NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
25 marca 2011 20:58
ok tabelkę uzupełnię po weekendzie :
o cairy, valreiana, naciau
majeczka   Galopem przez życie!
26 marca 2011 22:42
Dopisuje
valreiana rzeczy zaklepane ze 3 tyg temu ciągle pisze że po nie podjedzie i ... na tym się kończy
NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lov   all my life is changin' every day.
26 marca 2011 23:19
Hm, dopiero teraz przypadkiem wchodząc w ten wątek, czego nigdy nie robię, zobaczyłam swój nick w tabelce i nawet się cofnęłam do dyskusji.

Derka zimowa Tattini, którą sprzedałam szuwar za 100 zł, kosztowała mnie niecałe 400, a użytkowana była niecałe 2 sezony. Pisałam szuwar o przetarciu przy pasie. Szuwar pisała do mnie później na gadu o owym wadliwym zapięciu- odpisałam, nie wiem, może nie dotarła ta wiadomość, z przeproszeniem że tego nie uwzględniłam Ale to nie było tak, że nie dało się derki zapiąć. O innych nawet nie wiedziałam, nie zauważyłam, ale szuwar też mi o nim nie napisała.

Niestety nie mam już zdjęć derki na kompie, ale może szuwar wrzuci? Na pewno ma na mailu.

edit: znalazłam. Na pierwszym zdjeciu widać, o co chodzi z zapięciem- nie ma środkowego kółeczka. Ale derka nie ma żadnych wielkich dziur, które wymagałyby krawcowej, ja ich nawet nie zauważyłam..
http://s280.photobucket.com/albums/kk178/ontariowa/?action=view&current=DSC_8481.jpg
http://s280.photobucket.com/albums/kk178/ontariowa/?action=view&current=DSC_8483.jpg
http://s280.photobucket.com/albums/kk178/ontariowa/?action=view&current=DSC_8482.jpg
http://s280.photobucket.com/albums/kk178/ontariowa/?action=view&current=DSC_8483.jpg


kenna :kwiatek:
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
27 marca 2011 11:31
Wpisuje niestety Meedzik
Generalnie wymieniłam się bat za ostrogi. Wysłałam bat, ostrogi były mi potrzebne na jedną sobotę, zostały wysłane po nie wiem? 3 tygodniach? oczywiście doszły już po czasie, umówiłyśmy się, że medzik zwróci mi pieniądze za bat a ja nie odbiorę ostróg. Wczoraj Medzik napisała, że jednak nie zrobi przelewu a wyśle bat. Już sama nie wiem co dostanę i kiedy :-/
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
27 marca 2011 11:46
Siss - dostaniesz bat i to w tym tyg tak jak napisałam Ci na gg.
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
27 marca 2011 19:17
Kurcze belek!
Ileż można czekać na przelew? W poniedziałek miną 2 tygodnie, dziewczyna mi napisała, że zrobiła przelew na poczcie dokładnie dwa tygodnie temu. Jednak jest to chyba bajeczka, bo przelewu jak nie było, tak nie ma, a kasa mi potrzebna...
Kontaktu nie ma, na re-v się od 19 marca nie loguje... Było poruszane już kilka razy, no ale ile można czekać?
czy od kogoś jeszcze kupowała coś valreiana ? 10 dni czekam na przelew...
masz wyżej mój post majeczki przecież...
valreiana jak widać to wielka ściema
fuck... a podkusilo mnie żeby wziąć numer kontaktowy  🤔
cieciorka   kocioł bałkański
27 marca 2011 21:48
bo to osoba widmo na volcie- zero postów, ja bym od kogoś, kogo choćby nie kojarzę nie kupowała niczego.
Może ona myślała, że ta sprzedaż to na komcie na blogu? 🤣
caira : 8
valreiana : 0


Mam dziewięć plusów, sprawdź dokładniej. 😉
noen   A story of a fighter of our human race
28 marca 2011 20:13
Caira, nie wiem gdzie Ty widzisz 9 😉 Ja nadal widzę 8 😉 To Ty sprawdź dokładniej 🙂
majeczka   Galopem przez życie!
28 marca 2011 21:08
cieciorka, ale my jej miałyśmy sprzedać a nie kupić...;-) osoba widmo- podoba mi się to określenie ;-)
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 marca 2011 23:51
Ja nie kumam tej tabelki albo cos przeoczyłam.
Mam 1 spór ale nie z mojej winy, wiec dlaczego ja tam jestem a Tajfunowa której sprawa dotyczy nie ma?
Sprawa z nią raczej nie zostanie nigdy wyjaśniona bo 14 letnia dziewczyna ma za nic sprawiedliwość. Przelałam kase, ona ponoc wysłała ksiązke zwykłym listem. Ona kase ma ja książki nie, ona kasy nie odda bo książke wysłała 😵 Więc kto powinien byc na liście ja czy ona?
No chyba ze jestem gdzies wpisana jako nieuczciwa i nic o tym nie wiem 👀

Rtk
Kochana, o co chodzi? 👀 Są lepsi 😉
noen, wpisz w wyszukiwarkę "Cairy", mam plusa jeszcze od Livi.
noen   A story of a fighter of our human race
29 marca 2011 20:29
Caira, a, to sorki 😉 Jak wpisuję caira wyskakuje tylko 8 🙂
Zairka ja nie wiem czy to nie przez użytkowniczkę fasolkabolka która pisze coś na stronie chyba 56 lub 57 ze nie doszły do niej jakieś ochraniacze...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 marca 2011 22:24
Niestety ale Zairka ! Ochraniecze zamawiałam 10 Lutego, przelew zrobiony w ten sam dzien do dzis do mnie nie dotarły.O wysyłkie musiałam prosic sie miesiac 7 marca otrzymałam wiadomosc ze paczka została wysłana w zeszłym tygodniu nie dotarła do dzis... 


O nie!!! Po pierwsze ogłoszenie było grzecznościowe i było to napisane!! Po drugie informowałam że opóźnienie w wysyłce (tydzien czasu) było spowodowane wyjazdem wlascicielki rzeczy na narty! Po 3 owszem paczka do Ciebie nie dotarła bo mimo że była awizowana to jej nie odebrałaś. Wróciła do właścicielki, mimo że dzień wcześniej napisałaśmi że juz wszytsko wyjasnione i sprawa z ochraniaczami załatwiona. Dałam fasolce nr do wlascicielki ochraniaczy i załatwiają to między sobą.

Uważam że sprawa jest załatwiona 🙄
Lov   all my life is changin' every day.
29 marca 2011 22:37
A ja myślę, że powinno iśc jakieś powiadomienie o znalezieniu się w tym wątku, chociaż dla takiego pierwszego "minusa" 😉 bo ja na przykład przez miesiąc nie wiedziałam 😁
valreiana to zawracanie głowy..... dwa tygodnie czekałam aż rzekomo przyjedzie i odbierze ode mnie rzeczy... także wielki minus
paczka od NACIAU powinna być u mnie w środku zeszłego tygodnia, nie ma po niej śladu a póki co z Naciau nie mam żadnego kontaktu nie odpisuje na pw mimo że się loguje, ma ktoś numer telefonu do niej? mam nadzieje że to tylko roztrzepanie... bo sprawy na pewno tak nie zostawię.
aha i jeszcze olbrzymi MINUS dla JASKIERKOWEJ zadeklarowała się że bierze ode mnie bryczesy, dwa tygodnie czekałam na kasę, nie doczekałam się mimo licznych upomnień, pisała ża każdym razem że kasa wysłana....opad szczęki... po czym napisała po chyba dwóch tygodniach że rezygnuje.... totalnie nie polecam
A ja myślę, że powinno iśc jakieś powiadomienie o znalezieniu się w tym wątku, chociaż dla takiego pierwszego "minusa" 😉 bo ja na przykład przez miesiąc nie wiedziałam 😁


Właśnie. Potem ewentualnie oskarżony nie ma jak się bronić 😉


O nie!!! Po pierwsze ogłoszenie było grzecznościowe i było to napisane!! (...)


moim zdaniem to nie ma znaczenia. ponosimy odpowiedzialnosc za to co tu piszemy. wstawiajac ogloszenie grzecznosciowe swoim nickiem, stazem na forum i popularnoscia dajesz gwarancje uczciwosci sprzedawcy tych rzeczy. reczysz za niego po prostu. nie wnikam akurat w te sprawe, ale chodzi mi o zasade 😉
s.   happiness is easy
30 marca 2011 14:35
valreiana... również nie doczekałam się na przelew za popręg, mimo wielu zapewnień, że lada chwila dostanę kasę.  😵
wypraszam sobie  🙄 🙄 paczka wyslana , MAM POTWIERDZENIE !!
Naciau, a ja prosiłam o kontakt, na który mimo że się logowałaś nie odpisałaś wczoraj, prosiłam też o fotografię/skan potwierdzenia nadania którego się nie doczekałam.
Jeśli paczka dojdzie jutro to spoko, jak nie to poproszę o dowiedzenie się co dzieje się z nią na poczcie, i jeśli zaginęła, rozpoczęcie procedury reklamacyjnej i zwrot pieniędzy

Sorry,ale jeśli ktoś czekał na przesyłkę od ciebie 3 miesiące, to mam prawo być zdenerwowana
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
31 marca 2011 07:15
[quote author=Zairka link=topic=5367.msg956532#msg956532 date=1301433894]


O nie!!! Po pierwsze ogłoszenie było grzecznościowe i było to napisane!! (...)


moim zdaniem to nie ma znaczenia. ponosimy odpowiedzialnosc za to co tu piszemy. wstawiajac ogloszenie grzecznosciowe swoim nickiem, stazem na forum i popularnoscia dajesz gwarancje uczciwosci sprzedawcy tych rzeczy. reczysz za niego po prostu. nie wnikam akurat w te sprawe, ale chodzi mi o zasade 😉
[/quote]
a moim zdaniem tak nie jest! Kurcze dałam dziewczynie nr do właścicielki, mimo że ma go chyba 2 tygodnie a paczka wrocila do nadawcy nawet nie zadzwonila zeby sie dowiedziec co i jak i co dalej robić, mimo logowania nie odpisuje na moje PW. 😵
Zairka, ja nie pisze konkretnie o twojej sprawie, a o grzecznosciowej sprzedazy na forum ogolnie. uwazam, ze skoro wystawiam czyjes rzeczy, to odpowiadam swoim forumowym wizerunkiem za uczciwosc tej osoby. jak wystawialam cos grzecznosciowo, to od osoby, ktora wiedzialam, ze jest solidna. a w innych przypadkach po prostu bralam rzeczy ktore byly na sprzedaz do siebie, pieniadze przychodzily na moje konto, ja je wysylalam na poczcie. z osoba sprzedajaca te rzeczy rozliczalam sie pozniej, ale przynajmniej wiedzialam, ze nie bedzie tu zadnych niedomowien.
majeczka   Galopem przez życie!
01 kwietnia 2011 22:39
valreiana -  kto ma jakieś dane kontaktowe? wkurzyła mnie nieziemsko
Sprawa moja i Cierp1enie  została wyjaśniona! Kilka dni temu oddałam pieniądze za czaprak, teraz czekam na przesyłkę.
ale naczolek wyslany , sorry ze tak dlugo wszystko szlo


A paczki jak nie było tak nie ma......
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się