sklepy internetowe

Ostatnio pisalam o problemach z Equishopem. Dodzwoniłam się w końcu na infolinię i wysłali mi paczkę ponownie, na ich koszt. Paczka była kompletna, pomimo wcześniejszych informacji na stronie że same bryczesy wysłali.
Ja się dodzwoniłam od razu , kazali wysłać foto puślisk na email i że dalsze instrukcje mi wyślą, ale chyba oddam wszystko i kupie sobie inne puślisk bo będę teraz czekać i czekać .
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
01 grudnia 2023 11:09
Pytanie za 10000000 punktów

sklep tradeinn.com ... czy ktoś oprócz Iskry robił tam zakupy? mają na prawdę DOBRE ceny na niektóre rzeczy
trzeszczki, znajoma 2 razy, wszystko było git.
+ dla FEBRO
+ dla Bergo
+ dla Kentucky
Glittery i reszta ekipy dodała 😎

IMG_6290.JPG IMG_6290.JPG
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
01 grudnia 2023 14:48
zastanawiam się czy to oryginalne 100% sprawne rzeczy bo ceny mają na prawdę bardzo konkurencyjne. np. na rzeczy za 700zł w PL, tam 500...

Robił ktoś zwroty w horze? Kliknęłam zwrot, dostałam etykietę, wysłałam paczkę, paczka do nich dotarła a tu ani pół informacji na ten temat nigdzie. Zamówienie ma dalej status dostarczone, nie mam na koncie żadnego info o tym ktore produkty chciałam zwrócić, no po prostu nic poza tym mailem z etykietą
Ja robilam, tak samo, zero informacji i kasa na koncie po ok tygodniu,.
Remson, dzięki, w takim razie dam im kilka dni jeszcze
Zuzu., robiłam mnóstwo razy, informacji brak, ale kasa na konto sprawnie
Ja też wielokrotnie robilam zwroty do horze i nigdy nie było problemu, ale nie pamiętam czy byla jakas komuniacja
Często kasa jest na koncie przed mailem że zwrot do nich dotarł. Chwilkę to trwa ale nigdy nie miałam problemu.
Ogromne plusy dla
febro
tackshop
I ja ponawiam pytanie, które widzę już niedawno padło i pozostało bez odzewu - czy ktoś ma doświadczenia ze sklepem www.galop-store.pl ?
Robił ktoś zwroty w horze? Kliknęłam zwrot, dostałam etykietę, wysłałam paczkę, paczka do nich dotarła a tu ani pół informacji na ten temat nigdzie. Zamówienie ma dalej status dostarczone, nie mam na koncie żadnego info o tym ktore produkty chciałam zwrócić, no po prostu nic poza tym mailem z etykietą
Zuzu., Ja właśnie robiłam dwa zwroty - na jednego dostałam maila że otrzymali, drugi cisza ale kasę oddają.

Swoją drogą muszę dać OGROMNY plus dla Horze - dostałam od nich dwa zamówienia za darmo w ramach konkursu na Black Friday. Wszystko sprawnie i szybko 🙂
Właśnie dziś dostałam maila, że zwrot dotarł. Czekam na kaskę
Minus dla Kentucky
Po BF anulowali mi jedno zamówienie z racji wyprzedania się produktów, a drugie zapewnili że tak, tak już wysłali i wszystko jest okej. Po czym dostaje gigantyczny karton a w środku jedną z 4 zamówionych rzeczy. 😑 na wiadomość do niech dostałam coś pod tytułem “oj sorka, zrobimy Ci zwrot kasy”.
Takim sposobem dostałam wieszaki na nauszniki za które buliłam 15€ za wysyłkę. Normalnie bym ich nie brała samych za taki koszt paczki. 🙄

Zamówienie było składane wczesnym rankiem w piątek także kwestia “kto pierwszy ten lepszy” chyba też nie działała 🤣
Ode mnie też minus dla Kentucky, bo zamówienia wcale nie były wysyłane zgodnie z kolejnością, a zgodnie z... opłacalnością. Moje zamówienie złożone najwcześniej ze znajomych nie dotarło i jest anulowane, a znacznie większe zamówienie złożone znacznie później dotarło bez problemu. No cóż, łatwiej podwoić voucher za dwa czapraki, niż za 12, więc anulowali to, co bardziej im się opłacało. Mega słabe.
Zresztą, ja kasy nadal nie mam na koncie, więc w ogóle bez komentarza.

infantil, ja płaciłam ApplePay także płatność była natychmiastowa 🤔

Edit. Ah opłacalnością 🤣 źle przeczytałam. No tak, zgadzam się ze chyba tak właśnie było
No ja też ApplePay i od razu miałam potwierdzenie na mailu 🙄
infantil, - no ja zamówiłam 11 sztuk i też nie dostałam, więc w sumie nie wiem od czego to zależało 🤡 płaciłam kartą kredytową, więc hajs mieli natychmiast.
to już chyba kompletnie losowo to wysyłali 😐 dramat.
Ja zamówiłam tylko dwa glittery i jeszcze w piątek wysłali, zamówienie składałam o 7 rano
Myślicie, że to przeczytają i się przejmą? 😉
Wiadomo, że jak jest promka -75% to rzuci się na to pół Europy.
Ja zamówiłam i dostałam, ale cały czas byłam pewna że się nie załapię przez to, że ta strona tak muliła wtedy, więc nie robiłam sobie wielkich nadzieji.

Perlica, - nope, tylko nie ogarniał reguły przyznawania ich, bo ewidentnie ani kolejność, ani sposób płatności, ani wielkość zamówienia 😉
Perlica, ja to samo, mieliło i mieliło. Z 40 min mi to zajęło. A btw zamówiłaś w końcu kepa? Ja w gnl i nadal czekaaaaam
keirashara, ale reguł nie było, bo ja zamawiałm później, niż ktoś tam kto nie dostał.
Strona mieliła, wchodziły inne rzeczy mi w koszyk kórych nigdy nie klikałam, zajęło mi to prawie 1h , więc się nie spodziewałam że to będzie działać.
Gdyby nie to że byłam chora na L4 to bym przerwała po 15 minutach zabawę w zamówienie.

Zuzu., nie, bo doszłam do wniosku że jednak sobie pomierzę na Cavaliada , bo tam będę nieplanowanie i zamówię sobie potem.
Perlica, - wiesz, chyba człowiek by łatwiej łyknął smuteczek po anulacji jakby się spóźnił, a nie miał zwykłego pecha 😉
Na miejscu dairoxroxi, też bym się wkurzyła na te wieszaki, normalna opinia o sklepie. To raczej nie chodzi o to, czy sklep to czyta i bierze do serduszka, tylko jak dobrze wiadomo można te same rzeczy kupić w różnych miejscach, czasem oszczędzając sobie nerwów.

W ogóle śmiechłam dziś z ich story, bo szukają frontendowca, no ciekawe czemu 😂 Trochę lipa, że firma z tak drogim sprzętem ma totalnie zbugowaną i tak słabo działającą stronę (w ogólności, jak wejedziecie dziś to też działa jak 💩, więc to nie do końca kwestia ruchu na BF).
Choć uważam, że zachowali się z propozycją vouchera na podwojoną wartość zamówienia całkiem ok.
A ode mnie PLUS dla Horze 😍
Przyszły zakupy z BF plus jakieś rabaty i inne miłe rzeczy.
Z jednej derki cieszę się szczególnie bo mi się spodobała dawno temu i udało mi się ją kupić za psie pieniądze i nawet jeśli wieloryb Cookie się nie zmieści to dereczka piękna jest i już! 🤣
Perlica, ja pomierzyłam właśnie na Torwarze i z pomierzeń wyszło że musi być granatowy Kep jednak, także polecam mierzonko
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się