Koni w Klein Roscharden, gdzie uzyskał wysoką notę 8,8. Wyróżniająca go duża pewność siebie na parkurze i siła sprawiają wrażenie że jego możliwości są nieograniczone! Niezwykłe możliwości Chacfly PS jakie prezentuje na parkurach są zapisane w cennym rodowodzie. Jego ojciec Chacco-Blue od 2017 roku zajmuje czołowe miejsce w tymże rankingu. Ośmioro jego potomków uczestniczyło w 2018 roku w Światowych Igrzyskach Jeździeckich w Tryon. Ponad 40 synów tego wspaniałego ogiera uzyskało licencje hodowlane.

Matka - Obsesja - startowała z dużym powodzeniem w konkursach skoków na poziomie klasy C. Wykazywała się dużą odwagą, zwinnością i dokładnością. Jest córką ogiera Qumball który startował w konkursach skoków na poziome GP. Qumball jest ojcem licznych koni sportowych startujących w konkursach 160cm. W rodowodzie klaczy Obsesja widnieje słynny Darco oraz zasłużony w polskiej hodowli koni sportowych biorący udział w WKKW Jaskier oraz Calderon xx
CENA DO NEGOCJACJI

Informacje

Ogłoszenie dodane 10 października 2020 o 19:37
Wyświetlane do 09 listopada 2020

ID ogłoszenia: 302535
Liczba osób obserwujących: 15
Liczba wyświetleń: ponad 1000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama