hucuły.

Szumka - a co się stało? jak to wywalili?

Twój hc piękny!!

moje: gruba Bela i łatek Oskar i nikt nie może uwierzyć, że to matka z synem  😁



A tak to wywalili, że jest za dużo zgłoszonych koni. Zamiast przyjmować według terminu zgłoszeń, postanowili selekcjonować konie pod względem płci.
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
08 czerwca 2011 17:53
Dokładnie tak jak napisała Rexiuuu  😤 Jak można konie na zawodach selekcjonować według PŁCI?
Takie rzeczy to tylko na ścieżkach!  😤 😤 😤 😤 😤
👿 👿 👿 👿
Bo myślę, że na żadnych innych zawodach by się to nie zdarzyło!
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
08 czerwca 2011 17:58
no    co  Wy  gadacie ? co  za  kre...  to  wymyślił ?
te  wałachy    sa  lepsze  od  co  niektórych  ogierów :P
uważam , że  powinno  być według  zgłoszeń !
czemu  nie  wycofali  tych  koni  ,  które  jeżdżą  na  każdą  ścieżkę  przez  kilka  lat ?
to  co  nie  będzie  żadnych  wałachów ?  wszystkie    wycofali ?
a  Szumka  jakie  wał.  zgłosiłaś ?

Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
08 czerwca 2011 18:02
na drugie pytanie Becik powstrzymam się od odpowiedzi  😁
Wałachów nie będzie, widocznie nie ta liga..  😁
Najpierw kazali ciąć a teraz jakiś problem  🤔
Zgłosiłam Szlaka.
hmmm no te numery to tylko u nas w Związku....
rozumiem, że mogą je wywalić z próby, no bo fakt tu jest jakiś priorytet. Ale z eliminacji? Po kiego grzyba?
Fuj nie ładnie....
Ale to już po ogłoszeniu tej listy, którą wczoraj wysyłali, czy na tej liście jest już to naniesione? Napisali Ci maila, że dlatego, że wałach? Toż to dyskryminacja  😤

Atea- nie przybliża nas to. Ja z Kielc :P

A dziś siedzę w pracy, tak pięknie lunęło, myślę wreszcie lajtowo się pojeździ. Zajeżdżam do koni- no tak tam nie padało i jazda znów w duchocie. W środę z kolei też tak było duszno, przyjeżdżam do Kielc a tu po ulewie. Dodam, że konie stoją 4 km za miastem.
chamstwo - widocznie wasze wałki są za dużą konkurencją  👍
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
08 czerwca 2011 18:55
Najpierw był e-mail o potwierdzenie przyjazdu, a dzisiaj telefon do właściciela, że niestety nie możemy przywieźć Szlaka, ponieważ wszystkie wałachy zostają 'wyrzucone'  🙄


polonez -  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: nieskromnie powiem, że Szlak na płycie podczas zawodów rozgrywanych w 2009 (właśnie na tej ścieżce) dostał więcej punktów od vice-championa ogierów. I komentator powiedział 'a teraz aktywnym stępem podąża vice-champion ogierów wałach Szlak ' 🙂
noooo i wszystko jasne  🏇
Szumka94 a na co był zgłoszony Szlak?

Ja dziś Bohemą skakałam parkur 85cm-70 cm  😅
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
08 czerwca 2011 19:29
ścieżka, skoki i sportówka.

Dobrze, że Borówka nie jest wałachem  😁
Może Szlakowi zaoferuj operację zmiany płci? Skoro był super ogierem, jako wałach to klaczą winien być wybitną :P
Ja też się cieszę, że Law klaczą, ale również trochę się boję, że jak jeszcze będą mieć za dużo zgłoszonych koni to polecą wszyscy prywatni właściciele. Ale póki co żadnego takiego telefonu nie dostałam, więc, nie zapeszam!
Pewnie na próbę zgłosiło się więcej koni, a chyba tak nie bardzo nie można nie przyjąć (jak na przykład jest siedmioletnia klacz w programie). Ale fakt- powinna liczyć się kolejność zgłoszeń Tu jest popyta na ścieżkę, bo w stronę północną posucha w tym temacie.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
08 czerwca 2011 20:11
wiecie  może  na  jakiej  ścieżce  będzie    rajd ?

Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
08 czerwca 2011 20:18
Gładyszów 😉
Szumka nie jestes sama mnie i Browara tez wywalili. W Hawlowicach juz tez slysze problemy ze zwiazku cos marudza.... Tylko ze ja zrobie awanture!
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 czerwca 2011 20:52
Szumka94 przydałaby się poprawka - chyba nie dostałaś telefonu od 'właściciela' co od kieleckiego OZHK, czyż nie?

Ja również otrzymałam dziś taki telefon, moja koleżanka również. Nie potrafię nawet opisać jak bardzo jestem zbulwersowana 👿

Kto to wymyślił? Bardzo mądry prezes kieleckiego OZHK oraz główny sędzia ścieżki w Sielcu, mam jechać po nazwiskach? 😤

Jestem tak wściekła, że to się w głowie nie mieści. W zaistniałej sytuacji nie wiem czy przyjadę, może na jeden dzień pokibicować, choć wątpię, bo związek skutecznie zniechęcił mnie do przyjazdu do Sielca. A szkoda, bo to najlepsza impreza w kalendarzu.
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
08 czerwca 2011 20:55
dostałam telefon od właściciela Szlaka, ponieważ dzwonili do niego, nie do mnie.
Dla mnie to jakiś kosmos! co to w ogóle ma być! Strucelka podzielam Twoje odczucia.
I to jeszcze na najlepszej ścieżce w sezonie. Na dzień dzisiejszy pojadę tylko z Borówką, ale i tak nie mogę tego strawić..
Chyba na ostatnich DH wałach udowodnił, że nie są gorsze od og czy kl!  👿 👿
Szumka napisała "telefon do właściciela" w domyśle właściciela konia 🙂

edit: Spóźniłam się 🙂
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
08 czerwca 2011 20:58
a no tak, tak. chodziło mi o właściciela Szlaka.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 czerwca 2011 21:06
Szumka94 aa, ok 😉 myślałam że od właściciela stadniny w Sielcu i się zdziwiłam 😁


Nic tylko im tam w związku apokalipsę urządzić 👿
apokalipsa to już tam dawno była.

A mnie jest bardzo przykro, że niektóre z Was nie przyjadą  🤔

A motywowali to ilością koni w konkursach czy ilością miejsc dla koni?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 czerwca 2011 21:24
marysia550 oj apokalipsy w moim wydaniu to jeszcze nie widzieli 😤 👿
Wytłumaczenie było takie, żejest to impreza bardziej hodowlana niż użytkowa więc bardziej liczą się klacze i ogiery. Wałachy będą tylko te, które startują w zaprzęgach 😤 Dla mnie to jakiś totalny kosmos 👿
Bischa   TAFC Polska :)
08 czerwca 2011 21:33
Przecież mogłyby startować poza klasyfikacją i mieć swoją klasyfikację i nagrody dodatkowe 🤔wirek:
Dziewczyny walczcie, trzymam za Was kciuki!
BischaL- tylko start poza klasyfikacją to też zajmuje czas , a konie miejsce. I chyba tylko o to tu chodzi.
Bischa   TAFC Polska :)
08 czerwca 2011 21:38
Strucelka powyżej podała też inny argument, dlatego napisałam to, co widać powyżej 😉
Witam wszytskich.
Nie wiem czy to odpowiedni wątek,ale hucularze może będą zorientowani.
Poszukuję informacji o miejscu przebywania konia Hermes hc, ur.2.05.2005 r. po Fant od Werchowyna
Jedyne co wiem,to że maju zeszłego roku został sprzedany w okolice Warszawy.

Jednak to się wiąże z tym co napisałam.

Jest to nie fair, nie popieram całkowicie, bo nigdzie nie było mowy, że tak się stać może. Jednak moim zdaniem jest to wynik dużej popularności ścieżki w Sielcu i powinni brać pod uwagę kolejność zgłoszeń. Albo chociaż napisać jakie są kryteria i czym to jest spowodowane.

A mam jeszcze pytanie: są hucuły w siwiźnie? Bo Pelargonia (srokacizna jedynie na nogach) ma w tym roku wiecej niż w zeszłym takich plam, na których właśnie brązowe włosy są poprzetykane z siwymi. W zeszłym roku było to średnio widzialne, w tym roku znacznie bardziej.
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
09 czerwca 2011 13:29
marysia - co do maści to chyba wszystko jest możliwe, my mamy kasztanowato-srokatego ogierka  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się