Kącik Małolata...:D

Dzień otwarty po prostu szał. Ludzi mili, mogłam im zadawać wszystkie pytania dotyczące szkoły, na wszystko odpowiadali. Rozmawiałam z nauczycielem z rysunku - spoko gościu ale wymagający, ale to raczej dobrze. Gościu z historii bajera że no nie da się normalnie pogadać jak człowiek z człowiekiem  😁 Ale żarty ma na poziomie, nie ma tak źle. Także no.. Chce już tam iść  😍 Chyba że się rozmyślę
Dni otwarte to jest jednak ciekawa sprawa. Na dniu w swojej szkole byłam dwa razy. W trzeciej gimnazjum i teraz, już chodząc do mojego LO. Ahh, wszystko tak pięknie a prawdy w tym zero  😜 Tzn. super, że ludzie mili i szkoła zrobiła na Tobie dobre wrażenie, ale nie bierz wszystkie dosłownie i na pewno. I jeżeli Ci się podobało to jak najbardziej, celuj w tę szkołę. Moja szkoła z dnia otwartego a ta w której jestem ma ze sobą mało wspólnego, a i tak ją uwielbiam 😉
infantil dlatego rozmawiałam z ludźmi których znam 🙂 że tak jest to zdaję sobie sprawę. tak super hiper turbo tesco też nie jest, jest dużo minusów ale wydaję mi się że sobie z nimi dam radę.
Ja w tym roku na dniu nie mogłam być, bo akurat była wymiana. Jak wróciliśmy to wszystko ładnie, pięknie, cud, miód. Kłamią jak z nut, jedyne, co prawda, to to, że są wymiany. Ludzie beznadziejni, nauczyciele całkiem oj uczą i tyle.
wpadam się pochwalić, trener oszalał i bierze mnie na Mistrzostwa Polski seniorów  😍 Jadę po zaszczytne ostatnie miejsce, ale who cares. To jest tak niepowtarzalna atmosfera, nie do opisania! No i zobaczyć najlepszych polskich pływaków w akcji, aaaa tak bardzo się jaram  😍
wilczyk - to super, czekamy na wyniki 😀
to dopiero 05-08 czerwca, ale wyniki, jakby to powiedzieć, jestem w stanie przewidzieć  😁
wilczyk a ja w ciebie wierzę i trzymam kciuki!  😅
Wilczyk-trzymam mocno kciuki!
Ja też proszę mocno o kciuki na jutro 🙂 Pierwsze zawody stajenne, towarzyskie, LL. Musi być okej, ale jadę na konkretnego hardkora 😀
Aa dziękuję dziewczyny  :kwiatek: dla samej atmosfery i popatrzenia na dobrych pływaków warto 😀

Windziakowa powodzenia!
Windziakowa za Ciebie też trzymam kciuki 🙂

Wczoraj prawie cały dzień spędziłam w stajni, nawet wsiadłam na konia. Co prawda robię podstawowe błędy ale sam fakt że po 6 miesiącach wsiadłam i koń coś robił to szał  😜
Windziakowa - lecą kciuki  :kwiatek:
Mam ochotę się strzelić, byłam w sklepie i dorwałam cudowną sukienkę, a nie miałam dość pieniędzy, po prostu grrr.  🤬
O i o, w nagrodę za te 3 dni (treningi na długim basenie, wczoraj 7,7 km, dzisiaj 6,6 km, jutro wolę nie wiedzieć  😁 zwykłe pływam na krótkim, treningi max 5 km, za to 2 dziennie) mama zamówiła mi takie cudeńko startowe z rabatem 300 zł, ha wygrać życie! 😀 Co się nie dopływa, to się dowygląda - działa w każdej dyscyplinie sportu  🤣


edit: wgl nie wiem co się dzieje, praktycznie cały mój sprzęt jest różowy D:
Skoro 300zł RABATU to ja wolę nie pytać ile kosztuje tak normalnie  😜
Powodzenia!!
infantil [url=[[a]]http://www.swimshop.pl/sklep/stroje_startowe/stroje_start_damskie/prd,SPEEDO%20KOSTIUM%20STARTOWY%20LZR%20RACER%20ELITE%202%20KNEESKIN%20R[[a]]ÓŻOWY,rid,17536.html] klik [/url] no to niestety jest spory minus, ale kupisz takie ze 2/3 i jesteś panem świata, still - tańsze niż konie 🙂
Dziewczyny macie pomysł jakie ciasto mogłabym zrobić żeby pod wpływem ciepła się nie rozpuściło? Spadłam z konia i jak zwyczaj nakazuje chcę przynieść ciasto do stajni, a kawałek drogi do przejechania mam..
Matuzaalem, marchewkowiec, babka, wszelkie drożdżowe, no wszystko bez kremu raczej nie ma prawa się rozpłynąć...
maiiaF dzięki wielkie  🙇
Matuzaalem, marchewkowiec,

😜 😜 😜 😍 😍 😍
wilczyk to co dodajesz przypomina mi siebie kilka lat temu. Mimo, że codzienne,2-3h pływanie to zamknięty roździał to i tak mam do tego sentyment.  😕
equidore haa, też tak myślałam, skończyłam pływanie po MP 12-to latków, aktualnie mam 16.  😁  nigdy nie sądziłam, że do tego wrócę. Ale to zdecydowanie najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć i ostatni moment na nią.
wilczyk pływanie to fajna sprawa, ale jeżeli chce się być w czymś coraz lepszym, i chce walczyć samym ze sobą trzeba się poświecić temu na sto procent. A u mnie na sto procent są konie, nic nigdy w życiu nie będzie mi dawać tak wielkiego uśmiechu na twarzy i ciepła w serduszku. Trzymam kciuki bardzo mocno i nie daj się pokonać,bo kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! Moja pora już minęła.
equidore aa rozumiem, no faktycznie koni i pływania nie pogodzisz. Jak to Ci daje więcej szczęścia, to decyzja jasna. Ja od grudnia nie jeżdżę regularnie i wtedy też uznałam, że nie chce mi się w to bawić, że zwyczajnie nie mam hajsu na rozwinięcie tego na jakiś sensowny poziom. Wolałam zrezygnować zupełnie. Ale jakoś tak pusto było w moim życiu, zaczęłam chodzić na siłownię, biegać, no i właśnie - chodzić na basen. I jak zaczęłam tak sobie pływać dla siebie, pojechałam na zawody szkolne, to uznałam, że no choćby nie wiem co, ja muszę wrócić. Myślałam, że trener mnie wyśmieje, powie, że już za późno. Ale spróbowałam i się udało. Najlepsza decyzja ever!  😍 Ale nadal uważam, że z MP seniorów to on oszalał  😁
Ja też miałam chwilę, że nie chciałam jeździć, że to bezsennsu, skoro i tak nie osiągne tego o czym marze. Poukładałam sobie to wszystko przez dłuższy okres i jutro mam pierwszą jazdę od... dłuższego czasu 🙂 Ale wakacje w stu prpcentach należą do mnie, bo od lipca zaczynam pełną dzierżawę,a potem zobaczymy co wyjdzie dalej 🙂

To trzymam kciuki, jeżeli Cię docenił to jak widać wychodzi Ci to co robisz  💃
a tak lekko nie na temat : Jakim stylem lubisz najbardziej pływać?  🤣
Oo no to super i powodzenia na jeździe i w dalszym jeździectwie! 🙂
Znaczy z tym wychodzi to (jeszcze 😁 ) za dużo powiedziane, robie czasy niewiele lepsze o tych jakie robiłam jak miałam 12 lat, no ale czego tu się spodziewać po takiej przerwie. Obstawiam, że chodzi o to, że trener widzi, że ja się serio staram na treningach, robię co mogę i serio jestem tym strasznie zajarana. Chyba się nie spodziewał, nigdy mnie takiej nie widział  😁

Koniem (  😁 ) najlepiej mi idzie, 50 i 100 🙂 jeszcze 50 i 100 kraulem mam niezłe. I na krótkim 100 zmianą, do 200 na długim jeszcze się nie przekonałam, ale na seniorach może będę płynąć
To dużo motywacji do ćwiczeń! Pamietam jak jeszcze jeździliśmy na zawody, i płynęłam coś długodystansowe, i jak zostawała mi jedna długość to zawsze sobie myślałam 'płyń, jak wygrasz to dostaniesz konia'  😂 (nigdy nie dostałam, ale zawsze wmawiałam sobie to samo..)

i (nie)dziękuje, tfu tfu, żeby nie zapeszyć  😅
Retna   nic nie zmieniać
04 maja 2014 10:36
wilczyk, gratulacje! 😀 A na koniach nie jeździsz już wcale, nic, zero, null, naprawdę?  🙁 Szkoda, jak tak patrzyłam na zdjęciach, to wyglądało to całkiem fajnie.
Małolaty wie któraś jak zmienić kolor czegoś w Photoscape albo w Gimpie? Jestem laikiem jeśli chodzi o przeróbki a potrzebuję zmienić kolor włosów.
equidore całe szczęście pływam tak krótkie dystanse, że nie mam czasu się zastanawiać, ale każda motywacja dobra  😁
Retna dzisiaj wsiadłam na 5 minut  😁 ale tak ogólnie to nie, tylko oglądam i focę 🙂


Matuzaalem
w fotoszopie Ci coś mogę pomóc jak chcesz 🙂
wilczyk o wielkie dzięki już sobie dałam radę (a raczej kolega dał  😁 )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się