Islamizacja Europy?

Trochę na marginesie...
"jeszcze jedno narzędzie do wykorzystania w trudnych sytuacjach. Na przykład szczegółowe testy z wiedzy o swoim kraju, np. o Syrii."
Ciekawe, ilu Polaków okazałoby się Polakami, gdyby zrobić takie testy losowo wybranej grupie ludzi w naszym kraju 😉
To nie jest narzędzie do niczego.
Murat-Gazon, uuu...patrząc choćby na różne uliczne sondy, podpytywanie polityków o np. ważne dla nas daty, czy youtubowy program "Matura to bzdura", to obawiam się, że byłoby cieniutko.
Murat-Gazon, problem tyczy nie tylko Polaków. Wiesz, ilu Anglikom musiałam tłumaczyć, że Indie i Pakistan to dwa różne kraje? I nazwanie Hindusa "Paki" jest mocno... ekhm ekhm... nie teges... faux pas? Niektórzy się zakładali ze mną o grube pieniądze, że nie mam racji.

Swoją drogą, kolega opublikował fajne zdjęcie na fb. Fajnie by było, gdyby do jakiegoś procenta ludzi dotarło, że turban to znak rozpoznawczy zupełnie innej religii, niż islam

ikarina fajny obrazek. Daje do myślenia, jak łatwo popadać w stereotypy.

Dworcika ano właśnie... A biorąc pod uwagę, że w Polsce jednak istnieje jakiś poziom edukacji i szkoła przekazuje jakąś wiedzę o historii naszego kraju, a jest żenująco... to sądzę, że raczej chyba niespecjalnie wykształcony Syryjczyk wypadłby baaardzo kiepsko. Chyba że się mylę i oni tam mają edukację na wysokim poziomie...
ikarina bardzo dobra grafika, rzeczywiście wiele osób wrzuca w panice wszystkich do jednego wora. Podkradłam od Ciebie z FB ten obrazek  :kwiatek:
[quote author=Murat-Gazon link=topic=91143.msg2456269#msg2456269 date=1448522256]
Trochę na marginesie...
"jeszcze jedno narzędzie do wykorzystania w trudnych sytuacjach. Na przykład szczegółowe testy z wiedzy o swoim kraju, np. o Syrii."
Ciekawe, ilu Polaków okazałoby się Polakami, gdyby zrobić takie testy losowo wybranej grupie ludzi w naszym kraju 😉
To nie jest narzędzie do niczego.
[/quote]
Jezeli pytają no ile kosztuje chleb albo jak ma na imię jakas gwiazda popkultury to to moze mieć sens. Kto z Polaków nie wie np jak ma na imię Rodowicz? Albo jak nazywał sie polski papież zanim został Papieżem? Pytanie tylko po co komu te testy, jaki one maja wymiar praktyczny.
Smutne jest to, jak moda na "islamizację" się rozpędziła. Jaka fajna jest nienawiść do obcokrajowców i jak świetnie można się na tym wybić. Niesamowicie ujmujący post śmigający po fejsbuku: "Ludzie jest pilna sprawa. Nie wsiadajcie do metra 12 - tego grudnia. Znalazłam u jednej dziewczyny na fb post, dziewczyna napisała że znalazła portfel muzulmanina, dogoniła go i mu oddala. On jej podziękował i powiedział żeby nie wsiadła tego dnia do metra. Nie wiem czy to fejk ale dla ostrożności wybierzcie inne środki transportu.."
Islam wydziela sobie własną strefę w Unii Europejskiej  😂 😁 😁 😁

http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/dijsselbloem-popiera-utworzenie-ministrefy-schengen,598154.html

My mówimy o bałaganie ? Mieliśmy przyjąć 7000 Imigrantów , a Szwecja  ?  Szwecja zgubiła 14 000 i nie wiedzą gdzie są  😵

http://www.tvn24.pl/szwecja-kraj-nie-radzi-sobie-z-deportacja-imigrantow,598238,s.html
Smutne jest to, jak moda na "islamizację" się rozpędziła. Jaka fajna jest nienawiść do obcokrajowców i jak świetnie można się na tym wybić. Niesamowicie ujmujący post śmigający po fejsbuku: "Ludzie jest pilna sprawa. Nie wsiadajcie do metra 12 - tego grudnia. Znalazłam u jednej dziewczyny na fb post, dziewczyna napisała że znalazła portfel muzulmanina, dogoniła go i mu oddala. On jej podziękował i powiedział żeby nie wsiadła tego dnia do metra. Nie wiem czy to fejk ale dla ostrożności wybierzcie inne środki transportu.."


Urban legend, lancuszek.

Widze ze zwolenninicy pisu przeniesli sie tu  😁
Max jak zwykle mówi jak jest po ataku terrorystycznym w Kaliforni
Matko jedyna jaki to jest baran.
I ta manipulacja na dzień dobry o tym jak Bush dał amerykanom otuchę... pewnie dlatego demonstrowali przeciw wojnie w Iraku🙂

W USA to akurat najwięcej aktów terroru na amerykańskich obywatelach dokonują biali katolicy.. strzelając w miejscach publicznych do ludzi jak do kaczek...
sorry - takie statystyki🙁
Dziwne nie jest. Prawie cała Ameryka Południowa to "biali katolicy". Mafie narkotykowe też.
USA to kraj wysoce pluralistyczny.
Przemyślałam sobie sporo odkąd toczy się dyskusja. M.in. przypomniały mi się nie tak dawne czasy terroru w słodkiej, katolickiej przecież, Italii 🙁
Co do islamu, nie przeraża mnie terroryzm. Ludzie gardzący życiem innych są w każdej kulturze. Przeraża mnie zawartość linka, który wrzuciłam poprzednio. Do patriarchalizmu w stylu PL zdążyłam się przyzwyczaić. Ale do patriarchalizmu w wydaniu islamu nie chcę się przyzwyczajać. Za Nic.
Dziwne nie jest. Prawie cała Ameryka Południowa to "biali katolicy". Mafie narkotykowe też.


Mówię o statystykach nie z południa ale z całego kraju z wyłączeniem latinos i natives🙂
W USA to akurat najwięcej aktów terroru na amerykańskich obywatelach dokonują biali katolicy.. strzelając w miejscach publicznych do ludzi jak do kaczek...
sorry - takie statystyki🙁


Dziwne nie jest. Prawie cała Ameryka Południowa to „biali katolicy”. Mafie narkotykowe też.
USA to kraj wysoce pluralistyczny.


Kotbury, ty i Edyta mówicie o Kaliforni i USA, a halo wyjaśnia to poprzez białych katolików w Ameryce Południowej.  Nie rozumiem związku, trochę inna specyfika krajów jednej i drugiej Ameryki, ale to dlatego, że ja mam sieczkę w głowie i nie nadążam za wysoce sprawnym mózgiem halo.
Ja mówię o wszystkich stanach USA i aktach terroru, do których zaliczam też incydenty na tle rasowym.
California przoduje w zbrodniach gangów meksykańskich i przestępczości wśród czarnych ale nie jest to terroryzm tylko bandytyzm. Tak samo Ameryka Południowa.

kotbury, możesz podać te statystyki? Skąd w USA duża ilość białych katolików terrorystów nie latynosów?
trusia, dodaj w podpisie: Na podstawie twoich słów.
Nie "przez białych katolików W Ameryce Południowej", tylko pochodzących z Ameryki Południowej i Meksyku. Wszyscy Latynosi to rasa biała. I zazwyczaj katolicy. Katolicy na terenie USA nie z tamtych obszarów, to mogą być Polacy, Irlandczycy, Włosi. kotbury, pisze, że ma dane, że wywodzący się z tych grup (?) najwięcej "strzelają do ludzi jak do kaczek". Chętnie zobaczyłabym te statystyki.
Halo, zaiste, talent do przeinaczania tego, co piszesz, masz niebywały.  🙇 

Kotbury napisała:
W USA to akurat najwięcej aktów terroru na amerykańskich obywatelach dokonują biali katolicy.. strzelając w miejscach publicznych do ludzi jak do kaczek...

Na co odpowiedziałaś:
Dziwne nie jest. Prawie cała Ameryka Południowa to "biali katolicy". Mafie narkotykowe też.

A teraz robisz wyklad, że Latynosi to rasa biała (nijak to się ma do poprzedniej wypowiedzi) oraz że chodziło o białych katolików pochodzących z Ameryki Południowej. Naprawdę uważasz, że to samo powiedziałaś w zdaniu "Prawie cała Ameryka Południowa to "biali katolicy?"   

"wywodzący się z tych grup" - czyli ci strzelający to Polacy, Włosi albo Irlandczycy - sugerujesz, że kotbury to miała na myśli mówiąc o statystykach?  Czy źle zrozumiałam?
trusia, naprawdę nie mam czasu pisać całych elaboratów. Przepraszam za zbyt duży skrót myślowy.
kotbury napisała tak:
W USA to akurat najwięcej aktów terroru na amerykańskich obywatelach dokonują biali katolicy.. strzelając w miejscach publicznych do ludzi jak do kaczek...
sorry - takie statystyki🙁

skoro to nie latynosi, zostają Polacy, Włosi, Irlandczycy.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
18 grudnia 2015 21:39
A nie przyszlo Ci do glowy, ze to Amerykanie?  🙄
A nie przyszlo Ci do glowy, ze to Amerykanie?  🙄


Przecież Indianie nie są biali  😲

Biali katolicy z Ameryki Płd ? To pasuje do Niemców  😁
Smok10, chyba wyłącznie do Bawarczyków.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 stycznia 2016 20:09
Smok10, chyba wyłącznie do Bawarczyków.


Obawiam się że w SS służyli nie tylko Bawarczycy a Peron dał im wszystkim azyl u siebie , nawet mieli własne miasta na wzór Bawarskich wiosek .np : Bariloche. Wygląda na to że nawet Hitler tam wylądował  🙄

Safie - Sami sobie zgotowali ten los  🙄
Smok10, ale to Bawarczycy są katolikami.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 stycznia 2016 20:25
Smok10, nie gwałcili polityków podejmujących decyzję tylko przypadkowe kobiety. Jak one sobie niby zgotowały ten los?
Smok10, ale to Bawarczycy są katolikami.


Nie tylko . Jest tam też wielu Protestantów a drugą co do wielkości wiatą jest Islam  😁

Smok10, nie gwałcili polityków podejmujących decyzję tylko przypadkowe kobiety. Jak one sobie niby zgotowały ten los?


Dokładnie tak samo jak my teraz ( od 27.10.2015 ) 😤
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 stycznia 2016 20:44
Smok10, chyba żartujesz - Kopaczowa (PO) przecież przyjęłaby ilu ich tylko Merkelowa by do nas chciała wysłać  🤔 uratowało nas tylko to, że przed wyborami się nie odważyła
Tak się Kopaczowa do nich paliła jak i wszyscy , ale niestety mamy zobowiązania Międzynarodowe. Tych samych zobowiązań nie kwestionował PIS po wygraniu wyborów , tyle że potem diametralnie sytuacja się zmieniła i teraz nikt ich nie chce , więc większość zostanie u p. Merkel.  😉
ponoć jednak przyjmiemy uchodżców-tak dzisiaj wyczytałam,PIS bedzie respektował zobowiązania poprzedniego rządu
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się