Olsztyńscy voltowicze

Czytam ze zrozumieniem..🙂 Poprostu wole się popytać więcej razy.. Wole, żeby ktos napisała mi ile trwa wyrobienie paszportu.😲🙂
nikt dokładnie co do dnia Ci nie wyliczy, to tak jak z czekaniem np. na dowód może być wcześniej ale nie koniecznie🙂 pisz na priv i tyle
No, tak ale może ktoś czekała ostatnio na paszport..🙂 😉
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
03 stycznia 2013 18:29
Konikowa nie lepiej zadzwonić do związku i się spytać? 😵
Dzwoniłam dzisiaj, ale nikt nie odbierał..;/ Nie wiem czemu..
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
03 stycznia 2013 22:16
Trzeba dzwonić między 8 a 15, wtedy powinnaś się spokojnie dodzwonić
Tak dzwoniłam i wczoraj i dzisiaj i nic..;/;/
To może zwyczajnie Cię tam nie lubią, albo masz zły numer.

Przesyłam spóźnione życzenia noworoczne  🏇
I od razu pytanie. Dągowiada to w tym roku na kiedy planowana? Wiosna się robi, więc trzeba ruszyć z treningami  😁
Mnie lubią..! O co ci biega..? Bo cię nie kumam..!!! Chyba mam dobry nr..🙂🙂🙂
Biega mi o to, że przynudzasz, zamiast szukać informacji w odpowiednim wątku. Na moje oko to Twoje marudzenie przypomina mi " nie mogę się dodzwonić, weźmie to ktoś zrobi za mnie"  😵 Dziewczyny udzieliły Ci już wszystkich niezbędnych informacji, więc na co jeszcze liczysz?
Tylko jutro nie próbuj dzwonić  😉
Bawi mnie te twoje pisanie..Hehe..!
A mam jeszcze do was pytanko.?:P Co sądzicie o derkowaniu konia..?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji postow i offtopic
To: http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,43.0.html i to: http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,10445.0.html - piękne i czytelne wątki o derkowaniu koni. Wyszukiwarka nie gryzie.
i edytuj posty  🤬
[quote author=Konikowa_18 link=topic=216.msg1637015#msg1637015 date=1357336390]
Bawi mnie te twoje pisanie..Hehe..!
[/quote]
A mnie bawi, że ktoś kto ma w opisie, że moje życie to konie zadaje takie pytania:  Witam, mam do Was pytanie..? Czy koń, który ma 14 lat, może dalej pracować pod siodłem..?  🤔wirek: i nie wie jak wyrobić paszport... Pozdrawiam 😉
To niech was bawi..!!! Poprostu żal..
dziewczyny nie denerwujcie się  😀 koleżanka ma pewnie 10 lat i jeździ od 2 miesięcy  😉
kosteczka my pewnie będziemy robić znowu w okresie weekendu majowego  😅
No wiesz, w bardzo poważnym pw, które do mnie wyskrobała stwierdziła, że w przeciwieństwie do mnie, dzieckiem nie jest  😁 Ech, czuję się odmłodzona   😉

No to najwyższy czas utworzyć jakiś kalendarz tegorocznych zawodów, bo mamy zamiar obtrzaskać z Backetem wszystkie, w miarę możliwości  🏇 A swoją drogą to nie głupi pomysł. Chodźcie zbierzemy do kupy wszystkie tegoroczne terminy zawodów w okolicy, tych towarzyskich i nie koniecznie i umieścimy je w pierwszym poście. Tak, żeby mniej więcej było wiadomo co, gdzie, kiedy itp.

9 czerwca są zawody w Dobrocinie i zapowiadają się jeszcze lepsze, niż te poprzednie, a poziomem bardzo porównywalne do tych, które organizowałyśmy w Morągu.

Planuję w tym roku zorganizować zawody u siebie. Tylko pytanie, sporo było by chętnych na wyjazd 20 km od Olsztyna?
A ja poproszę jakieś zawody ujeżdżeniowe 😀
U nas, tj. w Napiwodzie k. Nidzicy będą ujeżdżeniowe jakoś pod koniec maja 😉
vodka, a skoki w tym roku kiedy robicie? Pewnie znowu wpadnę zrobić pokaz pod tytułem "jak spadać z konia w trakcie przejazdu"  😁

W zeszłym roku na zawody kierowałam się tą stroną: [url=http://www.wmzj.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=292:kalendarz-2013&catid=39:kalendarze-zawodow&Itemid=90]kalendarz zawodów 2013[/url], było na niej też trochę towarzyskich zawodów.
Skoki we wrześniu znów - zawsze tak rozkładamy zawody, że w maju ujeżdżenie a skoki we wrześnie 🙂 hehehe no atrakcje dla sędziego muszą być ! Ale widziałam,że coraz lepiej się zgrywacie, więc chyba nie tak łatwo teraz będzie spaść 🙂
Trudno powiedzieć, czy coraz lepiej się zgrywamy, może po prostu coraz bardziej kurczowo bronię się przed upadkiem  😂 Niestety z braku czasu na treningi wychodzi co wychodzi.
Ale plan na ten rok jest następujący: treningi, treningi i jeszcze raz treningi, choćby nie wiadomo co.

No i w reszcie namówiłam moją drugą połowę na zamontowanie oświetlenia na placu. Więc wieczorem jak moje szkodniki pójdą spać, będę miała czas dla siebie i konia.
basia my robimy razem ujeżdżeniowe i skokowe 😉
vodka, ***allexandra***no to fajnie, że coś się będzie działo. Mam nadzieję, że do tego czasu PZJ coś wymyśli z tymi zawodami autoryzowanymi itd., bo chciałam też wystartować w regionalkach.

Może ktoś coś wie czy Pan Tadeusz we Wrzesienie będzie coś organizował 👀?
basia - z tymi przepisami o zawodach to raczej informacja dla zawodnikow rangi ogolnopolskiej i wyzszej 😉 Bo nikt Ci nie zabroni startowac w regionalnach, jak pojedziesz sobie na towarzyskie "za stodola" 😀
AngeelNie zwróciłam uwagi, ze nie można brać udziału w ogólnopolskich i wyższych. Nie no, ja raczej na wyższe niż regionalki się nie nadaję 😁. Ale ciekawe czy będą chętni sędziowie na towarzyskie 👀
Dągowiadę planuje 25 maja bądź pierwszego czerwca. Tylko skoki, bez ujeżdżenia.
Nie mam 10 lat..🙂 Tylko 20, a jeżdze konno ponad 12 lat..🙂 Pozdrawiam..U  kogo moża się zapisać na jakieś zawody w skokach..? Czekam na propozycje..🙂🙂
pytałaś się o tego konika, który ma 14 lat? to ten konik rudy co masz go na zdjęciu
Nie, ten 14latek to  to siwek..A co..?
Bo tego rudego znam i był wystawiony w ogłoszeniach na tablicy.pl jak się nie mylę 🙂 pytam z ciekawości
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się