Kącik Małolata...:D

Tylko ceny w sklepach to + 90 zł, na co obecnie średnio mnie stać no i nie mam czasu, chociaż wstępnie na piątek się umówiłam na szoping 😀
A nasz bal będzie, bardzo go chce i nie mogę się doczekać  😍
u nas poloneza tańczą ci co chcą, czyli z dwóch klas będzie tańczyć szalone 5 par 😎
U nas rzekomo również ci co chcą, ale jakoś tańczą prawie wszyscy. Może 3 osoby na całe 3 klasy sobie odpuściły.  😁
W sumie to już tylko o tym trąbią. A jeszcze kilka dni temu nie wiedzieli nawet kiedy to będzie.
A pary to już niektórzy sobie we wrześniu załatwiali  😂
Małolaty wybierają się na bal. Udanej zabawy! 😀 Tylko ja jestem jakaś dziwna,bo się nie wybieram?  😂
Dodatkowo od jutra aż do 5-go czerwca codziennie do kościoła na 18😲0,bo bierzmowanie. -.- Oj jak mi przykro,nie ma mnie od czwartku.   😁
Przepraszam,musiałam wywalić to z siebie.
iwonka1997, nie no ja też nie idę. I moja przyjaciółka też. Wiem, że nie będę się dobrze bawić, to po co mam się tam pchać? Tym bardziej, że będzie góra żarcia, odpuściłabym dietę i poszłabym tylko żeby się najeść, ale prawie samo mięso i tak, to bez sensu 😂

nono, jutro test z gramatyki ze wszystkiego (polski), we wtorek test z całej gramatyki z angielskiego, w środę praca klasowa z chemii, jutro jeszcze 2 sprawdziany z matmy a Mania co robi? Skończyła piec muffiny to macha sobie hantelkami, po co się uczyć, nie? 😎
maiiaF dobre wymówki żeby się uczyć nie są złe.  😉 Hehe!
iwonka1997, te muffiny to tak wiesz, na dzień mamy 😁
Aaa no tak. Jakoś Dzień Matki uczcić trzeba,a nie z suchą gębą.  🤣 Hahahaha! Wstaw zdjęcia!
A proszę bardzo 😀 wegańskie, będę dla siostry robić jeszcze przed wyjazdem, bo wyszły mega 😜 znaczy tak mi się zdaję, zjadłam tylko jedną rozwaloną, reszty nie tykam, będę mogła opierać się tylko na zdaniu mamy 🤣






Z jasnych wylały się jagody a z czekoladowych nutella, ups 😁 cytrynowe, jagodowe, czekoladowe z nutellą i czekolagowe z wafelkami i czekoladą 😜
Aaa! Aleś mi smaku narobiła. Szkoda,że znalazłam tylko kwaśne żelki... Trudno. Otwórz cukiernię i piecz muffinki wszelakie.  😀
iwonka1997, wpadaj, myślę, że dałabyś radę dotrzeć przed moją mamą 😎 brata nie ma, więc nikt jeszcze nie wyjadł... 🙁 😁
He! No no,ale zanim się zbiorę...  🤣 Hahahaha!
Ja też pewnie na bal nie pójdę. 😉
Póki co to od jutra planuję zacząć dietę porządnie i ćwiczenia, ale w czwartek mam urodziny ityle pewnie diety będzie. Ale jakoś mam dobrą motywacje do zmian 😅
Czemu się nie wybieracie tak w ogóle?
maiiaF- znowu się będę powtarzać. Zrobiłaś mi smaka że ojeju! Dobrze że mam rodzynki w czekoladzie  😜
to jeszcze Borkowa powinna tu przyjść, bo ja ją zawsze najbardziej kuszę 😎
maiiaF- mnie kusisz podwójnie bo obiecałam sobie że nie będę jeść słodyczy.. Taaaaaaa. marzenie ściętej głowy.
Matuzaalem, ja nie jem, znaczy teoretycznie, bo mam jeszcze trochę do zrzucenia 😁 Ale spoko, nie zjem więcej niż zjadłam, mamooooo, do boju 🏇 😂
maiiF mogę przepis?  😍 😍
Olaa1002, yyyyy, tak, a co to takiego?... 😁 improwizowałam 😉
Daj przepis na improwizację chociaż, to tak pysznie wygląda  💃 💃 😍 💘
Trzymajcie mnie Małolaty! No nie dam rady no,nie wytrzymam! Coś mnie niedługo złego trafi! Od rana do 13:25 w szkole,po szkole pozanosić podania i do domu. W domu byłam przed 16😲0 zanim zdążyłam coś zjeść to już musiałam się zwijać na spotkanie do bierzmowanie połączone z mszą. Posiedziałam sobie w kościele z półtorej godziny,nasłuchałam się darcia księdza jacy to my nie jesteśmy i czego to my nie potrafimy zrobić no aż miałam ochotę nim potrząsnąć. -.- Grrry! Przez takich księży młodzież przestaje chodzić do kościoła,a potem wszyscy zdziwieni czemu tak jest. No aż nie wytrzymam do 5.06-codzienne wizyty w kościele,a gdzie tu czas na szkołę? Nie ma,a sprawdzianów trochę jest w najbliższym czasie. Nie wspomnę o problemach i wgl.
Przepraszam,że zabrałam Wam tyle cennego czasu,ale znów musiałam się pożalić. Wybaczcie!
Teraz idę spać,dobranoc! Powodzenia jutro Małolaty! 🙂
Iwonka, spokojnie 🙂 pomyśl sobie,  ze dostaniesz bierzmowanie i będziesz miała luzy. Ja już dawno w księży zwątpiłam, kiedy to proboszcz naszej parafii przegonił wolontariuszy ze świątecznej pomocy, bo "nie zbierają na kościół", mówił ludziom że na opał kasę trzeba a sobie całą plebanie wyremontował (w kościele nadal było zimno jak cholera  :cool🙂 albo kiedy to ksiądz uczący mnie religii zwyzywał osoby homoseksualne od chorych psychicznie, którzy nadają się  MINIMUM do zamknięcia w szpitalu psychiatrycznym i odcięcia od pozostałych ludzi "bo zarażą tych porządnych"  🤦
W ogóle nie toleruję, kiedy ktoś mówi na osoby homoseksualne że są chore psychicznie. To nie jest choroba. Ostatnio zrobiłam się bardzo tolerancyjna i wrażliwa na tym punkcie. Kurde, ludzie, jak sobie jest, to niech sobie będzie-przecież Wam nie przeszkadza. Taki człowiek przecież też ma prawo kochać, być szanowanym itd. A wydaję  mi się, że kościół powinien właśnie tak się do tego odnosić, a nie wyzywać takowych ludzi od debili, chorych, opętanych etc..

Uff, też się wygadałam  😂
borkowa.   silesian team
28 maja 2013 16:58
to jeszcze Borkowa powinna tu przyjść, bo ja ją zawsze najbardziej kuszę 😎

przyszła i oznajmia tobie, że nie ujdzie ci to na sucho 😂
Przyszła sukienka. Jestem załamana!  🤔
anioleczek - dlaczego? wygląda inaczej niż na zdjęciu?
Co nie tak? Zwracaj!
Wygląda tak jak na zdjęciu. Ba, nawet stringi do niej dostałam! Ale ja wyglądam w niej okropnie.
Pokaż zdjęcie, ocenimy. Zawsze możesz zwrócić, tylko stringi sobie zostaw  😁
O dokładnie. Infatil ma racje. Stringi sobie zostaw!  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się