Styl western (dawniej kącik)

Tuffy
wstaw też zdjęcia twojego autorstwa 😀 no i więcej twoich na koniu

Dziewczyny czy wiecie że nasza koleżanka jest również utalentowanym fotografem  👍
Pamiętam zdjęcia Tuffy jeszcze z arabiszonem forumowej Mii (o ile czegoś nie pokręciłam), liczę, że nam je jeszcze pokaże  🏇

tymczasem jeszcze aktualne zdjęcia:





coś co pasowałoby do wątku o kontrowersjach  😁
ovca   Per aspera donikąd
20 grudnia 2009 19:23
Garść zdjęć z naszego hubertusa 😉

w roli lisa- Ania Łagodzińska
ktoś rozpozna innych zawodników?😉







ovca fajnie! masz coś z gonitwy?

nieszczęśliwy koń  😁
ovca   Per aspera donikąd
20 grudnia 2009 19:48
Mam, ale za dużo na nich nie widać:


i zwycięzca  😁

Ja rozpoznaję! Tego Pana na samochodzie 🤣
ovca   Per aspera donikąd
20 grudnia 2009 20:28
a Konrada K i Karoliny N już nie? 😉

a Pan Na Samochodzie ciągle jeszcze, niestety, tylko na samochód może wsiadać.
to już pół roku  🤔

edit:
Fakt, Karolinę na innym koniu niż Johun nieczęsto można zobaczyć, chyba stąd te trudności 😉
szalony Mirek.^^ Karoliny ja niepoznałam.
Piżmak!! Ja Karoline odrazu poznałam!! I ja ja widuje na innych koniach niz na Johun hehe🙂
Pinesska, pytałaś o mnie i mojego rudego konia. Kon to Scorps Tuffy po Topsail Whiz, mam go od 1,5 roku. W tym roku startowalismy w AQHA w youth i w PLWiR w amatorach. Nie wiem co tu wiecej napisac.. trenujemy sobie reining🙂
Kasia, bardzo mi milo czytac takie posty hihi😉
Pinesska, masz racje-wstawialam zdjecia arabka Miii. Uwielbialam tego konia i uwielbiałam na nim jeździć-może nie było latwo ale lubilam z nim pracować hihi🙂
Z Frankiem:

Z Tuffym z dzisiejszej jazdy:


No i tarzanko🙂


edit:
Pinesska, widze, ze jezdzisz w czapsach hihi. Ja w piatek ubrałam na jazde bo cieplej jest. W zimie niezastapione!! A tak to tylko na zawodach🙂
ovca   Per aspera donikąd
20 grudnia 2009 21:04
Tuffy to zdjęcia trenera Pinesski, nie samej Pinesski  😁
hahaha się uśmiałam 😀 może chodziło o zdjęcia z hubertusa? tam miałam czapsy  😁

tuffy wprost nie mogę się napatrzec, arabiszon jest moim idolem wśród "osiągalnych koni", no a rudy jest urodzonym zawodnikiem, więc nie wypada się nie zachwycac  💘

możesz napisac gdzie trafił, czy ktoś będzie na nim startował i orientacyjną cenę tego cuda, za jaką poszedł? może byc PW
Nie jest ze mna tak zle, ale widzialam wczesniej gdzies zdjecia Pinesski w czapsach-moze to wlasnie z hubertusa byly🙂

edit: a nie.. jednak jest ze mna zle😀 jak rzucilam okiem na te zdjecia to myslalam, ze na jednym z tych ostatnich jest Pinesska-taka opatulona!! przepraszam :kwiatek:
cieciorka   kocioł bałkański
21 grudnia 2009 00:13
a nie szkoda wam jeansow do koni czy macie jakies wydzielone? nie obcieracie się?
dlaczego tak mało osób jeździ west w kasku?

Tuffy, fajny koń, wstawiaj czesciej! a co u Mii? zniknęla z forum, a jeździ dalej?
Tuffy-dzięki za odzew.
Rudy w tym roku nazbierał nagród,że hej!
Warto wspomnieć,że nie jest młodzieniaszkiem a trzyma się dziarsko i wymiata.
🏇

p.s
http://wwr.com.pl/wiadomosci/ze_swiata/NRHA_Futurity_w_polskim_obiektywie.html
Świetna fotorelacja z wwr.
a nie szkoda wam jeansow do koni czy macie jakies wydzielone? nie obcieracie się?
dlaczego tak mało osób jeździ west w kasku?


aaa tam szkoda 😀
ja osobiście mam osobno dżinsy w których jeżdżę, nie nigdy nie oparłam się, ale mam dżinsy z płaskimi szfami, i wysokie w pasie żeby nić nie wyłaziło jak się koszulkę wciśnie.
to zależy na zawodach dzieci mają obowiązek jazdy w kasku i kamizelce, w szybkościówkach również juniorzy muszą, a reszta obowiązkowo w kapeluszach, a w stajni poza jak się trenuje to przecież wszystko zależy już od tego jak kto dba o swoją głowę, ja jeżdżę w kasku np. zawsze w tereny a na placu to różnie, ale tu raczej powiedziała bym że kwestia czy to West czy Klasyka nie ma znaczenia raczej a indywidualne podejście każdego jeźdźca do swojej głowy.
   
Owszem, troche mu sie udało zdobyc nagród🙂
Mnie jeansy nie obcieraja, mam dwie pary takich skazanych na stracenie i nadajacych sie do jazdy. Ale czasami zdarzy sie pojezdzic w jakis "odswietnych" haha🙂 Niektorzy maja specjalne do jazdy konnej. Ale te damskie wranglery dostepne w Europie to tragedia-wyglada sie w tym.. no.. strasznie!! Ale za to w Stanach jest duuuuuuzy wybor fajnych damskich spodni do jazdy🙂
Miii. ma teraz wspaniałą klacz AQH/APH. Miejmy nadzieje, ze jak znajdzie troche wiecej czasu na jazde to ja zobaczymy w przyszlym sezonie na arenach😉
ovca, zmniejsz zdjęcia forum się rozjeżdża.
Mnie jeansy nie obcieraja, mam dwie pary takich skazanych na stracenie i nadajacych sie do jazdy. Ale czasami zdarzy sie pojezdzic w jakis "odswietnych" haha🙂 Niektorzy maja specjalne do jazdy konnej. Ale te damskie wranglery dostepne w Europie to tragedia-wyglada sie w tym.. no.. strasznie!! Ale za to w Stanach jest duuuuuuzy wybor fajnych damskich spodni do jazdy🙂



eehh zacznijmy od tego że niestety te Europejskie wranglery nigdy chyba nie były projektowane do celów jeździeckich niestety i trzeba sobie radzić, albo właśnie sprowadzać ze usa albo szukać jakieś w których się wygląda i jest wygodnie, a z tym jest problem jak się nie ma wzorcowej figury  😁
a tu jeszcze trzeba nogawki o przynajmniej 2 rozmiary dłuższe żeby nie wyglądać jak filip z konopi  👀 jak spodnie podjadą ponad cholewkę buta
ja jeżdżę w jeansach lee i jeszcze się nie obratłam, a zwykle to są te same spodnie, w których jestem w pracy. Jak koń umorusany to do czyszczenia wkładam czapsy, żeby spodni nie pobrudzić 🙂

tuffy mój "treser" jest dość drobny, może stąd to wrażenie, że to ja siedzę na Brzasku?  😁

to też on (mam nadzieję, że się nie obrazi, że go "upubliczniam"  😉
też jeżdzę w jeansach, też w bryczesach, czasem w czym się da
jeansów mi nie żal - do samej jazdy mam z 8 par ;-)

a u mnie wczoraj zagościł mały żółty AQH
też jeżdzę w jeansach, też w bryczesach, czasem w czym się da
jeansów mi nie żal - do samej jazdy mam z 8 par ;-)

a u mnie wczoraj zagościł mały żółty AQH

Dodofon! Pokaż fotki i napisz coś o żołtym. :kwiatek:
Milesowe dziecko? Czy z innych żółtych?
[quote author=Dodofon link=topic=27.msg413788#msg413788 date=1261567134]
też jeżdzę w jeansach, też w bryczesach, czasem w czym się da
jeansów mi nie żal - do samej jazdy mam z 8 par ;-)

a u mnie wczoraj zagościł mały żółty AQH

Dodofon! Pokaż fotki i napisz coś o żołtym. :kwiatek:
Milesowe dziecko? Czy z innych żółtych?
[/quote]

ech, nie po Milesie - nie chciałam po Milesie ;-)
fot nie mam
kobyłka tegoroczna - kolor żółty
wczoraj 10h w przyczepie...
Dodofon, to jak kobyłka odpocznie, to pomęcz ją zdjęciami i nam pokaż! 🙂
Wichurkowa   Never say never...
23 grudnia 2009 21:57
To kto się wybiera na pierwsze zawody 24-25 kwietnia na West na Fest?🙂
Olga i Tuffy to świetna para,szczególnie w roli rozowej pantery,hehe
Gratuluję Wam wszystkim. To, co robicie, jak się bardzo staracie, jak wasze konie są rozluźnione, chętne do roboty, wsłuchane w Was - jestem przekonana, że nie opiera się to na przemocy... I po raz kolejny napiszę, że dla mnie west (a już western dressage w szczególności - to chyba pleasure(?)) jest pomostem pomiędzy naturalem a klasyką...

Nigdy nie udało mi się jeździć west, ale jestem pełna podziwu... Brawo!!!  💘
Wichurkowa   Never say never...
24 grudnia 2009 21:07
Niuniowa jesli chodzi ci o dresaz westowy to reining🙂
Podaj,proszę więcej szczegółów o zawodach kwietniowych! Być może uda się nam przyjechać. Pozdrawiam!
Figaro,
Poki co w kalendarzu jest napisane jedynie:
data: 24-25 kwietnia 2010
miejsce: Jaworzynsa Slaska, Nowy Jaworow
West na Fest-otwarcie sezonu
konkurencje: reining, pleasure, trail, horsemanship, superhorse, western riding, pole bending, barrel racing. czyli ZK PLWiR.
jest podana stronka: www.jaworowa-niedzwiedzica.com.pl tam pewnie beda sie pojawia informacje🙂 organizator oczywiscie Marek Misiek🙂
pozdrawiam i wesolych Swiat zycze🙂

Ktoś się wybiera na Americane we wrzesniu??🙂
albo na ME APHA? 🙂

a to my jesiennie jeszcze:


a jesli jeszcze nie zajrzeliscie do grudniowego "Swiata Koni" to polecam lekture reportazu o Buffalo Ranch. Hodowca i trener przedstawiaja calkiem ciekawe spojrzenie na trening mlodych koni, podejscie do tematu futurity.
karolass wreszcie się pojawiłaś! widzę, że kobyłka ci się zaokrągliła, czyżbyście powiększały stadko? 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się