KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

z herbem 🙂 A widziałaś może w equi ice z herbem ? Jak się prezentuje ? Ja się chyba całkowicie na ES przerzucam  😍 grass poszedł świat...
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
04 maja 2010 20:27
Kto ma zdjęcie czapraka VSD pod skokówką ?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Felinka:



wątek zamknięty
Felinka
szmatoholików:

wątek zamknięty
Dużo ładniej wyglądają vsd pod skokówka niż typowo skokowe 😀
wątek zamknięty
Dużo ładniej wyglądają vsd pod skokówka niż typowo skokowe 😀


Ale gorzej leżą... No i jak skracam strzemiona to czaprak mi się potrafi zaginać ;/ ja wolę 100 razy VSS, ale czasem uroda (kolorek) czaprak wygrywa a jego funkcjonalnością 😀


Czekam na owije HH, może w końcu dobiorę coś do tego Irisha!!!  💃 💃
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 maja 2010 20:45
Przestancie juz tu wstawiac toffee 🤬
bo ja na swojego toffee, gelba i iceblue musze poczekac tak jak czekam na sportive 💃

Własnie odkrylam ameryke ze pebble tylko ciute rozni sie od coriandera 😉 co zreszta Burza mi mowila 😁
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
04 maja 2010 20:45
Monny, szaleństwo co? 😀 polopady wciągają 🙂



Ogromne szaleństwo!
Po wymacaniu stwierdzam, że mogłabym mieć same polopady w szafce!
Napewno to nie jest mój ostatni.
Dobre odnosze wrażenie, że tak szybko mi się nie zeszmaci? 😀

Mam tylko nadzieje, że nie bedzie mi sie wysuwał spod siodła 🙁
wątek zamknięty
Monny, hehe mów mi, mam już trzy, układają się mega szałowo 🙂 nie wiem jak się zużywają bo u mnie się tylko czapraki terenowe zużywają, a reszta jak nowa. Polopad się nie wysunął ani milimetra.
wątek zamknięty
burza, jakie masz kolory?
wątek zamknięty
a mi polopad przy trzecim użyciu puścił na tym górnym szwie  🤔
wątek zamknięty
korsik, Oliv, Coriander i biały z Maritim.
wątek zamknięty
w moim polopadzie też szew puścił 🙄 ale i tak w sumie go lubie 😉
wątek zamknięty
Ja ze dwa razy 'ratowałam' szwy w Ankach u krawcowej, w Corianderze zdaje się też by się w jednym miejscu przydało podszyć ale nie jest to coś co by mnie irytowało- w końcu siodło na szwach leży i mogą się męczyć. Zwłaszcza, że to jakieś prawie żadne pieniądze mnie kosztuje.
wątek zamknięty
mimo wszystko przy trzecim użyciu w padzie za 260 zł to bardzo bolesny widok 🙂
wątek zamknięty
equi.dream, a no tak, myślałam że dłużej używany 🙂
wątek zamknięty
no właśnie nie, dlatego zabolało. Macie też tak, że jak Wam się coś dzieje ze szmatami to nie myślicie ile kosztowały i że szkoda tylko, że "biedactwo się zniszczyło?" 😀
wątek zamknięty
no właśnie nie, dlatego zabolało. Macie też tak, że jak Wam się coś dzieje ze szmatami to nie myślicie ile kosztowały i że szkoda tylko, że "biedactwo się zniszczyło?" 😀


to już jest wyższe stadium choroby :P Dzięki bogu mi się jeszcze nic nie zniszczyło :P ale jak coś się stanie mojej obecnej kolekcji... chyba będę płakać :P
wątek zamknięty
no właśnie mi też się oczy szklą w takim momentach :P kreta blue jest z tej samej kolekcji co pink lilac ?
cotton pink i mój mały champion 😀
[img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/05b160e0fcbd74b8.html[/img]
wątek zamknięty
Cena jak za normalne Maxy 😉 Kupowałam w Equiversum 😀

i specjalnie dla fin, E 😲S Plum owije blueberry 😀



mówiłam ze będą pasować +)))))
mój ukochany ES +) a wstawialas juz fotki na modelu?

nie przebrnę przez 15 stron, 5 dni mnie na r-v nie bylo  😲
wątek zamknięty
hehe nie ma fot na modelu.... moze w weekend się czegoś dorobię, ale nie wiem co wybrać do jazdy 😀 Za dużo tego mam.. Poważnie się zastanawiam czy czegoś w świat nie wysłać, bo nie ma kiedy jeździć... Może w wakacje się to zmieni.
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
04 maja 2010 21:41
Korsik, xxagaxx wielkie dzięki !  :kwiatek:
właśnie stałam się szczęśliwą posiadaczką cottona VSD royalblau  😵
teraz przez 3 msc ŻADNYCH szmat... Teraz kupujemy same absolutnie potrzebne rzeczy.
Moja rodzicielka jak zwykle propaguje pedagogiczne podejście:
- Mamo kupiłam czaprak...
- Co to jest, te opraty na łeb ? (opraty = lejce, ale dla mojej mamy = kantar/ogłowie)
- Niiieee, to pod siodło ...
- ZNOWU ? LECZ SIĘ!!
- Ale mamo to jest królewski błękit, a mój Księciunio musi być piękny...
- Taak jasne obsr**y (śmiech) . Ile Ty już tego masz?! Ten koń lepiej wygląda niż Ty! Spójrz na siebie, wyglądasz jak wieś tańczy i śpiewa !
- CZY JA CI WYPOMINAM TWOJE STO BUTÓW?
- Dobra kupuj ile chcesz twoja kasa. Ale jutro idę kupić sobie buty, bo czuje się gorsza.

Padłam  😂
wątek zamknięty
A i ja mam koąską kurację antyszmatową...
Co mi przemówiło do rozumu? Jak zobaczyłąm ilość rzeczy wszystkich razem wziętych...I choć podoba mi sie kilka "nowych" to mówię sobie "NIE, NIE, NIE!"
Teraz się przerzuciłam na ciuchy 😀
wątek zamknięty
umiejętnie mamę podeszłaś i ooo 😀 Ja na szczęście z mamusią nie miaszkam i tego nie ogląda, ale "nic sobie nie kupisz, na wszystko Ci szkoda tylko na Dzika nie, ten koń nie długo będzie miał zamontowaną nawigacje do żłoba żeby książe więcej jadł i było mu łątwiej trafić" słyszę non stop  🤣
wątek zamknięty
Kurde, a mi sie polopad flax nie doprał 🙁 Jest taki ładny, a po jednym praniu już wygląda szmatowato trochę... 🙁
wątek zamknięty
Likier, zdjęcia- coś podejrzanie u Ciebie się wszystko firmowe szmaci 😉 albo źle pierzesz albo tyrasz te pady do niemożliwości 😉
wątek zamknięty
Anky mi sie super dopierają, nowy es max także,
nie doprał mi sie tylko flax i jeden es max :<

a flaxa uzylam moze z 3 razy i wypralam..

Ma 3 takie szaroczarne smugi które nijak zejść nie chcą.. Może jestem przewrażliwiona, ale ja bym chciała, żeby sie tak doprał jak moje stare anky typu larix czy pebble, ktore wygladaja jak nówki..
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
04 maja 2010 22:01
Mi się niestety nie dopierają pady od Likierowej mamy 🙁 mimo, że idą do prania po 2 jazdach i przed wrzucieniem do pralki są namaczane, najwyraźniej taka uroda materiału + 'lekko już puszczającej kolor' skóry w oficerkach.
wątek zamknięty
To masz za małą pralkę skoro z maxami bywają problemy 🙂 tak obstawiam, polecam dodatkowe płukanie.
wątek zamknięty
Ja mam problem ze smugami od przystuł, robi się czarne szybko i musze to od razu zapierac, a jak kupuje uzywany pad, to czesto ludzie maja gdzies to i potem trzeba sie niezle nameczyc, zeby te smugi doczyscic. :<

bjoork, to jestem zdziwiona 😲, ja miałam pad testowy, co go uwaliłam na czarno nieźle, leżał taki brudny dość długo, wyprany w porzadnym proszku w 40 stopniach i jak nowy.

Ja jestem po prostu po ankach zbyt wybredna co do dopierania, po prostu moje stare anky tak sie cudownie dopieraja, ze  kazdy pad bym tak chciala 😀

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.