Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
14 maja 2014 18:29
Bacik90 , wow coś pięknego  😀

Hellgirl , widziałam chwilę na Eskdron PL platinium i jak nigdy mi się nie podobała to cekiny zamiast cyrkonii WOW , must have na ten sezon  💘 tylko ciekawe ile sobie za to cacko policzą  😀
wątek zamknięty
Byle do lipca! Dla mnie też, w kolekcji są podobno śliczne cottony z logo platinium w rogu, mniej świecące. Czekam z niecierpliwością, strzelam że idealne zestawy na zawody.
wątek zamknięty
Platinum z nowej kolekcji już został poznany :P.  :kwiatek: Na FB na forum wyciekło zdjęcie. Za co dostaliśmy upomnienie :P:P:P. 😍

Ma ktoś może wyciek  😎  jaki będzie nowy eskadron nici ? Ostatnie dwa sezony były kiepskie moim zdaniem. ;/.
wątek zamknięty
Bacik90, gdybyś zdjęła kaloszki i kolorowe strzemiona to fajny zestaw.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ma ktoś może wyciek  😎  jaki będzie nowy eskadron nici ? Ostatnie dwa sezony były kiepskie moim zdaniem. ;/.


no właśnie, a jeśli mogę spytać - kiedy nowa kolekcja NICI? jak zwykle się pojawia?
wątek zamknięty
Bacik90 wiem że sie powtarzam, ale mega Flawce w tym Platinum 🙂 i te strzemiona  😜
wątek zamknięty
Olson  kolekcje niciaków zawsze pojawiają się co roku na zimę ( pierwsza połowa grudnia ) 🙂
Cocosowo  Ty i granat na Laserze  ? :p przełom !
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 maja 2014 09:38
A mnie to Platinum jakoś nie rusza. Cekiny zamiast kryształków - trochę odpustowo 😉 No ale zobaczymy, jak już będą lepsze zdjęcia.

Póki co nie mogę się doczekać moich innych zamówień, Eskadrony i Anky poszły w kąt na razie 😁
wątek zamknięty
Ja również nie jestem fanką wszelkich satynowych, błyszczących, świecących i obklejonych diamencikami cudów, no ale każdemu co innego się podoba 🙂
emptyline, przeuroczo Całusowi w tym cukierkowym różu  💘
maison, nie wiem co robi większy szał na tych zdjęciach, koń czy czaprak ...  😍

Ja już chyba mogę spokojnie przejść na szmatkową emeryturę, bo wzbogaciłam się dzisiaj o mój ponadczasowy "must-have" bicolor royal-navy  💘, który myślę, że super pasuje do naszej myśli przewodniej czapraków: granat, czerń, czerwień, niebieski. I dodatkowo jeszcze ostatni zakup: łezka red 🙂


wątek zamknięty
huzarova Pięknie wygląda w tym redzie 🙂 Zazdroszczę polopadu  🤬
maison Bardzo ładnie jest Grandi w tym ocean
Bacik90 jak sam czaprak nie wywołuje u mnie takiego wow, nie moje gusta po prostu. To z strzemionami i kaloszkami  😍
wątek zamknięty
dzięki Dziewczyny  :kwiatek:  chciałam sprzedać strzemiona no ale chyba mnie przekonałyście żeby tego nie robić  🙄
Mam obsesje na punkcie strzemion, ogłowi i czapraków eh.. 
huzarova piękny pad 🙂 
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 maja 2014 11:25
huzarova, czekam na zdjęcie Royala na koniu, na pewno będzie szał 🙂 Red fajny, choć dla mnie to zbyt konkretny odcień 🙂
wątek zamknięty
Też już się nie mogę doczekać przecieków co do nowych Niciaków.  😜

Ma ktoś może zdjęcie porównujące Burgund Caballa i Jarpola?
Na niektórych zdjęciach np. to ostatnie Burzy caballowy burgund wygląda pięknie, ale na niektórych już się tak nie prezentuje.
U Jarpola jest tak samo?
wątek zamknięty
chestnutt, on u mnie na zdjęciach zawsze ale to zawsze wychodzi takie głębokie bordo jaki jest w cieniu np. Dla mnie to po prostu kolor na zimne światło a nie na ciepłe.
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: czaiłam się na niego z 2 lata chyba  😁
Livia, proszę bardzo  :kwiatek: niestety model nie bardzo chciał współpracować, a zdjęcie chyba robione kopystką albo jakimś podkowiakiem .. Może w weekend doczekamy się porządniejszych fotek 🙂
PS: Już kilka razy dodaję zdjęcia na takim samym tle, ale dopiero zauważyłam - ta dziura w stodole to u sąsiada  😁


Burza, w takim świetle dużo fajniej wygląda!
wątek zamknięty
huzarova bardzo elegancko wygląda 🙂

Ja za to wczoraj kupiłam moje małe marzenie, otóż to Brillant Choco z owijkami Petrol oraz Cotton Navy z Navy/Burgundy i nauszniki Burgundy  😍 juz się doczekać nie mogę
wątek zamknięty
huzarova, przeprzepiękny koń! i bardzo ładnie mu w tym padzie.  😍 Nawet lepiej w granacie niż w czerwieni 😉 i strasznie zazdroszczę pogody!
Bacik90, IMO, całkiem fajny zestaw
emptyline, śliczny róż. Ładnemu we wszystkim ładnie 😉
wątek zamknięty
Czy moglabym prosic o ubranie siwej w czerwonego FP Opal?😉

Siwe:



Opal:

wątek zamknięty
faith 🙂
wątek zamknięty
huzarova prze prze prze pięknie  😜

Dziewczyny, orientujecie się może, jakie owijki mogę dobrać do caballowego granatu tak, żeby pasowały ?? (chodzi o kolor alkantary) Będę bardzo bardzo wdzięczna za odpowiedź  😀
wątek zamknięty
Wilczyk dzieki!!🙂😉) chyba jednak nie czerwienie...
wątek zamknięty
faith o nie, nie czerwienie🙁 przynajmniej nie ten odcień 😀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
16 maja 2014 20:21
faith, Opal ma wyjątkowo brzydki odcień czerwieni, na Twojej siwej będzie zdecydowanie 'bee'. 😉
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
16 maja 2014 20:27
huzarova, w polopadzie super. 🙂
faith, wydaje mi się, że siwej bardziej pasowałby odcień czerwieni wpadający w wiśnie. 😉

Muszę się pochwalić już wkrótce moim nowym Caballem (prezent od Yard Equites). 😍
wątek zamknięty
Emptyline bardzo ładnie w pinku, tak dalikatnie.  🙂
Huzarova super twój koń wygląda w tym polopadzie, ale w redzie też fajnie.  :kwiatek:
Faith ja bym celowała w bordo, najlepiej w taki odcień jak ma caball Burzy  😜

A do mnie dotarła paczka z moim szmatoholiczym marzniem - brillantem lavender.  🏇
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 maja 2014 08:08
huzarova, super 🙂 Mimo dziury u sąsiada w tle 😁 (jakbyś o niej nie napisała, to pewnie nawet bym nie zauważyła 😉)

faith, no czerwienie chyba nie są wam przeznaczone 😉 Bordo prędzej.

Minosia, super! Sama długi czas polowałam 😉 Wrzuć zdjęcia na Szronce 🙂
wątek zamknięty
Londstreet Piękny ten caball🙂

A nam się udało w końcu obfocić Eskadrona Mango, z kaloszkami odblaskowymi Horze. Jak dla mnie jest szał.. a jak Wy uważacie??
wątek zamknięty
RatiNa, pięknie, choć za pomarańczami nie przepadam 🙂
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
17 maja 2014 12:42
RatiNa , WOW WOW WOW , szału aż w nadmiarze , chyba się zakochałam w kolorze  😍 bo łezka nie jest niestety moim ukochanym krojem    😕
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.