Stajnie Świętokrzyskie

Moja stoi w tej chwili u Bosaków, Bose Kopyto.
no to w okolicy w sumie tylko Oblęgorek.
Wracam z kobyłą na Świętokrzyską ziemię!🙂
Z racji tego, że szukam raczej małej stajni, a orientuję się tylko w tych większych-bardziej znanych w regionie to potrzebuję wszelkich informacji😉
Ważne żeby były pastwiska, czyste boksy, odpowiedzialny stajenny i lokalizacja z łatwym dojazdem z Bilczy🙂
Ktoś coś kojarzy?
Julita- a to Ty teraz w Bilczy?  🥂  może się spotkamy :P
Elena   emocjonalnie elastyczna
28 stycznia 2012 19:49
Julita Hmmm a Stajnia w Brudzowie ?? 😉 chyba tam jest wszystko czego Ci trzeba, ale musisz popytać 😉
W sumie pastwiska to tylko w Brudzowie
Julit do mnie do mnie hjehjehje
Czy stajnia w Brudzowie to stajnia Pani Ewy I.? Jeśli to ta to właśnie nawet ostatnio jak byłam w Kielcach to się tam wybierałam ale czasu zabrakło.
Marysia jeszcze nie w Bilczy ale jak tylko skończę się urządzać to zjeżdżam na Bilczyńską wieś ale to jeszcze chwilę potrwa. A co Wy też na Bilczy urzędujecie teraz?
Kot no do Ciebie bardzo chętnie tylko weź no się bliżej wybuduj:P Chyba, że jakaś zmiana lokalizacji już nastąpiła?:P
Elena   emocjonalnie elastyczna
28 stycznia 2012 21:16
Julita tak to stajnia Pani Ewy 😉
Julita- w Bilczy jeżdżę, a mieszkam nadal w Kielcach.
o ja padłam, wiadomo o kogo chodzi ha ha ha
No to pewnie się kiedyś spotkamy😉
Heheh widzę, że już zupełnie wypadłam z Kieleckiego środowiska bo nawet nie kojarzę żadnego 22letniego stajennego:P
pomyśl o samochodzie CITROEN, stajennego może i nie znasz
O rany !!!!  Ale się tam u Was dzieje 😀 Oczywiście, że wiem o kogo chodzi !! 🙂
Elena   emocjonalnie elastyczna
29 stycznia 2012 06:15
o kurcze !! Marysia czy ja dobrze podejrzewam ??? 😉
też chyba wiem o kogo chodzi 😀 jeszcze jak jechał w stronę Daleszyc 😀
Ej napiszcie mi na pw:P
Dziś zbiorę wiejskie plotki :P
Też jestem z Kielc, wybieram się do Brudzowa już jakiś miesiąc, ponieważ nie mam samochodu i nie ma mnie kto podwieźć (niepełnoletnia) zostają mi tylko busy, które i tak podjeżdżają tylko pod szpital a dalej (z tego co się orientuje - 4 km) musiałabym zasuwać na piechotę. Gdyby ktoś jeździł tam/ miał zamiar jechać i nie ma nic przeciwko żebym się zabrała bądź zna jakiś sposób żeby tam dotrzeć bo i wrócić to bardzo proszę o kontakt na priv 🙂

Co do stajni, jeździłam w MAAGu- nie mam wiele zarzucenia, nauczyłam się tam postaw, konie przyjemne, instruktorzy tym bardziej. Nie ma jakiegoś wielkiego maneżu, koni jest sporo, czasami aż za dużo na jedną jazdę przez co jest mało przestrzeni dla uczących się ale to tylko w wakacje- wiadomo, więcej ludzi się schodzi itd. Cena za 45 min 35 zł. Wielkim minusem jest brak hali, jazdy zimą są generalnie do dupy, odbywają się w małym pomieszczeniu na terenie stajni, przeznaczonym do hipoterapii, trzeba uważać żeby nie zahaczyć głową o sufit ( ja juz raz oberwałam  😁 ). Nie byłam w terenie acz słyszałam że bardzo fajnie (: Aktualnie zrobiłam sobie przerwę i jeździłam u znajomego ale myślę nad powrotem, co jak co mam do tej stajni sentyment. Aha- polecam panią Agatę  😉
Bitre do Brudzowa jeszcze 45 dojeżdża🙂
Elena - tu nie ma co podejrzewac:P wszyscy wiedzą kto to:P
Bitre- busy przez Brudzów jeżdżą, a od szpitala (w Morawicy, bo o tym chyba mowa) Brudzów jest dalej niż 4 km.
Elena   emocjonalnie elastyczna
02 lutego 2012 15:00
kassik wiesz nigdy nic nie wiadomo ;p tak czy siak wszystko jasne  🏇
no ja nie wierzę jakoś temu szmatławcowi. moim zdaniem to co najmniej dziwna wersja wydarzeń.
Elena   emocjonalnie elastyczna
02 lutego 2012 15:34
podejrzewam, że wersji jest dokładnie tyle, ile osób zamieszanych w tą sprawę. A tak naprawdę prawdy się nie dowiemy nigdy  🤔
Ryzyko stajni przy ruchliwej drodze 🤔
😲 cud że karambolu nie było . Wiadomo co z koniem ?
Ciekawe, czy maagowski czy prywatny. Zresztą i tak będą mieli pewnie sporo problemów - podejrzewam, że ta kobieta ma możliwość domagania się od nich odszkodowania, nie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się