Howrse gra :)

pomoże ktoś przerzucić RO z lewego?  :kwiatek:
a mi złote jabłko z lewego?  :kwiatek:
ja moge zoobaczyć czy nie mam limitów ; dd

możesz wysyłać na rangatira2010
wyslalam zaproszenia 🙂
juz 🙂
ma ktos nasprzedaz zestaw posejdona?
Jak robicie teraz zabawy na + 1.2 pg? Wg. starego schematu z pominięciem jabłek i lizawki?
zamiast lizawki, daje sie wode ; )


inny plan :
8 miesięcy 1h30m pastwiska, marchew, czyszczenie, 1h zabawy (gry), rzepa, 2h boksu, napój, 1h zabawy, nakarmić 3 kg, 6h zabaw, głaskanie 10 miesięcy 1h30m pastwiska, marchew, czyszczenie, 1h zabaw, 1h pastwiska, 1h zabaw, rzepa, nakarmić 4,5 kg, 7h zabaw, głaskanie, napój  1 rok 1h pastwiska, marchew, 1h zabaw, rzepa, 1h zabaw, napój, 2h boksu, czyszczenie, 7h zabaw, głaskanie   1rok 2 miesiące 1h30m pastwiska, marchew, czyszczenie, 1h zabaw, rzepa, 1h zabaw, napój, nakarmić 4,5 kg, 8h zabaw, głaskanie  1 rok 4 miesiące 30m pastwiska, marchew, czyszczenie, 1h zabaw, nakarmić 5 kg, 9h zabaw, rzepa, 1h zabaw, głaskanie,napój, 1 rok 6 miesięcy czyszczenie, napój, 1h zabaw, nakarmić 9 kg, 1h zabaw, marchew, 30 m pastwiska, 10h zabaw, głaskanie, 1h zabaw, rzepa
nie jakieś super, ekstra miejsce ale pierwsza setka jest  💃
[s]kurczę, mam problem, potrzebuję kogoś kto byłby tak pomocny i wysłałby koleżance klepsydrę, ponieważ ja się zagapiłam i mam limit a ona czeka... będę miała skromną nagrodę dla kogoś kto mi pomoże... proszę...[/s] dzięki Dunkaa  :kwiatek:
pomoze ktos kupic kupon? nie chce mi sie wydacac na niego ponad 10 tys wiec moze zechce przytrzymac 51 tys? 😉
ja moge  :kwiatek:
ok, to wystawiam konia na konto z ktorego wyslalas mi zapro 😉
wystaw na iguhh ; )
[s]wystawiony na iguhh[/s] tfu... pomylilo mi sie 😉 to ty mi musisz wystawic konia za 51500 na olka19954  😜
już : )
Dunka możesz mi wystawić mojego ogiera 😉
juz. 🙂
dziękować 😉
a ta klaczka by Ci odpowiadała ? wczoraj się urodziła 🙂
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=2946155
Dunkaa, dzięki za plan, działa 🙂.
no jasne ; D
ej, jesteś na gg ? 😀
wymienię RO na objęcia
Zaakceptowałeś/aś wymianę przedmiotu. Do Twojego konta dodano: 1 x Zestaw Nyks!

za dwa RO  🏇

moja kolekcja z głównego 🙂 na lewych mam wszystkie laury, ostrogi, zwoje itp.  😀
Sprzedam stracha na wróble i 6 nasion kuponu!

Wabankowa, miałaś mi wyhodować konia na gp.  :kwiatek:
pomoże mi ktoś przerzucić dwie rzeczy ?  :kwiatek:
kurcze nie wiem czy RO wymienić na siodło posejdona czy na łzy afrodyty, a może nie opłaca się? jak myślicie?


Kto ma rożka ogiera arabskiego (jakiegoś fajnego) i pokryje moją klacz? 🙂
Kupię lub wymienię się za RO!  🙂
Cierp1enie, na moje się nie opłaca : )
Cierp1enie za RO możesz mieć nawet objęcia więc się nie opłaca 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się