kącik skoków

ale powinno coś już być wiadomo - kiedy miały być?
Norquina   Life is too important to be taken seriously
29 sierpnia 2010 20:36
w kalendarzu wmzj jest 24-26 wrzesnia
Informacja ze strony :

"czwartek, 12 sierpień 2010
Uprzejmie informujemy, że tak jak w latach poprzednich Kluby których zawodnicy chcą wystartować w MWiM muszą mieć uregulowane składki członkowskie na rzecz WMZJ. W dniu 31.08.2010 zostanie opublikowana lista Klubów zalegających ze składką."

Wygląda na to że sie jednak odbędą  😅 Startuje  😎
Dramka ale chyba miało nie być oddzielnej klasy dla jeźdzców z III licencją i musiałybyśmy jechać 130
Skąd wiesz?Zawsze była klasa dla III
Ja zawsze jechałam 110  😎

Forta Już nie jade.. 😵
jak ogłaszali "przetarg" na organizację w warunkach nie było konkursu dla III klasy
Może zrobią.. 👿
aha no ciekawe.Ja jednak myślę,że zrobią,bo w to była najbardziej oblegana kategoria. W pozostałych to malutko osób startowało,więc nie opłacałoby się organizować😉
Z tego co słyszałam to MWiM mają być ostatnimi zawodami w Kuźni. Coś w stylu pożegnania.
"Dramka ale chyba miało nie być oddzielnej klasy dla jeźdzców z III licencją i musiałybyśmy jechać 130"

Forta Przecież osoby z III licencją nie mogę jechać 130cm, tylko do 120cm. Żeby jechać 130 trzeba mieć II licencje.  🤔
z tych wstępnych propozycji wynikało, że podział będzie na juniorów, młodych jeźdzców i seniorów, czyli jak jesteś seniorem i nie masz II klasy to nie jedziesz. Mam nadzieję, że jeszcze to zmienią, bo było by to na prawdę bez sensu z organizatorskiego punktu widzenia
I wszystko jasne. nie możemy wystartować  😵
dopóki nie ma propozycji, jest nadzieja  😉
No mam nadzieje..chyba że będą na trawie..
Happiowa   córka grabarza
31 sierpnia 2010 17:32
jedzie ktoś w ten weekend do Warki?
Ja planuje  🏇
mam pytanie dotyczące Mistrzostw Warszawy i Mazowsza Kucy i Małych Koni: ile stoi dla małych koni?
Jeszcze nie ma propozycji?  🤔
Norquina   Life is too important to be taken seriously
02 września 2010 21:08
mysle ze beda na poczatku przyszlego tygodnia, bo osoba z klubu odpowiedzialna jest na urlopie i nie wstawila ich jeszcze na strone Hippici.  😉
Co ma wspólnego hippica z propozycjami? Zawody mają być w Kuźni..

Ale my mówimy o kucowych  😉
są już propozycje MWiM w Kuźni i jest dla kategoria zawodników z III klasą
majeczka   Galopem przez życie!
04 września 2010 20:59
i kto się wybiera?
Sama nie wiem..po ostatnich zawodach..

Gdzie jest Dramka  👀

Na drugiej widać jak zaczepia podkową

Autorka fotek: Happiowa  :kwiatek:
Ehh właśnie wróciłam z wyjazdu i w końcu nadrabiam internetowe zaległości. Widziałam propozycje do Kuźni. Chętnie bym pojechała,zobaczę jak z kasą.
Co sądzici o siodlach skokowych john whitaker ?
Jezdzi ktos moze w takim siodle, jak wyglada jakośc skóry ?Czy mozna siodło porownac do siodel z wyzszej polki : kieffer, prestige ?

pozdrw
Koleżanka w stajni ma siodło Whitaker, wygląda bardzo fajnie, jak Prestige  😎
Lotnaa   I'm lovin it! :)
16 września 2010 17:55
kupczak, siodła Whitaker to jest wyższa półka  😉

Czy ktoś z centralnej Polski (najchętniej z Wielkopolski/Dolnego Śląska) mógłby mi polecić kogoś z kim można odbyć kilka treningów skokowych, nie posiadając własnego konia? Pisałam o tym tutaj  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się