Kącik Małolata...:D

Ja też ze szkołą strasznie, bo w ostatnich tygodniach się skumulowały duże sprawdziany, bo każdy chce zaliczyć przed świętami... Masakra.
Dodatkowo mam dużo do roboty pozalekcyjnej... Byle by tylko przeżyć te 5 dni...
vicke   Marzeniami żyłem jak król
14 grudnia 2014 19:18
Rozumiem was. Ja mialam ostatnie trzy tygodnie zapiernicz w szkole ze hoho. duze sprawdziany calodniowe, z calego semestru liczace sie do oceny koncowej  🤔
Ale od tygodnia wolnosc! nawet pol ksiazki juz przeczytalam. Co prawda jest to 50 shades of Grey (srednio mi przypadla do gustu, nie rozumiem podjary ta ksiazka  🙄 ) 
No i stajniaaaa! (zrobie wam zdjecia z nastepnego terenu  😀 🤣 🏇 ). Mam juz mojego ukochanego i jest wszystko fajnie. no i swieta swieta swietaaa!  😍 👀 😜 😁 😍 😅 💃
U mnie całkiem dobrze  🙂 Zaczęłam prawko na początku grudnia, w szkole całkiem spoko, najważniejsze że już koniec semestru a ja ze wszystkiego zdaję  😅 Święta u mnie w tym roku bardzo skromnie, sylwestra spędzam w domu - ale i to i to bardzo mnie cieszy  🙂
Ostatnio tylko wzięła mnie jakaś smuta, że już tyle lat bez regularnej jazdy i trochę mi tego brakuje.
Małolaty!
Wiem, że jest oddzielny wątek na życzenia, ale pewnie tutaj prędzej zajrzyjcie. Życzę Wam na święta wszystkiego najlepszego, bogatego Mikołaja i magicznych, rodzinnych Świąt. Tym, co mają swoje kopytne życzę zdrowia dla Waszych rumaków i mnóstwa sukcesów we współpracy. Życzę Wam spełnienia marzeń i osiągnięcia zamierzonych celów we wszystkich sferach życia.
Dużo radości Kochane Małolatki 😅
Dołączam się do życzeń Kaszmirowej.
Od siebie dodam jeszcze - mniej zapierniczu w szkole, prawdziwych przyjaciół i spełnienia naaaaajskrytszych marzeń  :kwiatek:
Małolaty, Wesołych Świąt!  :kwiatek:


I mam prośbę, pomożecie mi wygrać konkurs?
Wystarczy zagłosować pod tym linkiem (fb).
Codziennie do 31 grudnia. A może wygram bilet na koncert  😜
http://bit.ly/1CAMA2d  😎
infantil
Gratulacje.Pomogę 😉
Ja sobie teraz odpoczywam (a raczej odmrażam sobie tyłek cały dzień w stajni) i modlę się, żeby jednak w Legnicy spadło do środy tyle śniegu, żeby można było w teren pojechać.
W szkole oczywiście zaraz po wolnym mamy kolejne próbne testy gimnazjalne, ale tym razem oceniane na 100% ocenę do dziennika. 🤔
Jak tam laski? infantil jak pamiętam to głosuje  😉
Dziękuję ogromnie dziewczyny!  :kwiatek:

Ja jakoś żyję. Jakie plany na sylwestra? 😅
U mnie za duzo propozycji, nie wiem na co sie zdecydować...
Polsat jest dość atrakcyjny, ale jeszcze mam propozycje od TVNu i mniej znanych stacji :/ No i domowke w Krk, albo pod Wrocławiem...
Ja miałam kilka propozycji od znajomych, ale zdecydowłam się na spokojny wieczór z przyjaciółką, tak we 2 4ever alone  😁 Jakoś jak nie miałam możliwości, to narzekałam na brak imprez, teraz mam możliwości a nie mam chęci  😂
Ja też sylwester z TVNem albo Polsatem  😜 Mam zapro do Krakowa i Kołobrzegu, ale w tym okresie dojazdy są niesamowicie drogie i szczerze mi się nie chce. Więc zostaję w domu
A u mnie zapowiada się meeega sylwester 💃 już jutro zaczynamy produkcję wyżerki (Alabamka, możesz już zazdrościć całej puszki prosiaków 😀 ). No i 2 stycznia zaczynam rehabilitację, po południu na osiemnastkę, dzień później jadę trochę poszaleć z przyjaciółką, jak dobrze pójdzie to jeszcze w pierwszej połowie stycznia wsiadam na konia 💃 a potem do Sztokholmu na prawie całe ferie. To będzie dobry rok 😍
maiiaF, nooo to super początek!

A ja... w domu to nawet tv nie mam 😁 Chyba pojadę do chłopaka, bo też jakoś nie mam chęci na super imprezy 😉
u mnie sylwester impreza jak każda inna, ale zawsze coś 🙂
Ale ostatnio, achh jest świetnie.
Za mną 4 dni mistrzostw polski seniorów, generalnie bardzo bardzo pozytywnie.
1) super wyniki, zrobiona 2 klasa sportowa, 3 półfinały (14, 18 i 20 (ups) miejsce (półfinał to 20 osób, czyli jak na seniorskie pływanie nieźle) same życiówki (mogłabym rzucać numerkami, ale to nuda), dwa bdb starty w sztafetach, awans społeczny u trenera, no żyć nie umierać.
2) poznałam jednego spoko ziomka, olimpijczyk z Londynu, jeden z topowych polskich pływaków iiiii on chce ze mną rozmawiać, w sensie rany. Nie ma ŻADNEGO innego pływaka takiej klasy, który tak w sumie z dupy zapoznałby się z małym, nieistotnym wilczkiem (infantil ju noł łot aj min)

maiiaF to oby cały rok się tak udawał 😀
Cześć wszystkim po... długiej przerwie.
Karino-ja też z przyjaciółką, szykują się ploty, dużo jedzenia i dużo jedzenia. Nie zapominając o dużej ilości jedzenia.
Maiia-zazdroszczę, miłego sylwestra i żeby reszta planów też wypaliła i była super 😀
Ja tylko powiem, że u mnie propozycji na sylwestra zero, najchętniej bym go przespała w samotności 🤣 Typowy domator ze mnie.
A jeździecko... Jest słabo. Stajnia się rozpadła, chwilowo nie mam gdzie jeździć, o ile nie licząc terenów z koleżanką(jutro już drugi, haha). Powoli szykuję się do kupna konia, ale nie będę zapeszać. W związku z tym, szukam sobie jakiejś pracy, gdziekolwiek. Ale nic nie ma, bo albo pełnoletnich potrzebują, albo już nieaktualne :/
Szkoła... Hm. Technikum weterynaryjne dostarcza mi tyle emocjo.. 🤣 I ile informacji! Na przykład dowiedziałam się, że jedząc mięso będę złym weterynarzem, bo zabijam zwierzęta, a ich nie leczę 🙂 A jedna dziewczyna z klasy(a jest ich razem ze mną 20...) stwierdziła, że sekcji zwłok nie będzie robiła, bo nie. I tyle. A gdy reszta zapytała, jak wyobraża sobie leczenie ŻYWYCH zwierząt, nie odpowiedziała...
Ratujcie? 🙂
wilczyk huehuehue  😀iabeł: I przypominam, że Aleksandra to super imię.
infantil jakbym mogła zapomnieć, przecież już od dawna wybrane  😎
wilczyk OPOWIADAJ O TYM OLIMPIJCZYKU  😜 Jak nie tu to priv 😁 Cieszę się że Ci się układa.
Windziakowa widzę że przemyślany profil :P U mnie na humanie to samo. Rozszerzenie pol,geo,wos. 1/3 klasy nienawidzi polskiego,geo i wosu  🤔wirek:
Libeerte ah ale widziesz. Ty masz chłopaka - ja nie. Ja mam TV -  ty nie. Zamiana?  😂
maiiaF życzę udanego sylwka
infantil w sumie dzień jak dzień, TV też dobre  🤣
vicke super, że Ci się ukłąda. Zaraz nasmaruje PW
wilczyk huehuehue  😀iabeł: I przypominam, że Aleksandra to super imię.

potwiedzam  😎
Laski, któraś z was oglądała Sherlocka na BBC  👀 ?
Karino1998, nie oddam 😁 a human to tragedia!! Mam pol, his, wos, 99% klasy nienawidzi historii 😀 I polskiego w sumie też... A wos mamy czasem, bo wychowawca woli robić historię 🙂
Karino1998 wtajemniczam na privie  😁 story mojego życia
Karino1998, ja oglądałam wszyściutko jak leciało 😎

Dzięki dziewczyny, nie może być źle bo nastawienie na ten rok mam szokująco dobre. W kolejnych miesiącach jeszcze wyjazd do Włoch, a w wakacje już na pewno staaaajnia 💘 ponownie Sztokholm i namioty w górach. Ale mi się super sprawy skumulowały 😍 żeby tylko ręka pozwoliła realizować wszystko bez ograniczeń a już nic więcej mi nie trzeba.
maiiaF, nie za dobrze? 😀
Cieszę się Waszym szczęściem, bo ja łapię strasznego doła. Źle mi, że już po świętach , bo były naprawdę cudowne. Do tego zaraz Sylwester, którego nie lubię i nie rozumiem tej idei, postanowień noworocznych, nowego początku itd. Dobija mnie nadchodząca 18, bo nie pasuje mi dorosłość. Ech, wszystko jest niby dobrze, a jakoś tak smętnie.

PS.
Wilczyk, ja też z chęcią przeczytam Twoją historię.
kaszmirowa2302, mam nadzieję, że z nowym rokiem wróci do Ciebie dobry humor :kwiatek: Wykorzystaj to wolne 😉
Małolaty, Małolaty ! : D
Nie pożyczyłam wam nawet Wesołych Świąt, bo ten tydzień miałam taki jakiś, że mało bywałam. Przez przyjazd rodzeństwa głównie (ze dwa razy do roku tylko jesteśmy całą czwórką razem) i w ogóle. Cały ten świąteczny tydzień minął mi bezproduktywnie, leniwie- ale przynajmniej mega rodzinnie, sympatycznie i fajnie było. Szkoda, że już koniec.. Mam nadzieje, że u was również udanie minęło.
No i dzisiaj otworzyli lodowisko u nas  💃  Tego mi brakowało, było super tak się ruszyć w końcu. Jutro powtórka.
W środę jeszcze tylko sylwester- przychodzą do mnie dwie koleżanki tylko, luźno, ale i tak mi się go jakoś specjalnie nie chce.. W sumie to poszłabym sama spać, ustawiłabym sobie budzik na północ, pooglądała fajerwerki i poszła spać dalej xD
Także wszystko spoko, widzę że u was też się dobrze wiedzie- oby tak dalej. I już teraz mogę wam życzyć Szczęśliwego Nowego Roku ; >
Libeerte, nie 😎 kiedyś trzeba sobie wszystko odbić, a jak mam możliwość to korzystam 💘
Wilczyk, Przestałaś wierzyć w swoje życiowe szczescie myśląc, ze jestes nieznaczacym wilczkiem  🤬
Jak tam minął pierwszy dzień szkoły?  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się