czapsy i buty

Dramka, posiadam ogłowie Dy'on i jest fenomenalne, podejrzewam, że sztylpy też 😉 Ale nie dałabym za nie 700 zł jakkolwiek dobre by nie były.
lavenda, nie ma opcji, żeby noga Ci się w ogóle nie pociła.
Ja zawsze w lecie ściągam sztylpy (skóra licowa) wilgotne od środka.
Dramka, posiadam ogłowie Dy'on i jest fenomenalne, podejrzewam, że sztylpy też 😉 Ale nie dałabym za nie 700 zł jakkolwiek dobre by nie były.


koleżanka chce mi sprzedać za 450, tez nie dałabym 700  😉
lavenda, nie ma opcji, żeby noga Ci się w ogóle nie pociła.
Ja zawsze w lecie ściągam sztylpy (skóra licowa) wilgotne od środka.

Taaa wiem, ale w eco cudach jest tragedia.. w skórze (miękkiej) jakoś to przy dobrej skarpetce się ładnie "rozkłada"... W tych eco nogę mam po prostu mokrą! Po 2 godzinach w siodle można skarpety wyciskać.. obrzydlistwo. Myślałam o tych neoprenowych może to działa ?
Ma ktoś może czapsy od pana ze sztyblety.pl ale te miękkie? Jak się układają na nodze i jak z trwałością? szukam jakichś fajnych czapsów z dobrymi zamkami w przyzwoitej cenie na treningi.
Na lato mam takie:
http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Jezdziec/Czapsy-sztylpy/17123-Czapsy-Sport-Legging-MH.html?pa=2

Polecam wygodne, przewiewne i super jakościowo -mam je już parę lat i nadal poza trochę rozciągniętą wstawką z gumy nic im się nie dzieje.
Magdzior te ze skóry miękkiej?
Ja miałam już nie żyją tylko, że ja tak zajeżdżam Swoje sztylpy, że nawet skórzane Hippiki po miesiącu już maja nitkę poprzecieraną 😀
Tak czy siak przeżyły przy intensywnym użytkowaniu rok. Mam zdjęcia w galerii jak wyglądały jak były nowe i jak później.
Ale generalnie je kochałam 😉 Bardzo elegancko się prezentują i dopasowują do nogi i skóra bardzo dobrej jakości 🙂 Mocny zamek (przynajmniej mi nie umarł :P) i zapięcia tez mocne, bardzo fajny kształt 😉
BlueHorse dziękli za opinie, faktycznie widziałam zdjęcia jak wstawiałaś swoje nowe, podobały mi się, ale po namyśle to na treningi takie miękkie może nie są dobrym pomysłem bo szybciej się rozciągną i w ogóle one mi się takie delikatne wydają... sama nie wiem

Agu a masz zdjęcie na nodze tych MH one od wewnętrznej strony są skórzane, ale takie miękkie czy sztywne jak oficerkowe?

A ma ktoś może takie horse house? Na zdjęciu wyglądają fajnie, ale nie wiem jak z trwałością...
Nie mogę im zarzucić, że były delikatne i przez cały rok nic się nie rozciągnęły oraz nie opadły 😉 Do końca przylegały tyle ile miały a dręczyłam je na wiele okrutnych sposobów nie wspomnę, że rzadko czyściłam i smarowałam 🙂 Sztylp na razie nie kupuje bo kupiłam Hippiki (co jednak udowodniło, że one też są na moje stajenne wyczyny za delikatne więc mam je tylko na zawody) a na co dzień kupiłam sobie decathlonowskie, żeby mi żal nie było jak się rozwalą za chwilę 😀
Dramka, śliczne.
Tylko jak sprawdzić ich dostępność, skoro w sklepie internetowym nie są dostępne, od pewnego czasu na stronie nie da się sprawdzić dostępności w wybranym sklepie, a konkretne sklepy nie podają swojego adresu mailowego?
Nie mam pojęcia. Często też zdarzyło mi się że coś zamówiłam, zapłaciłam po czym dostałam informacje że już nie dostępne  🙄
Dramka, śliczne.
Tylko jak sprawdzić ich dostępność, skoro w sklepie internetowym nie są dostępne, od pewnego czasu na stronie nie da się sprawdzić dostępności w wybranym sklepie, a konkretne sklepy nie podają swojego adresu mailowego?


dzwonić na sklep do skutku, spisać kod ze strony internetowej i wszystko da się sprawdzić. Kiedy, za ile będzie lub gdzie jeszcze jest.
Magdzior, jak nie zapomnę to zrobię zdjęcie 🙂. W tych czapsach raczej mam wrażenie, że to ta zewnętrzna część odpowiada za "utrzymanie" ich kształtu. Skóra od wewnątrz jest miękka, za to taka fajne mięsista i wytrzymała. Moim zdaniem to typowe czapsy treningowe, ale super wygodne i bardzo trwałe - a miałam sporo wątpliwości do części zewnętrznej, która ma jakby strukturę gęsto tkanej siatki.
Dramka, Moona produkcja tych sztybletów została wstrzymana. Przyczyny nie są mi znane. Podejrzewam że wejdzie świeży odpowiednik tego modelu. Nie ma ich w magazynach w Europie, a resztki ze sklepów już się sprzedały (kusząca cena... no i są piękniaste 🙂 )
Przedstawiam świeżo odebrane brązowe czapsy hippica roma + sznurowane sztyblety hippica


😅
Jak Ja Ci zazdroszczę  👿  🤬 
Zobaczymy jeszcze ile siądą.... A słyszałam, ze potrafią sporo :-))
Czapsy trzeba brać ciasne bo sporo rozciągają się.
A każde czapsy "siadają"?  😡
Bo mam nowe, sztywne skórzane i chyba są trochę za wysokie (obcierają pod kolanem). Mierzyłam krótsze i były dużooo za krótkie, zwłaszcza patrząc z boku źle to wyglądało. I teraz się zastanawiam czy dobrze zrobilam biorąc te wyższe  😡
CaviastLover, moim zdaniem lepsze są troszkę za niskie niż troszkę za wysokie, w przeciwieństwie do oficerek, bo za wysokie szybko zaczną się brzydko marszczyć.
Witam, mam dylemat, które sztylpy kupić. Niedługo zdaję odznakę, a moje sztylpy treningowe już się powoli rozpadają  😕 Tak więc szukam nowych i mam dylemat.
1) szyte na miarę, skóra bydlęca: http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/60/95/15/3660951597 ło takie.
2) skóra cielęca : http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/29/41/17/3629411760
Te pierwsze bardzo mi się podobają, moja koleżanka ma takie same, ale mówi że dosyć długo miękła skóra, a jak zmiękła to się rozeszły i teraz są troche za duże, a poza tym nie mają tego "płaszcza" z przodu. Z drugiej strony ładnie się prezentują na zdjęciach i podobno są bardzo wygodne. Co sądzicie?  😉
A każde czapsy "siadają"?  😡
Bo mam nowe, sztywne skórzane i chyba są trochę za wysokie (obcierają pod kolanem). Mierzyłam krótsze i były dużooo za krótkie, zwłaszcza patrząc z boku źle to wyglądało. I teraz się zastanawiam czy dobrze zrobilam biorąc te wyższe  😡


Ja zawsze brałam wyższe i nigdy mi się brzydko nie marszczyły a siadały sporo. Po jakimś czasie były idealne na wysokość.
Roksa35, mam sztylpy model 'prestige' od tego pana, co wstawiłaś pierwszy link. Są to najprzyjemniejsze sztylpy oficerkowe jakie w życiu macałam, Hipika może się schować. Można brać ciaśniejsze, bo guma się sporo rozciąga.
Zuzu. czyli rozumiem, że brać te pierwsze? 😀 A o ile za małe wymiary najlepiej podać? Nie chcę w nich "pływać" za jakiś czas, tak jak moja koleżanka.  🤔
Ja mam łydkę 36,5 w bryczesach i skarpecie, wzięłam 36 i są akurat, na styk.
Ja mam łydkę 36,5 w bryczwsach i skarpecie, wzięłam 36 i są akurat, na styk.


Dzięki wielkie za pomoc  😍
Przeczytałam parę ostatnich stron i nie znalazłam nic co by mnie interesowało, także pytam.

Możecie polecić mi jakieś sztyblety do 150 zł, takie do treningów pare razy w tygodniu, które nie rozlecą się po pół roku i nadadzą się również do jazdy w zimę? Znajdę coś takiego?

I to samo jeśli chodzi o sztylpy, oficerkowe do 150 zł, na treningi.


EDIT.

http://allegro.pl/producent-sztyblety-czapsy-sztylpy-najtaniej-i3660953609.html co o tym sądzicie? Warto się zainteresować?
Przeczytałam parę ostatnich stron i nie znalazłam nic co by mnie interesowało, także pytam.

Możecie polecić mi jakieś sztyblety do 150 zł, takie do treningów pare razy w tygodniu, które nie rozlecą się po pół roku i nadadzą się również do jazdy w zimę? Znajdę coś takiego?

I to samo jeśli chodzi o sztylpy, oficerkowe do 150 zł, na treningi.


EDIT.

http://allegro.pl/producent-sztyblety-czapsy-sztylpy-najtaniej-i3660953609.html co o tym sądzicie? Warto się zainteresować?




WARTO 😉
Poważnie? Bo mam baaardzo mieszane uczucia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się