Witajcie na nowym forum :)

Ponieważ stare forum pamiętało jeszcze czasy telefonów komórkowych z klawiaturami i antenkami ;) przyszedł czas na zmiany. Nowe forum jest bardziej na czasie - proste i szybkie. Ale przede wszystkim zaprojektowane dla ekranów smartfonów.

Poza wyglądem również kilka ważnych funkcji uległo zmianie.

Logowanie

Konta na forum i na ogłoszeniach zostały połączone w jedno konto, do logowania użwany jest adres e-mail.
Gdy się zalogujesz do ogłoszeń, to jednocześnie logujesz się też na forum.

Jeśli są trudności z zalogowaniem, proszę o używanie funkcji - przypomnij hasło. Jeśli nie otrzymujesz e-maila, to oznacza, że on na został wysłany, ale trafił do spamu. Szczególnie dotyczy to darmowych adresów typu o2, wp, interia, onet i inne - odczekaj kilka minut i sprawdź folder spam!
Jeśli nie masz dostępu do starego adresu e-mail przypisanego do konta, proszę o kontakt przez ten formularz, z podaniem starego adresu e-mail, starej nazwy użytkownika oraz nowego adresu e-mail.

Dostępne funkcje

Najważniejszą nowością oczywiście jest tryb komórkowy. Jednak przy okazji forum zostało trochę uproszczone i niektóre opcje nie będą przenoszone na nową wersję. Prostsze jest dodawnie postów, ograniczone do podstawowych funkcji. Jest nowy sposób załączania obrazków do postów.

Po dodaniu post można usunąć lub edytować przez 10 minut. Po tym czasie możliwość edycji/usuwania przepada.

Mamy nową wyszukiwarkę - można przeszukiwać całe forum, poszczególne kategorie lub poszczególne wątki.

W postach linki do obrazków i filmów na youtube automatycznie wyświetlają się jako zdjęcie lub film. Do postów można także załączać obrazki.

Kontakt

Jeśli trafią się gdzieś błędy, pomyłki, braki w przenoszeniu lub pytania - proszę o kontakt ze mną bezpośrednio, za pośrednictwem wiadomości: Kliknij tutaj!
Wybierz dział:
Konie
Towarzyskie
Techniczne
Szukaj na forum
Gdzie szukać?