produkty ANKY

Nekanowa hmm ładny, ale spodziewałam się czegoś innego. Kto tak cudował z owijami że rzepy są w srodku?  😁 😁
trelemorele, rzepy są w środku, bo owijki są przewinięte, żeby można je było na konia ubrać  🙂
trelemorele, rzepy są w środku, bo owijki są przewinięte, żeby można je było na konia ubrać  🙂



🤔 🤔 co ma fakt że koń jest owinięty tak że rzepy wypadają na środku nogi, a nie u góry jak to bóg przykazał do przewijania owijek?? Bo ja nie mam pojęcia.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
02 stycznia 2012 23:12
Nekanowa ja juz napisałam w szmatolikach do do owijek :

Nekanowa   Tylko popracujcie nad zawijaniem pierwszą warstwę rzadziej zawijajcie to wam zostanie na druga warstwę więcej i ładnie rzep będzie u góry,


i Wam ładnie wyjdzie 🙂


trelemorele, chodzi ci o owijki na koniu? Myślałam, że te na fotach na sucho  🙂
A jeśli chodzi o to gdzie są rzepy na koniu, to to chyba jest nie istotne  🙄 Nie rozumiem o co ty się w tej chwili wykłócasz...  😵

juliadna, ok, poprawimy się, tylko nie rozumiem tak gwałtownej i raczej mało uprzejmej odpowiedzi trelemorele
trelemorele - nie przesadzasz trochę  🙄

Nekanowa
- świetnie wam, popracuj z zawijaniem tak jak mówi Julia i będzie cacy 🙂 sama mam z tym problem, zwłaszcza jak zawijam na szybko.

etosha
- śliczne kolory kupiłaś, bardzo ładnie wam


kurcze... teraz kusi mnie ten petrol Ankowy

Livia - kurcze, teraz ten kolor mi się bardzo podoba  😵
Dziękuję , Cierp1enie za opinie.Nie byłam pewna czy ten kolor będzie pasował do gniadego.Jeszcze muszę zrobić fotkę na ciemno gniadej.
Chciałam się zapytać ,czy violet  lub jasper z nowej kolekcji będzie ładnie wyglądał na koniu gniadym czy c.gnaidy.
moim zdaniem jasper będzie fajnie wyglądał
do violetu nie jestem przekonana

ja za to chyba skuszę się na poszukiwanie pink lilac
ten kolor marzy mi się odkąd zobaczyłam Ciski fotkę z tym padem i owijkami  💘
Livia   ...z innego świata
03 stycznia 2012 10:51
Cierp1enie, no właśnie, na tym zdjeciu, które znalazłam, wygląda super... A jeśli szukasz Pink Lilac, uderz do Konika, chyba jeszcze mają 🙂

Nekanowa, hm, on wyszedł tak jasno? Czy taki jest naprawdę?
a ja dziś odbieram wymarzonego oxblooda  💘
oo to na wypłatę napiszę do nich, no chyba, że znajdę tutaj w ogłoszeniach  😉
Cierp1enie, będziemy pamiętać  🙂
Livia, jest ciut ciemniejszy i bardziej wyrazisty i tak jak mówiłam wcześniej - pad się trochę błyszczy, przez to wychodzi na jaśniejszy na fotkach  🙂 W każdym razie wszelkie zdjęcia Petrola w sklepach internetowych wogóle nie oddają rzeczywistego koloru...  🙄
Livia   ...z innego świata
03 stycznia 2012 15:49
Nekanowa, niestety mnie przekonałaś  😵 😉
Livia Ostatnio zdjęcia petrola na karym mi się przewinęły na niemieckim forum. Na Twoim koniu by wyglądał zdecydowanie obłędnie  😍
Livia   ...z innego świata
03 stycznia 2012 17:12
domcia, dziękuję, za parę dni sama się przekonam 🙂 Kusi mnie jeszcze jednak Violet, na zdjęciach katalogowych wygląda jak porażka, ale wczoraj znalazłam zdjęcie w necie i na nim ten kolor wygląda zupełnie inaczej - fajnie...
Violet to dla mnie taki mocno nasycony i trochę błyszczący dusty liliac, ale może to tylko kwestia zdjęć. Ja tez poluje na coś ładnego, ale moja siwa kobyłka teraz jest na bezrobociu przez 2 miesiące, i pewnie już do roboty nie wróci 🙁, a do gniadej (na której teraz będę musiała jeździć) jakoś nic mi nie pasuje ;p
Cierp1enien Nekanowa, to chyba wy przesadzacie to nie trochę, skoro użytkownik mało znany to sobie pojechać po nim można?? gdzie tu się ktoś wykłóca? Dla mnie to też jest mało estetyczne gdy owijki zawinięte są tak że rzep wypada w innym miejscu niż u góry. Tak koniowi żadna krzywda się nie dzieje, ale również nie widzę problemu żeby się nauczyć ładnie zawijać. Zwłaszcza gdy wrzucamy zdjęcia do wątku aby się pochwalić. Toć to chyba nie jest zbyt duży wysiłek.
Aga nie wiem o co Ci chodzi, bo wyraźnie napisałam Nekanowej (na spokojnie) by popracowała nad zawijaniem. Tak samo jej to napisała Juliadna.
Jedynie trelemorele wyraziła to takim tonem, jakby koniowi działa się krzywda.
Jakby tak patrzeć, to kilka fotek ze szmatoholików powinna być wywalona, bo nie tylko owijki są krzywo zawinięte, ale też są zdjęcia nie za fajnej jakości.

Quanta zadecyduje czy się nadaje czy nie, najwyżej jak poprawi to się zamieni foto.




*literówka
xxagaxx, jeżeli ktoś tu po kimkolwiek pojechał to właśnie trelemorele po mnie, najwyraźniej nie potrafi opanować swoich emocji i wyżywa się na forum... Wybacz, ale fakt, że rzepy nie wypadają na środku, to chyba nie jest powód do poprawiania fot, a w wypadku trelemorele to już zwykłe czepialstwo szczegółów i szukanie dziury w całym...  🙄
hah wychodzę na adwokata  😂 Cierp1enie, Nekanowa a mogę spytać gdzie w tej wypowiedzi jest zjechanie i ton nie do przyjęcia?? :P:P

Kto tak cudował z owijami że rzepy są w srodku?  😁 😁


edit:

I ja wcale nie napisałam, ze się zdjęcie nie nadaje, tylko ze wypada się postarać. Ot, taki szczegół który podnosi walory estetyczne.
chodziło o ten drugi post użytkowniczki trelemorele  😉
xxagaxx, nam chodzi o ten drugi post trelemorele
ejj no trelemorele?? Broń się sama :P

Dziewczyna zwróciła ci uwagę, ze bierzesz ją za kretynkę, uważając że ona nie wie że się owijki przewija :P  i że rzep jest wtedy w środku.
Ujęła to w taki sposób, że praktycznie każdy zrozumiałby, że chodzi o wcześniej wrzucone foty kompletu na sucho, więc wyjaśniłam. A to, że nie potrafi spokojnie wyperswadować o co jej chodzi to już inna sprawa...
widocznie ludzie róznie reagują kiedy bierze się ich za kretynów :P

W każdym razie, mam pad Anky madiera   🏇 🏇 tylko bez owijek :P:P I nikt nie chce ze mną podyskutować czy by inne pasowały.


edit:

oo te: 3700
http://www.okser.pl/hkm-owijki-polarowe-p-7870.html

co myślicie?? :P
Wcześniej była dyskusja na ten temat i chyba jeszcze nikt nie dopasował owijek z innych firm do madeiry  🙂

edit:
te 3700 chyba bardziej pod lilaca podchodzą, może Busse będzie miał coś pasującego?
Aga - mam komplet madeira i myślę, że może pasować ten kolor owijek. Choć nie wiadomo jak na żywo z nim będzie.
No właśnie myślę czy by nie zamówić, bo najwyżej oddam... W okserze jest opcja zwrotu :P

Nekanowa patrząc na zdjęcia Busse nic nie widzę. Podobnie Jump_tech też nic mi nie pasuje.


edit:
http://www.okser.pl/hkm-bandaze-elastyczne-classic-p-497.html

jeszcze te z prawej na zdjęciu wyglądają tam w miarę, ale nie ma ich dostępnych.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 stycznia 2012 07:17
xxagaxx jeżeli te owijki z oksera (3700) sa takiego koloru jak na zdjęciu, to w życiu nie będą pasowały  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
04 stycznia 2012 09:35
Demonowa, Nekanowa, fajny petrol 🙂 szkoda, że anky :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się