sklepy internetowe

Zaryzykowałam zamówienie derki ze sklepu, którego nie znam, bo mieli tę, co chciałam. EquusVitalis. Derka do jazdy, na muchy, więc stricte letnia. Termin realizacji długi, ale a nuż będzie coś wcześniej.
Re-volta made me buy it.
Jak tylko zamówiłam, to w czasie realizacji było już zaznaczone, że dostawa "na" 14 sierpnia, nie "do". No trudno, najwyżej będę lać Deeta, pokorzystam 3 tygodnie i będzie na przyszły rok. Wszystko grejt, pisałam się przecież na 5 tygodni czasu realizacji, poczekam. No ładny kolor ma, tę chcę, trudno.
To, na co się nie pisałam natomiast, to wysłanie mi maila po 4 z tych 5 tygodni, że producent nie ma jednak tej derki i że opóźnienie jest do... 5 MARCA. Zamówienie złożone 12 lipca, czas realizacji do 14 sierpnia, a sklep JUŻ 7 SIERPNIA wysyłka mi maila, że mają opóźnienie SIEDMIU MIESIĘCY. Już by serio napisali, że jednak nie mają po tygodniu... I naprawdę, ale to NAPRAWDĘ już by nie proponowali 5 marca 2024 z pytaniem, czy chcę czekać. Niczego więcej nie pragnę, tylko 8 miesięcy czekać na zamówienie.
Nawet nie pierwsze, a już ostatnie zamówienie, po ch... było mi kombinować...
Niby wszystko miło i grzecznie, po prostu nie mają, a jednak powinno to wyglądać inaczej.
Screenshot_2023-08-08-14-13-27-845_com.google.android.gm.jpg Screenshot_2023-08-08-14-13-27-845_com.google.android.gm.jpg
Screenshot_2023-08-08-14-13-29-917_com.google.android.gm.jpg Screenshot_2023-08-08-14-13-29-917_com.google.android.gm.jpg
Screenshot_2023-08-08-14-13-37-053_com.android.chrome.jpg Screenshot_2023-08-08-14-13-37-053_com.android.chrome.jpg
Gillian   four letter word
08 sierpnia 2023 16:12
5 MARCA??? 👀🤡 to jakas ukryta kamera?
Sivrite, Ja robiłam u nich 2 razy zakupy i 2 razy bezproblemowo. Raz mi napisali(po 2 dniach-czas oczekiwania miałam do 2 tygodni), że wysyłka może opóźnić o 3 tygodnie i czy chcę czekać.
Zgodziłam się na czekanie i poślizg był tylko tygodniowy.
Jak dobrze kojarzę z horze też miałaś przeboje?
Chyba zakupowe prawo Murphiego działa w Twoim przypadku.
Gillian, myślałam, że to jakiś błąd, że system źle podpowiedział, a potem automat wysłał, bo za duży absurd i odpisałam im żartem, że, przepraszam, którego roku. No 2024. 😆 Więc nie, nie żart ani ukryta kamera, potwierdzone. 🤣
Czy wiecie może co się dzieje ze Smakołykiem dla konia? https://smakolykdlakonia.com.pl/

Wszystkie produkty wyprzedane
Animalo - mają niby ma stanie suplement, którego potrzebuję. Nigdzie indziej nie ma. Brak opcji "za pobraniem" 🙁
Zamawiać? Działają?
_Gaga, a masz tam konto? Może tylko zarejestrowani mogą brać płatność przy odbiorze?
Sklepu nie znam, ale na FB ma słabe opinie..
Mam. Bezpośrednio nie ma opcji pobrania, ale udało mi się zamówić za pobraniem przez starą stronę. Wiele lat jako dystrybutor Eggersmanna działali błyskawicznie. Ostatnio cholera wie... dlatego nie chciałam ryzykować...
_Gaga, akcje z Animalo opisywałam kilka stron temu. Niby się wyprzedają ale gdzieś mi na fb mignęło, że ktoś zamówił, zapłacił i paczki brak, kontaktu również
akzab, dlatego boję się zamawiać normalnie. Z pobraniem bezpieczniej.
_Gaga, rozumiem ale chyba im słabo idzie tak czy siak z tymi wysyłkami. Miała być nowa strona, nowego dystrybutora ale póki co temat ucichł...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 sierpnia 2023 14:56
Jak jest ze sklepem Parkur? On działa normalnie? Pisałam do nich, cisza, zamówienie zrobione, przyszło potwierdzenie na meila i tyle. Cisza 🤷
zembria, ja z parkura zamawiałam łęk i po 2 miesiacach czekania zrezygnowałam. Natomiast zamawiając u nich po rezygnacji, ale przez allegro zamowienie dostalam w ciągu 48h.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 sierpnia 2023 17:18
azazu93, Nie pocieszasz. Rzecz którą zamawiałam ma termin realizacji 2 dni teoretycznie.
zembria, mój łęk miał 10 dni realizacji 🙈
equprincess, serio? Gratis z Equishopu? Niebywałe. Ostatnio czekałam na swoje zamówienie 12 tygodni, po upływie terminu musiałam się o nie sama przypomnieć. Może byłabym mniej wkurzona gdyby mi chociaż lizak z paczki wypadł albo napisali e-maila pn. ‚sorry, już wysyłamy’…
Ogromny - dla happy horses.
Skuszona promocją zamówiłam 12.07 bryczesy z informacja, że będą zamawiane od producenta. Wielokrotne pytania bez odpowiedzi, wybiórczy kontakt, a przesyłki do dziś nie ma
Vct0171, ten sklep ma tu z milion minusów 🙁

Co do Animalo - moje zamówienie, zgodnie z moimi przypuszczeniami - nie jest realizowane. Kontaktu brak. Za to... dostałam newsletter - to mnie dziś serio rozbawiło 😉
siwaaa jeżeli chodzi o agrovital to oni często robią" paszę po zamówieniu więc długość czasu do wysyłki zależy od tego co zamówisz i czy mają akurat na stanie. Karmię tymi paszami już parę lat.
Rudzielc_23, dzieki za odp. Już karmie ich paszami. Wysyłka ekspresowa, pasze super. Jestem w końcu zadowolona.
siwaaa my czasem czekamy koło tygodnia na wysyłkę ale paleta to minimum co zamawiamy bo pół stajni się "zrzuca" na zamówienie.
Ja zamówiłam pół paletę chyba we wtorek, z prośbą aby wysłali jeśli to oczywiście możliwe najwcześniej w piątek, bo od poniedziałku mam urlop i bez problemu odbiorę. I w pt była wysłana. Jak narazie jedzonko bardzo pasuje. A dziadyga lubi być wybrednym koniem... Szkoda tylko, że nie mają sieczek. No ale za te cenę pasz to i tak warto zamówić.
Post został usunięty przez moderatora
Komentarz moderatora: Dublowanie postów w nieodpowiednich wątkach
slaskisalonjezdziecki.pl - rzeczy niemożliwe wykonują od ręki. Serio. Ściągnęli mi suplement w Polsce niedostępny. Jeden, bez problemu i dodatkowych uwag wszelkich. Mega polecam do załatwiania spraw beznadziejnych 🙂
No i wyszło taniej, niż ściąganie z Wysp bezpośrenio od producenta 🙂 co jest jakby nie bez znaczenia.
Dodam stały - serio stały kontakt, szybką wysyłkę (nie od ręki oczywiście, ale prawieże) i mamy sklep idealny
Czy macie jakieś opinie na temat sklepu Arcus? mają fajną promkę na ochraniacze które chcę ale nie ma opcji płatności przy odbiorze. Nigdy tam nie zamawiałam i trochę się obawiam.
Zawsze wszystko mi z Arcusa przychodzi, czasami z opóźnieniem, ale kontakt jak coś z nimi jest 🙂
Rudzielc_23, śmiało kupuj, zamawiałam kilka razy od nich i zawsze bezproblemowo i w terminie.
Rudzielc_23, również polecam Arcusa. Super kontakt, fajne promki.
Piaffallo Fokusowa _Gaga dzięki 🙂

Jeszcze jak by się teraz jakiś kodzik udało upolować było by ekstra.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się