Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Livia, :kwiatek: Też nie mogę się doczekać, aż go założę! 🙂 W sobotę może porobimy jakieś szmatofoty 🙂
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
22 stycznia 2014 17:36
aaa zakochałam się  💘


przepraszam za jakość 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 stycznia 2014 17:37
Czekamy na foty na modelu, super zestaw!
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
22 stycznia 2014 17:45
maison piękny zestaw  😍
wątek zamknięty
maison boski zestaw!!!!!
ja też wrzucę poglądowe foto, w weekend focenie na modelce 🙂Niestety nie udało mi się tak jak planowałam zamówić wszystkiego w equishopie ale częśc już doszła  🙂
część niciakowej kolekcji:

i część classic sports:
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
22 stycznia 2014 17:48

dzięki dziewczyny 😉

Precelek szalona   😵
niesamowite zakupy!
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
22 stycznia 2014 17:51
Precelek, jestem jakas slepa albo mam kiepski monitor (albo jedno i drugie). pierwszy po prawej cotton jest zielonkawy cyz niebieskawy?
wątek zamknięty
maison dawno żadna kolekcja mi się tak nie spodobała jak ta 🙂 na szczęście część rzeczy udało mi się domówić też gdzie indziej.
kujka to jest ice, bardzo cięzko określić ten kolor, spróbuję w weekend cyknąc fotę z mintem i dralonem mint uważam to bardzo podobne odcienie.

wątek zamknięty
Maison przepiękne *-*
Precelek jakie duże zakupy 😀 piękny ocean 🙂
wątek zamknięty
Precelek  😜 nie mogę się napatrzeć
Dziewczyny, jak jakościowo wypadają kantary Eskadrona?

I jeszcze jedno apropo Caballi. Jak do tej pory byłam zachwycona jakością swojego: super puchaty, ekstra jakość... aż do dziś. Uprałam go (w 40 stopniach), wyjmuję z pralki a on w gorszym stanie niż jak go włożyłam. Od podszewki sie doprał super, ale z wierzchu  😕
W przeszyciach pełno brudu, cały czaprak jakby w błocie  🤔 Potem szorowałam te plamy szczoteczką.
Nie wiem czy to wina pralki, czy co?  Zdarzyło się wam tak kiedyś?  👀
wątek zamknięty
wymodelowana, cudny!
Precelek, wszystkie mega, łącznie z padem gwiazdkowym!!! O matko,teraz jeszcze bardziej chcę... 😀 zdjęcia na modelu lub modelce proszone! 😀
wątek zamknięty
Precelek, ten niebieski jest OBŁĘDNY
wątek zamknięty
Precelek, koniecznie pokaż pad na koniu jak najszybciej- niesamowity!
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
22 stycznia 2014 19:48
Precelekpad  😍

wiki15 źle wyprany, musiał być mocno zakurzony. Ja moje pady zawsze piorę z podwójnym płukaniem. I najlepiej po 2-3 pady albo z niewielką ilością prania (1/3 bębna).
wątek zamknięty
wiki15, tak jak visenna mówi 😉 też miałam w jednym padzie problem, że w pikowaniu wylazł mi po praniu jakby kurz, Burza poradzila, żebym jeszcze raz przeprała i faktycznie zeszło, okazało się, że nie był dobrze wypłukany 🙂
wątek zamknięty
do mnei w utatnich czasach takie przyszly cudeńka  💘
Jutro zdjęcia na modelu 😀

Polopad Navy/Burgundy


Polopad Navy/Green z owijkami navy i cotton wine z owijkami no name 😀


w drodze jeszcze mint, derka wine, derka nici stripes 2011, cotton royal, limegreen i kantar cobalt <3!
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny 🙂 pomysł na serię gwiazdkową powstał w związku z 20tymi urodzinami Klaczynki  😜 czas się odmłodzić! Kantar w kaczuszki i pingwinki też jest grany ale foty wrzucę później  🤣

PATRYCJA10822 bardzo dziękuję, mi też ocean wyjątkowo się spodobał
wiki15  :kwiatek: visenna
harja dzięki! Gwiazdkowa kolekcja faktycznie fajna . Foty będą na modelce ale nie wcześniej niż w weekend 🙂 Jeśli reszta zamówienia gwiazdkowego dojdzie, to wtedy może uda mi się wcześniej cyknąc fotki na "sucho" bez konia🙂
xxagaxx też mi się podoba! Wrzucam zatem zdjęcie bardziej szczegółowe
Burza  :kwiatek: trochę się martwiłam czy to dobry zakup bo polopady na wielkiej i trochę brzuchatej klaczy :P wydawały mi się wielkościowo jak chusteczka ale ten pad wydaje się większy i duży cieńszy niż standardowe polopady. Jakościowo pierwsza klasa🙂

reszta detal foto:
mauve



ocean


wątek zamknięty
Precelek, fakt one nie są wielkie ale co tam- wzór mnie zachwycił już na początku ale wszyscy wrzucali cottony i zapomniałam, że był taki cudny polopad 🙂
wątek zamknięty
Burza 100% racja, w końcu eskadron wymyślił coś nowego! liczę jednak  na to że cottony będą równie ładne  😜 dobrze w sumie, że mam do ubierania nie tylko Pluszaka ale też Klaczynkę, przynajmniej mam zero oporów przed różem   😂
niestety ale na foty dobrej jakości pod siodłem będzie trzeba czekać na wiosnę. Sezon halowy foceniu nie sprzyja  🙁
wątek zamknięty
Nie no Mauve jest szałowy, aż mi szkoda, że na Piorku byłby zupełnie bez polotu.
Eee tam, nawet w drzwiach hali cyknij w dzień!
wątek zamknięty
Precelek, ehhh aż mi się łezka w szmatoholicznym oku zakręciła na ten niebieski.. Ale że mnie nie stać na takie wybryki to nawet nie muszę się powstrzymywać i mówić sobie że kolejna szmata jest po prostu zbędna xD
wątek zamknięty
Precelek, Ty to szalona jesteś !

A ja znowu mam ochotę na cottony zamiast padów. Z jednej prostej przyczyny. Szybko i łatwo się piorą spokojnie po 3 sztuki jednocześnie. A że chyba nigdy nie jeżdżę w tym samym czapraku dłużej niż 3 razy, to pranie co chwila pojedynczo padów jest dość uciążliwe. Cottony byłyby zdecydowanie wygodniejszew użyciu.
wątek zamknięty
Precelek super kolekcja.
wątek zamknięty
Precelek, szalona Ty! hehe już nie mogę się doczekać zdjęć na modelach 😉
wątek zamknięty
Precelek wow 😍 mi się owijki strasznie podobają jakoś wcześniej nie zwróciłam na nie uwagi a biel z granatem to dokładnie to czego potrzebuję, są już gdzieś wyprzedaże zimowej kolekcji czy narazie wszystko w normalnych cenach?

Klami no własnie to jest ten plus, na codzienne ciuranie mam cieńsze czapraki i to w nich lubię, że na drugi dzień po wypraniu nawet w zimie mogę je zabrać suche do stajni, a pad to jednak dłużej schnie i musi się prać sam żeby był dobrze wyprany.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 stycznia 2014 10:50
Precelek, niezłe zakupy! Również chętnie zobaczę gwiazdkowy polopad na Klaczynce 🙂

lalasatan, fajne szmatki 🙂

Ja chciałam jakieś zdjęcia porobić, a tu masakra pogodowa. Ech, będą najwyżej w lutym 😉.
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
23 stycznia 2014 11:44
Precelek no normalnie nienawidzę Cię, że mi ten pad przypomniałaś.  😁 Biję się z myślami, czy go nie zamówić...  🤦
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
23 stycznia 2014 12:24
Dziewczyny, musicie mi pomoc... Ja wiem, ze to naprawde drobnostka ale to powazny krok w moim szmatoholicznym zyciu  😁 otoz, planuje sprzedac wszyyystkie moje Anky i kupic zamiast tego czapraki Schockomohle w "podstawowych" kolorach. Mam na razie jeden taki:



A to Rivaldo w Ankach:

http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/13/2222#i

http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/85/2365#i

http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/91/2134#i

http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/102/2125#i

(Troche jeszcze tego jest)

Co o tym myslicie?
wątek zamknięty
Pyza, imo głupia decyzja zamienić niezdzieralne anki na szmatkowe czapraczki.
wątek zamknięty
Pyza, jak Ci się znudziły... ale chyba wolałabym na eskadrona postawić 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.