Zima 2013/ 2014

najgorsze, że do połowy stycznia na pewno nie będzie zimy, możliwe że zacznie się w lutym i potrwa do połowy kwietnia 🙁(

pąki wychodzą na drzewach, w parku zielono, młoda trawa
ehh

carmelka   Extremly photogenic... potato
04 stycznia 2014 20:08
Cierp1enie oj tak... Dzisiaj przez las przejeżdżałam, pogoda jak marzenie. +10 stopni, zielone listki i pąki na drzewach.
A potem w lecie będziemy narzekać na gzy, komary i inne - chyba wolę teraz ten śnieg, niż powtórki z końskich alergii na te wstrętne meszki krwiopijców (ja też mam na nie spore uczulenie, nie tylko wkurzają). Zimo wróć!
carmelka   Extremly photogenic... potato
04 stycznia 2014 20:34
lussi w sumie to masz rację... najlepiej 15 stopni, słońce, bez owadów, deszcz lekki raz na dwa tygodnie, w nocy 🙂
Ach... koniarzowi nigdy nie dogodzisz. Taka prawda :/
Pogoda mnie dobija. Przed chwilą naszła chmura i lunęło jak na początku wiosny. Nie pamiętam siebie zimą siedzącą przez pół dnia przy otwartym oknie. I widząc te małe pąki na drzewach i zieloną trawę serducho mnie boli, bo jak nie spadnie śnieg, a przyjdzie mróz... Będzie źle w przyrodzie. 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 stycznia 2014 09:51
Mnie też dobija brak śniegu, człowiek ma ochotę pojeździć na nartach, a tu tylko rower zostaje, grr. Kocham zimę, ale coś czuję, że jak w tym roku będzie trwała aż do maja to nastroje będą koszmarne i wszyscy będą narzekać  🙁
U mnie śnieg z deszczem , raz słońce ,raz deszcz  😵  dobrze że już jestem w domu .
Tak bylo u nas wczoraj z rana 🙂

Kamkaz - oddaj zimę!!!  🤬
A prosze Cie bardzo, ale pewnie dojdzie
Do Was na marzec, a u nas juz wtedy bedzie cieplutko. Ha! Tak jak w zeszlym roku🙂 Przezylam dwie zimy.
no i to jest najgorsze, bo właśnie od połowy lutego ma się pojawić zima i trwać długoo... podobno wielkanoc znowu śnieżna i mroźna 🙂

pierwszy śnieg przewidziany na 15.01 i 3 dni na minusie i śnieżne
Nie mam pojęcia co się dzieje z tą pogodą , moja sowa ( mieszka u nas na strychu kilka lat ) latała dziś w południe po podwórku  🤔wirek: 
Czytałam dzisiaj, że prawdziwej zimy nie będzie i mamy zadowolić się tym, co obecnie za oknem ma miejsce.
Być   mam cichą nadzieje że będzie jak piszesz .

Ja jestem wściekła że nie zrobiłam zdjęcia sowie , latała oszołomiona a cholera wyrosła że mało zawału nie dostałam co za bydle mi lata po podwórku  😁 
Ja się dziwię, że się jeszcze nie pochwaliłaś tą sową! Misję masz - zdjęcia porobić. Będę czekać, o.

Cały myk polega na tym, że to wina frontu. Jeżeli się nie zmieni, zima będzie taka jak za oknem.
U nas grzmi  😲. Będzie burza  😵. Od trzech dni pada mocno . Widziałam w lesie, jakieś grzyby podobne do pieczarek ...
u nas wczoraj było +13'  🙂
no i chyba się sprawdzi.....


Chyba jednak nie będzie zimy , dziś widziałam całe stado gęsi , radośnie darły się i leciały . Konie zawsze miały wielką sierść ,że trzeba było golić a jak na razie moje mają średnią sierść .
Jeszcze brakuje bociana i będzie super  🏇 
Gillian   four letter word
09 stycznia 2014 20:15
między Koszalinem i Kołobrzegiem jest regularna burza, leje jak z cebra, niebo błyska i grzmi...
Sprawdzałam pogodę , idzie zima  😤  od jutra na minusie  👿 
Ok, a u nas jutro na plusie! Mam nadzieje, ze snieg stopnieje i kon bedzie mogl poszalec na dworze....
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
10 stycznia 2014 21:13
Nienawidzę zimy. Dla mnie może być byle daleko od Mazur.
Monia zazdroszczę Ci sowy.
Pada śnieg ,pada , no i mamy zimę  . Jutro ma być  4 na plusie ,więc raczej śniegu już nie będzie tylko chlapa .
Zima, zima! W końcu poodśnieżałam 😀
Jest pięknie!  🙂
carmelka   Extremly photogenic... potato
15 stycznia 2014 19:44
Dzisiaj pojawił się śnieg...
Nienawidzę 🙂
był ale się zmył, ale to dopiero początek 🙂 w końcu przyszła zima!!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 stycznia 2014 20:45
Ja dziś wyszłam z uczelni i szalenie się ucieszyłam ze śniegu. Wsiadłam do auta i przy bramie uczelni wpadłam w poślizg (jadąc nie szybciej niż 10km/h), że prawie zaparkowałam w jadącym autobusie, w ostatniej chwili zdążył uciec. Piękny początek zimy  🙄
smarcik   ja dziś o mały włos nie zaliczyłam płotu sąsiada  😂 
Dziewczyny, gdzie wy macie tę zimę? Dajcie no trochę...
Kraków cały czas na plusie, mokro, okolice stajni toną w błocie, ostatnie dwa dni deszcz, no koszmar. Sprawdzałam pogodę, ponoć do końca miesiąca nic się nie zmieni w kwestii temperatury.
Stajnię mam na wsi i tam ludzie psioczą na pogodę ile wlezie - twierdzą, że przez brak śniegu teraz będzie wiosną i latem susza.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się