Kącik Małolata...:D

Fala, a nam niedobrze robi się patrząc na posty takich jak ty.
Fala Kacik Malolata, nie plac zabaw. Widac nie ma mozliwosci na dyskusje na poziomie 😉

God bless ignor 💃
Dobra spływaj... 🤦
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1325954#msg1325954 date=1330852005]
Fala Kacik Malolata, nie plac zabaw. Widac nie ma mozliwosci na dyskusje na poziomie 😉

God bless ignor 💃
[/quote]
Osoby w moim wieku jeszcze się uczą a dokładniej o co wam chodzi...?

edytuj posty
Niemiłek, dobrze, że istnieje taki jeden przycisk, nie? 🤣
rumka   niezbadane są wyroki boskie
04 marca 2012 09:26
Fala taka mała rada - dużo więcej pokory i szacunku dla starszych i mądrzejszych
Od dziś mam mocne postanowienie dużo się uczyć ciekawe ile wytrwam w tym postanowieniu  😁 I rzucam palenie  🙁
Jak zrobiłam coś źle to bardzo przepraszam ale mam 13 lat i ciężko w życiu... :grupa: :grupa:
.
[quote author=EwuśCa link=topic=30353.msg1325995#msg1325995 date=1330854194]
Arroch ale po co dowód ;> trzeba tylko wiedzieć gdzie zajść, a o dowód nie będą się pytać  😎
U mnie super,super,super pogoda za oknem ^^
Fala  😵 a chłopaki to bardzo fajne stworzenie.  😉
[/quote]

Ale mi nie chodzi o wszystkich ją sądzę że chłopaki to świnie bo zepsuli mi wf i prawda jest takae przestałam chodzic na wf co wbyśmy nie zrobiły oni są lepsi może jestem dzieckiem ale swoje wiem... 😀
Fajny masz awatar
mils   ig: milen.ju
04 marca 2012 09:54
Boże, widzisz i nie grzmisz... 😵
wieki mnie tu nie było i nikt mi nie powiedział, że się tu tak fajnie zrobiło (zwłaszcza teraz :hihi🙂 😉
wieki mnie tu nie było i nikt mi nie powiedział, że się tu tak fajnie zrobiło (zwłaszcza teraz :hihi🙂 😉

Boże...
Super awatar...
Bardzo lubię takie.  :kwiatek:
Fala, świetnie, bardzo nas to interesuje.
rumka   niezbadane są wyroki boskie
04 marca 2012 10:01
Fala a co cię sprowadza na forum i może coś opowiesz o sobie ?
RFala, świetnie, bardzo nas to interesuje.

Jak cię nie interesuje to sobie idź bo ją nie mam zamiaru...  😂

zaraz mozesz zmienic zamiar. albo ja ci go zmienie. za tepote ostrzezen nie ma, ale za nabijanie postow i wkurzanie uzytkownikow, owszem sa.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nabijanie postow
Fala, haha. No widzisz, ja też nie mam zamiaru. Masz problem.
Może ty..
Nie strzelaj jadem bo ci się skończy...
mils   ig: milen.ju
04 marca 2012 10:12
Fala ciekawa jestem, jak zdobywasz tych swoich przyjaciół, kiedy traktujesz innych w ten sposób. Pominę już, że starszych i mądrzejszych.
Fala ciekawa jestem, jak zdobywasz tych swoich przyjaciół, kiedy traktujesz innych w ten sposób. Pominę już, że starszych i mądrzejszych.

Ale na realu jestem inna poprostu tu jest dużo niemiłych osób i trzeba się bronić ale z tego co zauważyłam muszę poszukać innego form ja nie lubie się kłócić...
A jak narazie to ciebie nawet lubię..
Fala, haha, dobre. Nie znasz nas, ale już wiesz, kogo lubisz, a kogo nie 🙂. Zabawne.
Fala, haha, dobre. Nie znasz nas, ale już wiesz, kogo lubisz, a kogo nie 🙂. Zabawne.

Hmm...
Na pewno nie ciebię...!
Dobra kij z tym pogódźmy się i zmieńmy 💘 :kwiatek: temat ja pierwsza wyciagam dłoń może nie przepadamy za sobą ale warto zacząć od nowa...
Dziewczyny, nie dyskutujcie z nią to sobie w końcu pójdzie 😉 znudzi się dziewczęciu  😁
dziewczyny, ogarnijcie, ona będzie tak ciągnąć i ciągnąć 😵 😁 i tłumaczenie "bo ja mam 13 lat"... też miałam jak przybyłam na forum 🙄
mils   ig: milen.ju
04 marca 2012 10:37
Fala jakże mi miło. 😎 Powiem ci, że nie bardzo się orientuję, która z dziewczyn jest niemiła. One reagują na twoje zachowanie, dokładnie tak jak powinny. To u ciebie jest problem, nie u dziewczyn. 😉
Fala jakże mi miło. 😎 Powiem ci, że nie bardzo się orientuję, która z dziewczyn jest niemiła. One reagują na twoje zachowanie, dokładnie tak jak powinny. To u ciebie jest problem, nie u dziewczyn. 😉

Tylko nic nie zrobiłam a zaczęły się przyczepiać dobra zmieńmy temat to forum końskie a nie do kłócenia się .zaczynam jaką rasę koni lubicie najbardziej...? :kwiatek:
.
ja wakacje na pewno Warszawa i Gdańsk, podejrzewam, że na początku pojadę do warszawy, w połowie gdańsk (konwent i inne takie), potem pewnie znów warszawa 🤣 no i może na tydzień/dwa na mały obóz o ile stajnia będzie organizować 😀 i znając życie to warszawa i gdańsk połączą się z jakimś last minute wylotem do skandynawii, ale bez rodziców 😁

edit: swoją drogą tak mnie naszło właśnie czy chcę na ten obóz jechać 🤔wirek: ciągnie mnie do koni dalej, ale chyba tylko jeśli miałabym możliwość jeździć więcej niż raz na pół roku...
mils   ig: milen.ju
04 marca 2012 10:52
EwuśCa całe swoje wakacje spędzam w stajni z kobyłką. Walczę o kupno siodła, a na obóz i siodło kasy nie będzie. 🙂
Fala takie pytanie to bardziej do galopuje.pl pasuje...
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
04 marca 2012 10:57
Fala  znasz takie powiedzenie ,,Milczenie jest złotem '' ? ; ) 

[font=Verdana]Aż nie chce mi się wierzyć ,że jeszcze mam 13 lat... [/font]
mils   ig: milen.ju
04 marca 2012 10:57
bakalia07 bądź z siebie dumna. 🤣
aaleee na produkowałyście! Dzielnie o 5 wstałam na zdjęcia  😎
I jeszcze jedno nie śpieszcie sie z chłopakami to świnie... 🥂

Pozdrawiam nową koleżankę  :kwiatek:

Ja tylko wpadłam i już się zegnam bo zaraz wybywam 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się