Kącik Małolata...:D

nie jedź stopem, wtedy przekonasz ich sto raz łatwiej 😉
Gniadata   my own true love
23 kwietnia 2014 18:33
Dokładnie, jest milion pksów na mazury (PolskiBus do Olsztyna za 17? zeta rok temu był na przykład).
Polskiego busa, czy zwykłego pksa można trafić za GROSZE. Pociągi też jeżdżą i ze zniżkami uczniowskimi też nie wychodzi to drogo.
Wiem, nawet nie zamiaruję o tym wspomnieć, bo wtedy to mnie do kaloryfera przywiążą  😜 . Dziekuję :kwiatek:
Matu, borkowa- mam to samo. Wszystko byle nie matma  🤣 rozprawka "ciekawość ułatwia czy utrudnia życie?". Mogło być o wieele gorzej. Ja tam nie narzekam. Za to ostatnie zadanie z wosu już ma swoje memy 😉
kurde, tak czytam o tych egzaminach i mnie na sentymenty wzięło 😂
baaardzo fajnie wspominam.

powodzenia dziewczyny, dacie radę! :kwiatek:
Matma była zadziwiająco łatwa dzisiaj  💘 Nie wierzyłam że to powiem, człowiek nielubiący bo nierozumiejący matmy!

Za to fizyka, chemia, biologia i gegra to chyba będzie dno.
Tez zakładałam po przyrodniczych dno i metr mułu. Oczywiście było dno, ale bez mułu  😁 Nie no serio, nie będzie tak źle jak się wydaje. Tzn. nie wiem ile procent będzie Cię satysfakcjonowało, ale głowa do góry.
Jak będzie chociaż 30 to chyba będzie sukces  😁 Biorę to lajtowo, nadrobię pewnie angolem i polskim.
Ja obstawiałam 40%, bo z przyrodniczych nic nie umiałam. Ostatecznie miałam 64  😜 Byłam w mega szoku, musiałam mieć bardzo dobrze chemie i geografie, bo z fizyki nie miałam żadnego punktu ( :emoty327🙂 a z biologii też jakoś nieduzo. Serio, 50% będziesz mieć spooookojnie.
Małolaty! Dawno strasznie mnie tu nie było  😲 Ale pisze bo jestem załamana egzaminami. Najprostszy przedmiot na egz poszedł mi najgorszej = matematyka, jak to możliwe? 😵  😕
Kamita - uszy do góry, możesz nadrobić reszta 😀
Ja najmilej wspominam przerwy między egzaminami - turnieje kart 🥂
Jak dzisiaj? 🙂
Ja testy gimnazjalne mam za rok i już się boję. Najbardziej chyba języka szczególnie odsłuchów bo nie wiem który zdać angielski czy francuski. No i część humanistyczna też może być porażką, tak samo jak fizyka i matma, bo chemię myślę że ogarne tak samo jak biologie, więc ogólnie to raczej pójdzie mi kiepsko. 😉
Dzisiaj dobrze, dość dobrze napisałam podstawę. Jestem zadowolona jak z polskim 🙂
Ale co do łączonych i matmy to zwaliłam, tradycyjnie.
Dziewczyny, gdzie najłatwiej i NAJSZYBCIEJ sprzedać ciuchy? Mam sporo markowych, dobrych ubrań których nie noszę i chcę sprzedać za grosze. Chodzi mi o miejsca, gdzie ludzie naprawdę wchodza i kupują. Allegro odpada. Vinted znam.
infantil a z szafą próbowałaś i z tablicą? 
Z tablicą tak, a szafa to wydaje mi się takim podupadłym vinted, więc nie wiem czy nie szkoda czasu na wystawianie.
infantil Moze do jakiegoś komisu zanieś?
Nadrobilam egzaminy angielskim  😍
Retna   nic nie zmieniać
25 kwietnia 2014 21:34
Testy łatwe oprócz przyrodniczych, co to kurcze było? 🤔 Fizykę i geografię skopałam totalnie, dobrze, że nie idę na nic ścisłego do liceum, tylko na swojego kochanego humana 🙂 Ale matma była wyjątkowo przyjemna, a ja matematyczny osioł jestem. Chociaż z tymi sześcianem skopałam, bo obliczyłam objętość, zamiast pola... 😂
ej slyszałycie coś że gimbazjalny mamy pisać jeszcze raz (wszyscy z całej polski) bo przecieki były? znajomi mi jakąś stronę wysyłają gdzie takie info jest  👀
Matuzaalem, rok temu też takie informacje wysyłali po całej Polsce 😂 dopóki nauczyciel wam nie powie to nie róbcie sensacji 🤣
oni są powaleni, nie wierzę im także wolałam się tutaj spytać  🤣
Plooooty i nic więcej  🤣 ja z ang jestem mega zadowolona bo z tego co sprawdzałam to jeśli mam maxa z emaila to 2x100%  😀 więc  podsumowując, jak na totalne olewanie, jestem zadowolona.
Nienawidzę kiedy w ostatniej chwili zmieniają się plany dot. mojej przyszłej szkoły, nie długo trzeba składać podania, a ja się dzisiaj dowiedziałam, że jednak nie pójdę tam gdzie planowałam, niech mnie ktoś zastrzeli 😵
Ja się dalej waham pomiędzy technikiem powierzchni zielonych a technikiem organizacji reklamy  😜 We wtorek dzień otwarty w tej pierwszej także.. decyzja zapaść musi. Jeśli chodzi o ogólną opinię (robiłam wywiad z koleżankami które tam chodzą) to budowlanka o wiele wiele lepsza no i poziom wyższy. Już wolę jechać na 2 w dobrej szkole niż na 5 w złej.
Intryga, a czemu zmieniłaś zdanie?
Intryga - co się stało?
Matu - i jak? 😀.
Jak Wam minął weekend?
Gniadata   my own true love
28 kwietnia 2014 17:02
Jeszcze nie minął. Uroki bycia maturzystką 😁
Z drugiej strony głównie na nauce... uroki bycia maturzystką ._.
co i jak bo chyba straciłam wątek Dama   😁
Matu - byłam padnięta i nie umiem czytać. ten dzień otwarty 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się