sklepy internetowe

xanya, wiesz co widziałam konie zdecydowanie większe niż ślązaki i że zdecydowanie większymi głowami i żaden nie wyszedł ponad 15.5. Pytanie jak wygląda to wędzidło w pysku oraz jak je mierzysz.
Horsetack ma kiepskie opinie ? O kurde.. a Pasikonik ? To są jedyne 2 sklepy, które mają w ofercie wędzidło, które chcę kupić.. BR Soft Contact podwójnie łamane z wąsami, inne sklepy nawet jak mają w ofercie BR to nie mają tego z wąsami..
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 maja 2024 11:00
PannaDziewanna, Pasi-konik bardzo na tak, Horsetack spoko o ile mają dany produkt na stanie. Jak jest "na zamówienie" to różnie bywa, czasem przychodzi, czasem przychodzi po dużo dłuższym okresie oczekiwania, a czasem nie dociera wcale 🤷
BUCK   buttermilk buckskin
15 maja 2024 13:36
PannaDziewanna a animalia.pl ?
https://dobry-kon.pl/br-wedzidlo-z-wasami-2x-lamane-soft-contact-14-mm.html
Nawet jak jakaś firma nie ma na stronie danego produktu, to zawsze można poprosić o ściągnięcie jeśli mającokolwiek na stronie z danej marki 🙂
W sklepie Bajlo promocja 10% na wszystkie nieprzecenione produkty 😁 Promocja do końca jutrzejszego dnia 🙂 www.bajlo.pl
Kod MTK63821
NIE polecam sieczki z zielonego owsa firmy Agrobs. Sieczka ma długość ok 10-15 cm i jest nie do zjedzenia przez starsze konie. Chyba, ze mnie się trafił felerny worek.
Ja nie polecam sieczki z firmy Hartog (czy jakoś tak) suche, bryli się, pyli, kłuje, obok sieczek Dengie to nawet nie stało...
wilann, gro osób karmi hartogiem, ja od dawna mam grass mix i nie dość że sieczka ładna, miękka to i koń mega wcina, nawet na sucho. Moze trefny worek a może nie ta firma skoro jakoś tak? :P
Moje Grass Mixy (forum made me do it) też w deszkę. Może mogłaby być trooochę miększa ta sieczka, ale koń niestary, zęby ma, to niech gryzie. Nie pyli, proszku w niej ledwie co, akceptowalnie.
Więc może jednak nie Hartog. :P
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
29 maja 2024 19:14
U mnie sukces połowiczny przy skarmianiu Grass Mixa:
- żerny odkurzacz zeżarł bez problemu
- kulinarna księżniczka wydłużyła czas gapienia się w wiaderko z żarciem o 200%
Musiałam dosmaczać, więc bez sensu. Raczej nie wrócę do Hartoga.
Mam wrażenie że HappyHorses to prowadzi jakaś nastolatka… pierwsze pytanie o termin realizacji to odpowiedź od razu, teraz jak już termin minął znacząco( czyli 1-2 tyg, a zamówienie z 5.05) to już nie ma żadnej odpowiedzi… specjalnie zamówiłam miesiąc wcześniej znając terminy sklepu no ale na poniedziałek potrzebuje to co zamówiłam cholera jasna
Zuzu., moje zamówienie wisi u nich już trzeci miesiąc i przez ten czas na 10 e-maili odpisali mi na jeden. Więc prawdopodobieństwo że Twoje zamówienie dotrze w najbliższym czasie jest niestety minimalne
https://aleo.com/pl/firma/happy-horses-aleksandra-packo-milanowek
o masz, jaki musiał być poziom usług, że pojawiły się komentarze na tej stronie....

Firma zarejestrowana na dom prywatny z tego wychodzi (co nie jest zbrodnią), numeru telefonu nigdzie nie ma, do kontaktu tylko mail i media spolecznościowe... No kurczę trochę mało profesjonalnie.
Zamówiłam kiedyś w happy horses 3 rzeczy, termin realizacji byl 7 dni, po wielkich bojach paczka przyszła 2 miesiące później i 2 z 3 rzeczy były nie te co zamówiłam- inne kolory (biale rękawiczki zamiast czanych) inne rodzaje (pusliska za 129 zł a zamówiłam za 299 zl). Ze 100 razy prosiłam o wymianę towaru - w końcu postraszyłam UOKiKiem i w tydz dostałam prawidłowy towar a te źle wysłane do dziś mam bo sklep ich nigdy nie odebrał. Ja BARDZO NIE POLECAM 😕
Ja zamówiłam kiedyś w HappyHorses pasze, halter i pastę siarczanową. Pasza przyszła od razu prosto od producenta (Nuba), na resztę czekałam z miesiąc, generalnie spodziewałam się że sobie poczekam. W końcu napisałam, żeby anulowali to zamówienie i oddali mi pieniądze za pastę i halter. Finalnie dostałam zwrot kasy i pastę siarczanową, ale po prawdzie wysokość zwrotu nie wiem jak była policzona, bo nie było to tyle ile za halter, tylko chyba parę złoty więcej. Nie narzekam ostatecznie, ale boję się zamówić cokolwiek więcej, mimo kuszących promocji..
Ja tez ostatecznie dostałam wszystko.. ale trwało to prawie 6 miesięcy
No właśnie ja też ostatnio zauważam na allegro że dziwnie znikają firmy kurierskie ktoś wie co się tam dzieje ?
Kiedyś czytałam, że Allegro chce mieć monopol ze swoimi oneboxami, dlatego wywalał duże ceny za InPost. Obstawiam że może poszło to dalej z kolejnymi firmami kurierskimi 😉
BUCK   buttermilk buckskin
31 maja 2024 20:43
ale z pocztexem współpracują 🤐😖 teraz tak pilnuję żeby przypadkiem nie pocztexem, bo po 2 tygodniach trzeba jechać samemu odebrać, bo poczta nie potrafi dostarczyć 😡😤
Spory minus dla Obiegły za realizację zamówienia. Zamówiłam u nich granulat na drogi oddechowe, głównie ze względu na wysyłkę 24h. Zamówienie złożyłam w poniedziałek, w środę dostałam informację od kuriera o zainicjowaniu nadania paczki następnie informacja się urywa. Śledzenie paczki pokazuje komunikat, że nie została nadana. W piątek dzwonię do sklepu - bez skutku, piszę maila również bez odezwu. Kolejny poniedziałek o nic, więc piszę kolejnego maila. Dostaję informację, wiaderko zostało uszkodzone w trakcie pakowania, a kolejna dostawa będzie w piątek. Ale mogę zamówić produkt w większym opakowaniu za dopłata. Napisałam oświadczenie, że rezygnuje z zamówienia. Odpowiedzi na te informacje nie otrzymałam. Paczka została wczoraj wysłana - szkoda słów.
Za to ogromny plus dla niezawodnego Bergo, gdzie mimo długiego weekendu i święta w tygodniu przy zamówieniu we wtorek już w środę były zakupy!
Jeśli chodzi o Pocztex i Allegro to ja myślę, że mogłoby być też tak, że to Poczta dała dla Allegro jakąś super ofertę, żeby po prostu zdobyć jakichkolwiek dodatkowych klientów. Sytuacja w PP jest zła, więc każdy klient na wagę złota. Niestety nie próbują przyciągnąć klientów jakością obsługi.....
anetakajper   Dolata i spółka
01 czerwca 2024 11:35
Jak robię zamówienie na allegro to pytam czym wysyłają. Jak poczta to piszę że dziękuję za takiego kuriera.
Mam dokładnie tak, jak Aneta. Nie kupuję nic, co ma do mnie przyjść Pocztą Polską lub Pocztexem. Musiałabym być bardzo zdesperowana, ale taka desperacja już od kilku lat u mnie nie wystąpiła. Narzeczonemu ostatnio z pracy wysłali ważne dokumenty pracowe Pocztexem, czekał 4 dni na coś, co każdą inną firmą przyszłoby następnego dnia.
Ja tak samo, a Allegro o tym wie, bo jak się coś kupuje, to domyślnie wskakuje "Kurier", dopiero jak się rozwinie opcje wyboru pokazują się do wybrania inne firmy, ale myślę, że wiele osób z pośpiechu nie wejdzie w opcje wyboru, tylko kliknie tak jak wyskakuje.
Ja też od lat omijam PP łukiem szerokim i nie kupuję od kogoś jeśli może nadać tylko pocztą.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 czerwca 2024 12:20
Ja mieszkam, gdzie mieszkam 8 lat, nie widziałam kogoś z poczty nigdy na oczy, nawet nie wiem czy babka czy facet tu powinien jeździć, nigdy nic nie zostało dostarczone. Żadna inna firma nie ma z tym problemu. A dodam że zdarzyło mi się być na 2 długich zwolnieniach, ostatnie trwało pól roku, także ten 😝
zembria, podobnie jest i u mnie. Z listonoszem się mijam, a co za tym idzie - nawet nie wiem jak wygląda. Jakby mnie ktoś zapytał to cisza, słowa bym nie wydusiła. Nawet nie wiem jakim autem jeździ.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 czerwca 2024 14:54
maluda, No ja też. Najlepiej jak dostaję rano smsa, że bedzie kurier pocztex. O 9 ide do skrzynki i nic nie ma, ide o 9:30 po coś, lukam w skrzynkę i avizo... a siedze w domu na tyłku 🙄
zembria, też miałam taką sytuację. Nawet dwukrotnie, o ile mnie pamięć nie myli.
Siedziałam na dupce w domu, a tu żywej duszy. Dzwonka nawet nie było. Sprawdzam skrzynkę - awizo... 😐
Ja znalazłam w skrzynce list polecony za POTWOERDZENIEM odbioru, i ta kartczeka, co powinna wrócić do nadawcy z moim podpisem, była razem z listem w skrzynce 😀
Poczta Polska masakra. Jak poszłam już wtedy ze skargą, to się okazało ze listonosz jest z innej poczty, wiec jak chce to mam isć tam 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się