Olsztyńscy voltowicze

kosteczka , no tak - trening czyni mistrza ! To mówisz,że nie będzie na Was mocnych we wrześniu? hehe. Wpadłabyś z Lodzią- czyt. Laurą podbijać parkury !🙂
basia my mamy sędzine od ujeżdżenia na naszych zawodziszkach  😀 oczywiście sztuk x 1 bo i tak ciężko nam pokryć koszty zawodów z wpisowego :/
vodka, Lodzia juz podbila parkur na zawodach w Morągu. Ale jak by sie ktos chetny u mnie znalazl, to chętnie ja wezme na skoki. Co by sie łyso waszym skokowym "chudzielcom" zrobiło 🏇  😁
To klacz, ma na imie Amanda.. Też już ma swój wiek..🙂 A znasz tą klacz..?
***allexandra***a kto u Was będzie sędziował?
basia - poszło pw  😉
konikowa tak znam i wiem, że z klaczą jest źle i nie nadaje się do jazdy
Nio, ale nie wiem czy Ania chce jeszcze oddać Amande..A Ty masz swojego konia..?🙂
Z tego co mi wiadomo to Amanda razem z Atlantą? są już oddane i chodzą w rekreacji.
No wiem..🙂
kosteczka, wpadnij i bez jeźdźca, na Lodzię na pewno znajdzie się ktoś chętny u nas ! 😀 Ciekawe jak by na siebie zareagowały- pamiętać to się na pewno pamiętają 🙂
basia nie tak źle z sędziami jest, oczywiście u nas też sędzia zawsze w liczbie 1 na zawodach 🙂
kosteczka - z tym kalendarzem zawodów - świetny pomysł  😀.
Ja tam się zawsze na samym końcu dowiaduje , a potem ani transportu nie mogę zorganizować , ani się sama wyrobić ... 😵
edit .
Ja się piszę na zawody u Ciebie  😀
hej, odnawiam  bardzo stary wątek 🙂
chciałam Was spytać o pensjonaty w Olsztynie lub w okolicy, ale takie, do których można dostać się komunikacją miejską, gdyż samochodu nie posiadam 🙂 no i żeby było tanio i znośne warunki dla konia, dlatego jestem jak najbardziej otwarta na jakieś małe, przydomowe stajnie. jest w tej chwili jakieś miejsce, które możecie mi polecić?
O matko, ile sie mozna powtarzac  😵 Nie mozesz skorzystac z wyszukiwarki albo odnosnika "katalog stajni"?
prześledź dokładnie ten wątek a na pewno uzyskasz trochę informacji......
albo po prostu napisz czego szukasz, ktoś się napewno do Ciebie odezwie, napisz do ilu km od olsztyn szukasz, za ile max miesięcznie, i czego oczekujesz, bo pisać po raz setny o stajni i usłyszec za daleko za duzo za malo zielona trawa to się już nikomu nie chce :P
piszę jeszcze raz, bo ostatnie posty są sprzed bardzo dawna i mogą być nieaktualne, a  i mogły pojawić się nowe miejsca. wątek i forum prześledziłam, i właśnie z tego wywnioskowałam, że kiedy się zapyta, często odzywają się osoby z małych stajni do których normalnie kontaktu znaleźć nie można, a teraz tych osób już na forum nie ma.
a kilka wiadomości pm już otrzymałam, za które dziękuję 😉
To skoro piszesz, to moze jakos konkretniej opiszesz swoje wymagania co do stajni? Nie wiem, cena, warunki...?
vodka, domyślam się, że Laura znalazła by wielu chętnych do skoków u Was, w końcu to ulubienica każdej stajni w której się znajdzie 🙂

figaro2046, to, że zawsze się wszystkiego dowiadujesz ostatnia jest pewnie spowodowane tym, że mieszkasz tak daleko, że wiadomości znudzone drogą zawracają i nie docierają  😂

To w takim razie jednego zawodnika na skoki już mamy  🏇 Wstępny termin rezerwuję na 07.07.2013 i mi go nie blokować proszę  😀iabeł:

No dobra, to w takim razie kto by się zajął zbieraniem terminów zawodów do kalendarza i zrobieniem samego kalendarza?  :kwiatek:
kosteczka - no jak to kto ?  😁 - Ty  😀.
W zasadzie to no problem, w końcu z wykształcenia ze mnie technik prac biurowych. Taki technik co to robi wszystko żeby w zawodzie nie pracować  😁

Dobra ludziska, dawać terminy zawodów na priv. Sklecimy jakąś tabelkę i wstawimy w pierwszym poście wątku.
Najlepiej podawać: jakie zawody, termin, ostateczny termin zapisów, gdzie, o której i osobę odpowiedzialną za zapisy/organizację. Czy jakiś tel. kontaktowy też?
Hej Dziewczyny, niestety i ja chcę poruszyć męczący temat  : ) Ponieważ poszukuję jakiejś osoby która przygarnie mnie raz na 2 tyg. na trening i pokrzyczy trochę na mnie ; p i tu uwaga ! najlepiej jak naaaajtaniej, 👀 jeśli macie jakieś pomysły to proszę o wiad. priv
ja szukam osoby "trenera", który przyjedzie do mnie raz dwa razy w tygodniu na skoki  😀 ? proszę o pomoc
kosteczka ja myślę, żeby na razie w tej tabelce wpisać datę i rodzaj zawodów ( skoki czy ujeżdżenie) a dopiero bliżej terminu dodać jakieś szczegóły bo  ciężko z takim wyprzedzeniem ustalać szczegóły.
angelika poczekaj ja lada dzien rodze i wrocimy do treningow    😀    🏇
oby oby ;D i tak z 2 razy w tygodniu na bank bo ja teraz nic nie robię przez tą grude ;< a raz dwa i zawody
Iszka90 i tak też zrobię. Dodam jeszcze oczywiście hiperłącza, żeby od razu po kliknięciu w nazwę podmiotu odpowiedzialnego za organizację, przeniosło zainteresowanych na profil czy stronę organizatora. Tam już będzie można się dowiedzieć szczegółów.
spoko spoko jak sie tylko polepszy pogoda to znowu zamecze was szeregami gimnastycznymi  😜
na kiedy masz termin olcia? 😀
od jednego lekarza mam na 31.01 a u drugiego na 6.02 heh. Obecnie mam końcówkę 37 tyg także mogę zacząć rodzić w każdej chwili i to tez będzie już w terminie  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się