Kuce - wszystko o

emptyline   Big Milk Straciatella
04 maja 2012 11:07
kortina, ile Twój kuc ma w kłębie? Strasznie mi się podoba, szczególnie jeśli chodzi o maść.
Time, Tobie i małemu można tylko słodzić i słodzić, przepiękne obrazki.
wilczyk, Guma ślicznie wygląda w petrolu i wcale nie jest aż taki wielki, jest okej. I bardzo dobrze, że już szaleje i pracuje, szybko poszło!


My wczoraj pojechaliśmy w porządny teren ze znajomą i fotografem, któremu biję pokłony za to, że dał radę, bo było ponad 30stopni ciepła, zero wiatru, trasa wynosiła 10km, a on zasuwał na piechotę. Ale wyszło cudnie, dotarliśmy na wydmy, pozwiedzaliśmy okolicę i wróciliśmy zadowoleni. Konie tylko zdechły trochę, ale wycieczka zdecydowanie należy do pozytywnych, mimo, że jechaliśmy kawałek ulicą i nie wszyscy kierowcy mieli mózgi i spotkaliśmy kilku motocyklistów na piaskach. Konie spisały się na medal.








dzięki dziewczyny, przekaże Małemu pewnie się zarumieni  😁 😁
Wilczyk - narobiłaś mi takiej chęci na vs-ke, że zaczynam cos szukać!!!!
Emptyline widzę, że w końcu sie wam udalo na wydmydojechac, super wygladacie  😀
Time szukaj szukaj. Małemu prawie w każdej dobrze będzie + siwych  🤣
własnie przetrzepałam sklepy i w większosci VS jest szara, chciałam dorwać maize, ale niedostępne w VS  😤 👿
emptyline   Big Milk Straciatella
04 maja 2012 13:05
Time, a violet? Na maize poluj w ogłoszeniach.
też chyba nie było 🙁
emptyline   Big Milk Straciatella
04 maja 2012 13:12
Jest jest, o tutaj. 🙂
W naszych ogłoszeniach masz jeszcze pink/dusty lilac, tu.
I orchidea, tu .

Ja się za to czaję na nowego hot pinka, jeśli jakaś wolna kasa się znajdzie.
Time ojj tak szukaj maize  😍 te róże fajnie będą wyglądały ale już 100 % przytulanki wtedy będzie  😁
ja teraz z kolei na jakiegos eskadrona sie czaje tylko nie wiem jeszcze jakiego, może coś dla kucotłuszcza polecicie  👀
emptyline - to jest amber a nie maize :P
a różowy odpada, nie będe z niego pedała robić bo się trener będzie śmiał  😜
na niego szukam cos w fiolecie, zieleni, żółci ewent. jakiś petrol 🙂
a orientujecie się może z rozmiarówką z eskadronie dokładnie chodzi o cottona z kolekcji aqua/teak/mint
http://allegro.pl/eskadron-cotton-czaprak-sr-nowa-kolekcja-i2298488802.html

znalazłam piękny kolor morelowy
http://www.okser.pl/eskadron-czaprak-cotton-kolekcja-jesienzima-2011-p-8762.html    😍 😍 😍 😍
emptyline   Big Milk Straciatella
04 maja 2012 13:35
U mnie wszyscy mówią, że mam ładną klaczkę 🙂
Time w wujku googlu sobie maiza sprawdziłam :p
emptyline bez przesady Całus jest bardzo męski . zwłaszcza imie ma meskie  😁
emptyline jakie super ciepłe fotki! Widzę, że kucyś bardzo dzielnie się sprawuje w terenach, dawne problemy chyba zostały już zażegnane. Gratuluję 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
04 maja 2012 14:08
Time, jeśli masz siodło do 16,5cala bierz eskadronowe poniaki. PVS pod wszechstronne lub skokówkę, PD pod ujeżdżeniówkę. Fulle są płachtowate bardzo, już na moim są duże, a jest o ponad 30cm wyższy.

wilczyk, o tak, imię ma zdecydowanie bardzo męskie.  😀

ashtray, dzięki! Całus ostatnio się poprawił, zresztą w końcu zaczynamy coś robić - pracujemy w miarę systematycznie na ujeżdżalni i jeździmy w tereny, samodzielne przede wszystkim. Problemów jeszcze trochę jest, ale radzimy sobie i naprawdę zaczyna być bardzo przyjemnie 🙂
emptyline - dzięki 🙂
mam 16,5 akurat więc poniakowe będe szukać 🙂
governmenthorse   więcej sprzętu, niż talentu...
04 maja 2012 14:48
emptyline, świetnego masz tego kuca  😍
A tak z ciekawości - jaka jest między wami różnica wzrostu? 🙂
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
04 maja 2012 15:02
Świetne macie mordeczki! 😀

To ja pokazuję mojego poniaka.  🤣
emptyline   Big Milk Straciatella
04 maja 2012 15:02
governmenthorse, dziękuję bardzo. 🙂 Około 18 cm, on ma jakieś 142, ja 160.
Ja pochwale się nową zabawką Lalusia ma on ją przywieszą z sufitu i już zajad połowę polecam kucą które stoją cały dzień w boksie bo on musiał z powodów 42 stopniowej temperatury i zielonego kataru


za duze zdjecie
emptyline mamy całe 145cm 😀
lalusiowa - zmniejsz zdjęcie!  😀iabeł:
emptyline w końcu masz kucyka-kumpla o jakim marzyłaś  💘 Bardzo się cieszę, że się udało.
Emptyline Ashtray ma racje nic tylko gratulować 🙂

kucyk dzisiaj miał odpoczynek. a ja (robiąc w tym momencie  🚫  😡 ) tym czasem zaczynałam przygodę z innymi końmi  😁
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
05 maja 2012 11:10
wilczyk , trzeba konia wprowadzić, niech kosi trawnik 😀
a to dzisiejsi my. Kucyk zaczyna chodzić okrąglutki jak rogalik, tylko jezdziec d*pa  😁
Solaoke Bardzo ładny obrazek. A jeździec w porządku.  😉 Nikt nie jest idealny.
Sama chciałabym by mój koń tak wyglądał pod siodłem.
my dzis poskakaliśmy i dziewczynka przyjechała na zdj z kucykiem więc jej zrobiłam, Mały się topił w tym rzepaku  😁
Time piękne obrazki  💘 zawsze chciałam mieć zdjecia w rzepaku ale nie mamy u nas rzepaku  😕  😁

wczoraj byłam u kucozaura. nawet nie wsiadałam, nie byłam w stanie, (po miłym spotkaniu z panami dresami, dzieki bogu skonczylo sie dobrze), wzielam ja tylko na laze, pierwszy raz na wypinaczach trojkatnych, chodzila uber-super-dobrze, a potem z mamusia na trawke wyszly 🙂
Kasix1997   My little Princess
10 maja 2012 18:56
Niedługo nowe fotki wrzucę  😅
a tym czasem filmiki:

1. <biegnąca w niebieskim kantarku jakby co, w naszej szkółce sporo kucyków mamy najmniejszy, siwy ma podobno koło 110cm> http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=RDwMZvbLcak
2. Truchtanko:
aaa ja z małym załapałam się na fotkę w rzepaku 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 maja 2012 19:29
Time uciekaj z tym rzepakiem, ale to już ! :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się