NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Uwaga na Ola witczak dziewczyna nie wywiązuje się z umowy jako sprzedający. Umówiłam się z nią na 140zł za siodło i puśliska plus ok 30zł koszta wysyłki. Gdy paczka do mnie przyszła za pobranie 150zł plus 48zł koszta wysyłki.  Poprosiłam listonoszkę o zaawizowanie paczki po czym skontaktowałam się z Olą która wmawiała mi, że pobranie było tylko na 150zł a resztę doleję jej na konto. Po czym powiedziałam jej, że byłam na poczcie i wcale przesyłka nie była już zapłacona. Umówiłyśmy się,że przeleje mi 18zł jako dopłata do siodła...  Przelałam 14zł po tygodniu proszeni się bo chciałam mieć to jak najszybciej za sobą bo wyjeżdżam na wakacje i siodła nie będę miała jak odebrać. Już nie chodzi o same 14zl czy18 bo dopłaciła bym je gdyby poinformowała mnie o tym przed wysłaniem paczki...  miała bym wtedy szansę na ew. Rozmyślenie się... Ale Ola postanowiła inaczej. Następnie dostałam drugie awizo postanowiłam iść na pocztę i odebrać siodło mimo to siodła już nie było a Ola za pośrednictwem taty próbowała wmówić mi,że jestem nie uczciwym człowiekiem i mam odebrać tą paczkę...  Dziś jadę na urlop zamieszanie w domu połączone z kłótnią o siodło...  nie miała baba problemów to siodła jej się zachciało
pomijam fakt ze nic nie zrozumiałam z tej wypowiedzi, to co to za siodło za 100 zł??...
że też ludziom chce się w ogóle rejestrować, żeby napisać taki bełkot. Przecież z tego nie da się nic, kompletnie nic, zrozumieć... Nie dziwię się, że użytkowniczka ma problem z finalizacją transakcji, skoro ma taki mętlik w głowie. Kompletny chaos!

edit: na facebooku przypadkiem natrafiłam na relację "drugiej strony" - jak się można było spodziewać, kompletnie inną, składnie i rzeczowo napisaną... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=749252348518823&set=gm.781668445263834&type=1&theater
No tak, tyle że jedna pisze że siodło miało być za 140 + 30 za przesyłkę, a druga że za 150 + koszty wysyłki. A tak na marginesie, nie zawsze to co jest napisane składnie i przejrzyście to jest prawdziwe. 
Nie polecam użytkownika Franio29 . Kompletna strata czasu na jakiekolwiek rozmowy. Otrzymałam w wiadomości informację, że jest zainteresowana przedmiotem i bierze na 100%. Podała telefon kontaktowy do rodziców, gdzie zostałam zapewniona, że biorą przedmiot na pewno i proszą dane do przelewu. Przelew miał zostać wysłany następnego dnia. Po kilku dniach, gdy nie miałam jeszcze pieniędzy na koncie wysłałam smsa z wiadomością, że przelew nie dotarł. Otrzymałam telefon z przeprosinami, że zapomniano, dużo na głowie. Ok, nie ma sprawy, zdarza się, miał zostać wysłany następnego dnia. Znów nic, po kilku dniach, piszę do użytkownika Franio29 o braku pieniędzy, zostałam zapewniona, że następnego dnia przelew zostanie wysłany. Znowu brak pieniędzy. Wysłałam wiadomość z informacją, że jak nie było pieniędzy tak ich i nie ma. Brak odpowiedzi mimo logowań.
Nie polecam.
wpisuję do tego wątku użytkownika korysindex4 (Wojtek Ch.) oraz Mirosława Banaszczyka posługującego się mailem <mirek.stajnia@wp.pl>

Kupiłam od korysinex4 siodło skokowe prestige. Transakcja miała odbyć się za pośrednictwem korysindex a siodło miało byc właśności wspomianego Mirosława, który przebywał w tym czasie za granicą. Po uzgodnieniu szczegułów wysyłki wysłałam przelew, (siodło miało zostać wysłane później z uwagi na wyjazd. Następnie do wysyłki nie doszło z uwagi na ciężki stan klaczy korysinex i jej wizytę w klinice. Z obydwoma panami byłam w stałym kontakcie mailowym i na fb, w związku z tym nie robiłam problemu. (każdemu może przytrafić się przecież taka sytuacja). Następnie po raz kolejny siodła nie dało się wysłać, a po jego rzekomym "wysłaniu" mimo że potwierdzenia nadania doprosić się nie mogłam abosolutnie  😎, uzyskałam zwrot moich pieniędzy, miałam czekać na siodło i zapłacić po raz kolejny gdy ono rzeczywiście do mnie dotrze. W międzyczasie właściciel siodła magicznie zamilknął i przestał się odzywać, mimo wcześniejszego błyskawicznego kontaktu mailowego. W międzyczasie otrzymałam informację od korysindex że siodło wróciło do nadawcy  😁 (oczywiście druczku z potwierdzeniem nadania na oczy nie zobaczyłam ) Zostałam poinformowana że siodło zostanie wysłane gdy pan mirek wróci do Polski. Od tego momentu telefon przestał odpowiadać, zero odzewu na fb gdzie wcześniej był kontakt

29.06 wyszła płatność  🙂 od 29.06 czekam na moje siodło  😅  😅 Minus i wpisanie do tego kącika jest w 100% zasłużone, bo wprawdzie po dwóch tygodniach moje pieniądze odzyskałam, ale obydwoje panowie udowodnili że są nierzetelni, nieuczciwi w stosunku do kupującego i przede wszystkim nie wywiązali się z zawartej transakcji w stylu co najmniej obciachowym....
Precelek Właśnie kupiłaś to samo siodło co ja  😵  Tylko, że ja miałam płacić przy odbiorze.  Historia z klaczą też została mi sprzedana, więc tak samo odpuściłam. Siodło było własnością (Tomek Adamczak), który w tym momencie znajduje się za granicą. Oczywiście z tym kolegą pisałam w sprawie siodła. Siodło miało być odebrane od niego przez Wojtak Ch. i mi sprzedane. 

korysindex4 Ładnie tak oszukiwać ludzi, siodło było moje, zaklepałam je !!!!! . Mam całe pw. miałam je odebrać u Ciebie a ty perfidnie sprzedałeś je !!
Ładnie tak sprzedawać te same siodło dwóm osobom w tym samym czasie ? Zawiodłam się i to konkretnie.
Podejrzewam, że siodło jest kradzione.
rewelacja 🙂 jakich ciekawych rzeczy można się dowiedzieć dzięki internetowi 🙂
Oszuści pierwsza klasa  😅
Monia czy ty odzyskałaś swoje pieniądze?
Precelek, ale Monia miała płacic przy odbiorze więc nie miała jak stracić pieniędzy 🙂
Ja mam do Wojtka Ch. 100km. więc chciałam zobaczyć na oczy co kupuję.  Ja już się nauczyłam, za stara jestem  😁 
Przykro się robi, że ludzie znani na volcie robią takie przekręty.
Co do Patrycji Janickiej, o ile jest to ta sama osoba, to chciala sprzedac siodlo mojej znajomej... Oczywiscie jakies inne ( nie z tego sporu i za duzo wyzsza cene). Najpierw pisala, ze jest pelnoletnia, pozniej, ze nie jest, nie chciala podpisac umowy kupna siodla, nie chciala podac kontaktu do rodzicow, po uzgodnionej cenie siodla z wysylka, nagle zmienia cene i pisze: " cena jest inna, wiem, co pisalam ale kazdy ma prawo sie pomylic". Pisala, ze siodlo jest jej, pozniej, ze siodlo jest jej wujka.


czy to nie aby kolejny raz jak korysindex cos kombinuje z siodłem?
Ludzie, nie kupujcie nic od maria93

TO JEST MONIKA FLIS, NASZA OSZUKUJĄCA "CELEBRYTKA!!!"
Serio? Znowu? No ludzie, ile można...  🙄
Jeszcze trochę i pół Polski będzie trzeba przez nią zbanować 🤔 Ma zacięcie dziewczyna
I ja dodaję osobę o nicku Gejbi do nieuczciwych.
Po pierwsze - chciałam kupić czaprak Eskadron Banana DL- pieniądze wyslałam, paczka nie dotatrła.
Po kilku dniach od wysłania podobno paczka wróciła do nadawcy. -Nie dostałam potwierdzenia nadania, ale paczka miała być wysłana jeszcze raz - dla pewności podałam adres jeszcze raz, bo niedawno się przeprowadziłam.
Nie dostałam informacji czy produkt został nadany - niby miało przyjść na maila. Do dziś nie przyszło potwierdzenie nadania.
A koniec końców - produkt nadal jest w ogłoszeniach na sprzedaż.
Czekam na zwrot pieniędzy.


Sprawa zakończyła się wysyłką towaru po miesiącu. czaprak dziś odebralam.
Ogólnie nie polecam Gejbi. Szkoda nerwów, pisania wiadomości i czasu.
matrasowa w sprawie korysindex proszę rozwiń temat  :kwiatek:  :kwiatek:
Precelek,  to juz stara sprawa, inne siodlo, inna historia 🙂
precelek napisałam na priv
Ludzie, nie kupujcie nic od maria93

TO JEST MONIKA FLIS, NASZA OSZUKUJĄCA "CELEBRYTKA!!!"


No niestety sobie nie sprawdziłam i mogę dołączyć do grona oszukanych/okradzionych. 😤

Czy komuś kto miał do czynienia z tą osóbką udało się odzyskać kasę/towar? Znacie jakieś namiary na nią?
Dokładnych namiarów nie znam, ale na bank jest z Biłgoraja (albo okolic), tu masz jej profil na fb - https://www.facebook.com/flis12053?fref=ts
Znam osoby, które znają ją osobiście, także jeżeli się zgodzą, to ewentualnie mogę do nich kontakt podesłać 😉

edit: na fb ma wpisane, że jest z Zamościa, także nie chcę wprowadzać w błąd... Na pewno mogę powiedzieć, że województwo lubelskie i właśnie okolice Zamościa, Biłgoraja.
Dzięki, gdyby się jakiś namiar udało zdobyć to poproszę ma priv  😉
A ja jeszcze wam wrzucę wszystkie nicki, które mają identyczne IP, co Monika Flis

Karola80, karola6693, henbed, zagumnieteam, stajniaostoja, maria93, arnold
Macie może doświadczenia z użytkowniczką " wspólna"?
Zaczynam się już martwić, paczka powinna do mnie dotrzeć już 2 dni temu, a odzewu o nr nadania jak nie było tak nie ma :/
Edit: 
Po 7 dniach roboczych paczka doszła 🙂
Wspólna rozumiem ze mozna nie mieć czasu, ale odkąd wysłałam wiadomość byłaś na revolcie nie raz i to tego samego dnia. Więc nie dziw się że zaczęłam się martwić.
wpisz w szukajkę (będąc w tym wątku), wyskakuje pare osób które miały z nią problem
Tylko większość z tych osób już jakiś czas nie wchodzi na re volte.
ikarina o matko, aż 7 innych osobowości ma?  😵
Najciekawsza ta ostatnia: arnold  👀
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
12 sierpnia 2015 15:44
Czyżby gender?  😁 A tak na poważnie, nie da się jej jakoś zbanować? Po numerze IP na przykład? Bo ma taki sam do wszystkich kont z tego co rozumiem...
haha, arnold wygrał wszystko  😁
Mozii ma rację. Inaczej to się będzie ciągnęło w nieskończoność niestety...  🤔. Kolejna osoba zostanie oszukana, nim się okaże, że to znowu ta sama osoba... i tak w kółko. Trzeba mieć zacięcie, nie ma co.  😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się