Stajnie Świętokrzyskie

A jest gdzieś program imprezy? 😀
Duzo chetnych? Zastanawiam sie czy sie wybrac popatrzec
O dziwo sporo 😉
obawiam się tylko, że pogoda odstraszy.... ale może nie 😉
Elena   emocjonalnie elastyczna
28 lipca 2010 20:04
oj najwyżej zawodnicy wraz z końmi będą uczyć się pływać 😉
Domi, na dużym placu już można ćwiczyć pływanie !! 😀
to widze ze ciekawie sie zawody zapowiadaja...🙂
Elena   emocjonalnie elastyczna
28 lipca 2010 21:43
wiem wiem 😀

testowałam go dzisiaj w kaloszach, ale jak to 'ktoś' powiedział "gumiaki mnie ciągną ! " i jednak zrezygnowalam ;p
To czworobok będzie na dużym placu czy tam, gdzie na skokach jest rozprężalnia?
Ja z moją Małą jedziemy jej pierwszy czworobok i pierwszy wyjazd z domu w ogóle 🙂 Będzie wesoło ;P
Elena   emocjonalnie elastyczna
28 lipca 2010 22:04
na duzym placu będzie rozstawiony czworobok, o ile nie utonie w naszym cudownym borkowskim błotku, które z dnia na dzien jest coraz piękniejsze i okazalsze 😀
na duzym placu będzie rozstawiony czworobok, o ile nie utonie w naszym cudownym borkowskim błotku, które z dnia na dzien jest coraz piękniejsze i okazalsze 😀

a to akurat nie jest do końca pewne 😉
ja wciąż jestem za tym, żeby czworobok stanął właśnie na rozprężalni 😉
Elena   emocjonalnie elastyczna
28 lipca 2010 22:12
mnie to ryba ;D ja z Katarzyną będę startować na piechote ;p
Na Stadionie nie da się jeździć, woda stoi na placu, hala przeżywa oblężenie ;P

Ja się boję o podłoże u was, żeby nie trzymało za mocno bo kobyła będzie mi wtedy uciekać i nici z przyzwoitych przejazdów. Ale ponoć ma się pogoda poprawić, oby.
domi, czyli bedzie z kim posiedziec i popatrzec? juz myslalam ze sama bede musiala siedziec. o ktorej sie zaczynaja ?
Elena   emocjonalnie elastyczna
28 lipca 2010 22:17
oj o to sie nie martw 😀 towarzystwo będzie z pewnością ;p a co do godziny rozpoczęcia to nie mam pojęcia, bo ja nigdy nic nie wiem ;p
tak więc gdyby ktoś wiedział to proszę o info to wpadnę z aparatem🙂
Wg propozycji - początek o 11😲0
Gosic, duży plac jest lekko pochyły, więc woda szybko spływa. Podłoże nie jest tragiczne, a według prognoz ma się pogoda poprawić 😉
mam nadzieję ! 😀
Kto na ujeżdżenie do Bałtowa - 22.08?
Ja z Małą na pewno, tylko jeszcze nie wiem które. Chyba znowu rudnę amatorów, bo regionalnej nie damy jeszcze rady - P4 chyba nieco wykracza poza jej umiejętności, w końcu mamy dopiero 4 lata 🙂

Rezerwujcie boksy jak najszybciej - bo ja dzwoniłam dzisiaj, i powiedzieli że już parę jest zajętych, a ilość ograniczona.
Goska zawody zawodami... ale wypadało by imprezę zrobić, bo Julkoś po miesiącach nieobecności juz wkrótce wpadnie porządzić w mieście😀 :pijacy:
Gosic, kilka zajętych przez Naszą ekipę 😀
Julkoś - Ty w ogóle się nie odzywasz, do stajni nie zajrzysz, ani nic, dobrze że to forum jest bo widzę że w ogóle inaczej by słuch zaginął ;P

Dobra, to taki mały opieprz, a teraz do rzeczy - miasto nie może się doczekać i ja też 🙂 Jak przyjedziesz to daj znać 😀
Co zrobic... zycie...
Siedze w Wawie caly czas... w Ck to chyba bylam ostatnio jakos na poczatku maja i to tylko 2a dni...
Ale teraz napewno Was odwiedze😀
W związku z intensywnymi opadami atmosferycznymi, które przeszły przez nasz region w ubiegłym tygodniu i w efekcie doprowadziły do wylania rzeki Kamienna w Bałtowie w dniu 4/09/2010. Zalaniu uległ parkur oraz cześć terenu przyległego Krainy Koni w Bałtowie (parkingi, miejsca postojowe dla koni), co uniemożliwiło rozegranie zaplanowanych w terminie 4-5/09/2010 Mistrzostw Województwa Juniorów Młodszych w Skokach. W związku z zaistniałą sytuacją przychylam się do prośby organizatorów MWJM i odstępuję termin 19/09/2010 w którym były zaplanowane ZR-B w OJ Equitus, na rzecz organizatorów MWJM.
Niniejszym zaplanowane na 19/09/2010 ZR-B w OJ Equitus zostają odwołane.
Hej!
widzę, że trochę uzbierało się osób ze świętokrzyskiego 😀
Moglibyście polecić dobrego trenera? Głównie chodzi mi o trening ogólnorozwojowy, ale z naciskiem na ujeżdżenie.

dzięki  :kwiatek:
kasiawrz, jest paru 😉
PW 🙂
Dziewczyna Szamana   Prawdziwa Świętokrzyska Wiedźma
28 października 2010 19:25
Witajcie Kielczanie! Mam pytanie. Są u nas w regionie jacyś rymarze? Ktoś zna jakiegoś i może polecić?
Dziewczyna Szamana, szczerze mówiąc ciężko. A czego potrzebujesz ?
Dziewczyna Szamana   Prawdziwa Świętokrzyska Wiedźma
29 października 2010 21:20
Potrzebuję dorobić przystuły przy McClellanie. Nic wielkiego w sumie...
To najlepiej wysłać siodło do wysockiego przez sklep Hubertus albo osobiście, na miejscu nikt ci tego nie zrobi. Sama wysyłałam, polecam, dorabiałam w passierze, zrobili mi w 4 dni 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się